שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  נעצר חשוד בתקיפת פקחית בירושלים
  ynet חשף בשבוע שעבר את הסרטון שבו נראה תושב ירושלים מכה פקחית שנתנה לו דו"ח חניה. החשוד, נחמיה שם טוב, הוא בעל עבר פלילי. פרקליטתו מכחישה את המיוחס לו ואומרת שהצילום חלקי: "נגיש סרטון אחר למשטרה"

    

  תקיפת הפקחית בשבוע שעבר: נזקקה לטיפול

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

    

  משטרת ירושלים עצרה אתמול (יום ג') את נחמיה שם טוב בחשד לתקיפת פקחית חניה בעיר, שסיפורה נחשף בשבוע שעבר ב-ynet. שם טוב בן ה-50 הוא בעל עבר פלילי הכולל הרשעות בעבירות איומים. מעצרו הוארך עד ליום שישי בחשד לתקיפת עובד ציבור."זהו חשד חמור המקים עילת מסוכנות המתעצמת מעברו הפלילי של המשיב", ציינה השופטת קרן מילר בהחלטתה.

   

  על פי החשד, הפקחית ביקשה לרשום לשם טוב דו"ח חניה על בגין חניה שלא כחוק. על פי הפקחית, שנזקקה לטיפול רפואי, שם טוב תקף אותה באגרופים, סטר לה וירק עליה. האירוע כולו תועד, ובו נראה התוקף מקלל את הפקחית ומכנה אותה "בת אלף שרמוטות". לאחר האירוע נזקקה הפקחית לטיפול רפואי ופונתה לבית חולים. תלונה הוגשה במשטרה.

   

  רגע התקיפה של הפקחית, כפי שתועד על ידי אזרח
  רגע התקיפה של הפקחית, כפי שתועד על ידי אזרח

   

  בבית המשפט ציינה השופטת קרן מילר כי החשוד קושר את עצמו לאירוע אך טוען שלא הופעלה אלימות. עו"ד הלנה לושוביץ, המייצגת את שם טוב, אמרה כי הוא מכחיש את האירוע: "הסרטון הוא חלקי בלבד. עוברות שם מכוניות ומסתירות את התמונה המלאה, שהיא אחרת לגמרי והיא עכשיו נבדקת על ידי המשטרה. יש סרטון אחר והמשטרה תקבל את זה היום ואז תהיה תמונה מלאה".

   

  הפקחית: אזרחים שהיו במקום לא התערבו 

  "הייתי בשכונת תלפיות בעיר ונתתי דו"ח חניה לאזרח שחנה שלא כחוק", סיפרה לאחר התקיפה הפקחית מלכה, שעובדת כעשר שנים באגף שיטור ופיקוח בעיריית ירושלים. "אני רגילה שאזרחים מקללים ומגדפים אבל באלימות פיזית של ממש עדיין לא נתקלתי. בזמן שכתבתי את הדו"ח ניגש אליי בעל הרכב והתחיל לקלל אותי ותקף אותי ממש, הוא נתן לי בוקס בכתף ובחזה וסטר לי, הוא ירק עליי וכל זה תוך כדי קללות".

   

  הפקחית מספרת שהייתה בהלם בעקבות התקיפה. "לא הבנתי מאיפה זה בא. היו עוד אזרחים באזור ואיש מהם לא התערב, הייתי לבד בסיטואציה. אחרי שהוא סיים לתקוף אותי חשתי שלא בטוב, הודעתי למנהלים שלי שהגיעו מיד למקום והזמינו לי אמבולנס".

   

  מנכ"ל עיריית ירושלים אמנון מרחב אמר לאחר התקיפה כי "העירייה מגנה ומוקיעה פגיעה בעובדי ציבור והיא פועלת יחד עם המשטרה למצות את הדין נגד אלימות כלפי עובדי ציבור". עוד מציינים בעירייה שלא יאפשרו תקיפה של עובדים ויפעלו בכל האמצעים למנוע אותה. תלונה בנושא הוגשה על ידי העירייה למשטרת ירושלים, שפתחה כאמור בחקירה.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "נעצר חשוד בתקיפת פקחית בירושלים"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מוצר השנה
  מומלצים