שתף קטע נבחר

נקמה על סירוב להתייחדות בכלא: סיר רותח על קצינה

מפקדת אגף בכלא איילון הודיעה לאסיר עולם כי בקשתו להתייחדות נדחתה. בתגובה הוא שפך עליה סיר רותח עם מים, מרגרינה, מלח וסוכר. הקצינה נכוותה בכל חלקי גופה ועדיין מאושפזת. האסיר הואשם בחבלה בכוונה מחמירה

 

 

אסיר עולם שקיבל תשובה שלילית לבקשת ההתייחדות עם בת זוגו החליט לנקום - ושפך סיר רותח על מנהלת אגף בכלא איילון. כך עולה מכתב אישום שהוגש הבוקר (יום ב') לבית המשפט המחוזי בלוד נגד חוסין עטאללה, בן 57 משכם. הוא נידון ב-1996 למאסר עולם שנקצב ל-32 שנות מאסר בגין עבירות רצח, שוד מזוין, ניסיון שוד וקשירת קשר לפשע.

 

לפי כתב האישום, בתחילת החודש הגיש עטאללה טפסים למנהלת האגף לצורך אישור התייחדות עם בת זוגו. הקצינה הודיעה לנאשם כי בקשתו נדחתה מאחר שהוא הגיש את הטפסים באיחור. הנאשם התרעם על כך ובשל כך גמלה בלבו ההחלטה לפגוע במנהלת האגף.

חוסין עטאללה בבית המשפט. נקם עם סיר רותח (צילום: עידו ארז) (צילום: עידו ארז)
חוסין עטאללה בבית המשפט. נקם עם סיר רותח(צילום: עידו ארז)

נקמה בכלא איילון (ארכיון) (צילום: רויטרס) (צילום: רויטרס)
נקמה בכלא איילון (ארכיון)(צילום: רויטרס)
 

 (צילום: עידו ארז) (צילום: עידו ארז)
(צילום: עידו ארז)

יום לאחר מכן ניגש עטאללה לעמדת הבישול הסמוכה למשרדה של הקצינה, והרתיח בסיר מים, מרגרינה, מלח וסוכר. לאחר מכן הוא נכנס למשרדה של מפקדת האגף, קרא בשמה ואז שפך עליה את הנוזל הרותח. בכתב האישום צוין כי עטאללה הותיר את הקצינה חבולה וכאובה.

 

בעקבות זעקותיה של הקצינה, הגיעו למשרדה אסירים וסוהרים וכן כוחות הצלה שהעניקו לה טיפול רפואי ראשוני. לאחר מכן היא פונתה לבית החולים שיבא בתל השומר, שם היא עדיין מאושפזת. כתוצאה מהשלכת הנוזל הרותח, מפקדת האגף נכוותה בפניה, בצווארה, בגפיים ובירכיים.

 

"רכיבים שנועדו להעצים את הפגיעה" 

הפרקליטות מבקשת להאריך את מעצרו של עטאללה, שמואשם בחבלה בכוונה מחמירה, עד תום ההליכים. בבקשת המעצר, שהוגשה על ידי עו"ד נעמי מששה מפרקליטות מחוז מרכז, צוין כי "הנאשם ביצע עבירה חמורה כלפי המתלוננת, מנהלת האגף בכלא, אשר כל חטאה היה שמילאה את תפקידה על פי דין. המשיב הביע תרעומת על התנהלותה של המתלוננת ועל דחיית בקשתו, והחליט לעשות דין לעצמו".

 

עוד אמרו בפרקליטות כי "על כן, מבעוד מועד הכין המשיב סיר עם נוזל רותח כשבין רכיבי הנוזל היו סוכר, שמן ומרגרינה, שידוע כי יש בהם כדי להעמיק ולהעצים את הפגיעה, השליך את הנוזל הרותח על גופה של המתלוננת ונמלט מהמקום מבלי לסייע לה, על אף זעקותיה".

 

פרקליטו של הנאשם, עו"ד איתי שוחט מהסנגוריה הציבורית, מסר בתגובה: "במסגרת החקירה הוא מסר גרסה שמשילה ממנו את האחריות הפלילית, נעיין היטב בחומר החקירה ונמסור את תגובתנו לבית המשפט".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: עידו ארז
האסיר חוסין עטאללה
צילום: עידו ארז
מומלצים