שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  שלום חנוך נגד הקהל בלוס אנג'לס: "אתם מוכנים להפסיק לדבר?"

  את ההופעה הזו שלום חנוך ירצה לשכוח: "ידיעות אחרונות" מדווח כי הקהל בלוס אנג'לס לא הפסיק לפטפט, לדבר בטלפונים ולפצח גרעינים, עד שהזמר ירד בזעם מהבמה. אחר כך חזר, שר שיר אחד - ושוב עזב. אחרי שהקהל שר לו "הבאנו שלום עליכם", הוא סיים את ההופעה

  כששלום חנוך יצא לסיבוב הופעות בארה"ב ובקנדה, הוא אולי ציפה לקהל מנומס יותר מזה שמחכה לו בדרך כלל בישראל. אבל בלוס אנג'לס ציפתה לו הפתעה לא נעימה.

   

  הקהל שישב מסביב לשולחנות במועדון ה"קניון קלאב" באגורה הילס, שכונה צפונית ללוס אנג'לס, לא הפסיק לפטפט ולפצח גרעינים. לאחר כשעה של הופעה חנוך לא היה מסוגל יותר להתאפק. הוא הפסיק לשיר את "אגדת דשא" באמצע וביקש מהקהל: "אתם מוכנים להפסיק לדבר? אני מבין שאתם צריכים לדבר, אבל אולי כדאי שתתאפקו קצת?" הקהל עצר לרגע, ומיד שב לפטפט ולפצח. חנוך התייאש, הפסיק שוב את השיר וירד מהבמה.

   

  טונים צורמים. שלום חנוך בלוס אנג'לס (צילום: "ידיעות אחרונות")
  טונים צורמים. שלום חנוך בלוס אנג'לס(צילום: "ידיעות אחרונות")

  בשלב זה הישראלים שמילאו את המועדון שרקו וקראו לו לחזור. חנוך התרצה, עלה על הבמה ואמר: "אתם יודעים שסיימתי שלוש שנות משחק בהצטיינות?" - אולי כרמז על כך שההצגה חייבת להימשך. אחר כך התחיל את לשיר את "מאיה", אבל הקהל המשיך להפריע, ובתום השיר חנוך שוב עזב את הבמה.

   

  אחד הצופים, נועם ניב, סיפר: "הייתי ב-27 הופעות של שלום חנוך ולא ראיתי אותו מעולם מפסיק הופעה באמצע. התביישתי בשבילו. מראש חששתי שההופעה הזאת נידונה לכישלון בגלל המקום שבו התקיימה, מועדון שהוא גם מסעדה. אנשים יושבים שם מסביב לשולחנות, שותים ואוכלים. אנשי נדל"ן שיושבים במרחק יריקה מהבמה ושואגים בסלולרי הוראות לפועלים המקסיקנים שלהם שיגיעו למחרת לאתרי הבנייה זה לא הולך יד ביד עם 'אגדת דשא'".

   

  מאחורי הקלעים התחילה דרמה. חנוך סירב לחזור, האמרגן משה נוי עלה לבמה וביקש מהקהל לכבד את האמן ולתת לו להופיע בשקט. טלי ספיר-קסטלמן, אשת ימינו של נוי אשר הביא את חנוך לסיבוב ההופעות בארה"ב ובקנדה, סיפרה: "הוא הרגיש שהקהל לא מכבד אותו. הוא לא הצליח להתרכז. היינו צריכים לשכנע אותו, את בת זוגו ואת המנהל שלו, רותם, אבל מה שעזר היה הקהל, שהתחיל לקרוא לו לחזור. הם קראו לו 'שלום, שלום' ושרו 'הבאנו שלום עליכם' ועוד שירים עם המילה שלום".

   

  האורות באולם כבר נדלקו, אנשים רבים התחילו לעזוב, ואז תפסה אחת הנשים בקהל יוזמה, עלתה לבמה ופנתה לקהל בנזיפה: "אנחנו צריכים להתבייש בהתנהגות הזאת שלנו. אנחנו צריכים לתת לו להופיע ולהיות בשקט".

   

  לאחר עוד 20 דקות התרצה לבסוף חנוך, במיוחד לאחר שנאמר לו שיש אנשים בקהל שנסעו יותר משעה כדי לראות אותו מופיע. גם השירים ששר לו הקהל כנראה עזרו, הוא עלה מפויס יותר ואף התנצל שהפסיק את ההופעה, אך הסביר שקשה מאוד להופיע מול קהל שמדבר ללא הפסקה. בסוף שר חנוך עוד חמישה שירים, הקהל שנותר באולם עשה את מיטב המאמצים להפסיק לפטפט ולדבר בטלפונים, תם פרק לוס אנג'לס, וחנוך המשיך לסיאטל, לבוסטון ולניו יורק בתקווה ששם יהיה טוב יותר.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: מוטי קמחי
  שלום חנוך. בסוף הוא התרצה
  צילום: מוטי קמחי
  לאתר ההטבות
  מומלצים