שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  יוצרים עתיד מדויק: 12 השלבים להגשים את עצמכם
  ראש חודש ניסן הוא ראש החודשים ו-12 הימים הראשונים שלו הם בעלי כוח הגרעין של השנה כולה, אלו הם הימים שמסמלים את בריאת העולם ובריאת השנה כולה, לכל יום יש אנרגיה והכוח להשפיע על חודש שלם. כל תפעילו אותם לטובת העתיד המושלם שלכם

  ב-20.3 יום השוויון האביבי, השמש עברה למזל טלה ואנחנו עברנו את השער האנרגטי המשמעותי, המסמל את היום הראשון בשנה האסטרולוגית. שמונה ימים אחרי אנחנו חווים את מולד הירח, וכמו פיצוץ של אנרגיה חדשה מקבלים את השנה האסטרולוגית החדשה, מחזור חדש של שמש נפתח.

   (צילום: bigstock)
  (צילום: bigstock)

  מולד ירח בטלה ראש החודשים מאפשר לנו להתחבר לטכנולוגיית הבריאה ולזמן לעצמנו עתיד מדויק - ב-12 השלבים (כמו הגלגל של 12 הבתים) – להגשמת העתיד.

   

  האביב, נחשב לעונה הראשונה בגלגל- מזל טלה נמצא בצד המזרחי שבמפת השמים, שם זורחת השמש. יום השוויון האביבי מסמל את היום הראשון בשנה, המכיל בתוכו את תמצית הזרע הראשוני של השנה החדשה כולה. בספר שמות פרק י"ב, פסוק ב', כתוב: "על ניסן החודש הזה לכם ראש חודשים ראשון הוא לכם לחודשי השנה".

   

  השנה, מולד ירח בטלה, המקביל באופן מדויק לראש חודש ניסן - ראש החודשים,

  מקבל תוספת אנרגטית חזקה. הזמן המדויק של המולד הוא התרחשות הבריאה, והשנה זה קורה ב-28.3.2017 בשעה 4.57 שעון ישראל.

   

  12 הימים הראשונים של חודש ניסן, יש בהם את כוח הגרעין של השנה כולה, אלו הם הימים שמסמלים את בריאת העולם ובריאת השנה כולה, לכל יום יש אנרגיה והכוח להשפיע על חודש שלם.

   

   

  השנה אנחנו עדים לקומבינציה מיוחדת של הכוכבים היוצרים גיאומטריה חדשה שלא חווינו בעבר.

   

  הכוח של האנרגיה החדשה מלמדת אותנו לשלוט באש, לנוע מהר, ליצור בחיינו חוזים חדשים של מערכות יחסים, של מימוש עצמי ולשחרר את הישן שלא משרת אותנו ואפילו מוציא מעצמנו רגשות נמוכים, כעסים, טינה, קנאה וכו'.

   

  ההתמרה של האנרגיה היא עניין של הבנה והסכמה, שהרי כולנו חיים בעולם הזה וחתמנו לעבור את החוויות האלה. הנשמה יודעת מה היא כתבה או חתמה לעצמה. השאלה איך אנחנו מגיבים אל תסריט חיינו, איך אנחנו לוקחים אחריות ומנצחים על החיים, האם נחייך אל הנוף ונהיה אופטימיים או נתלונן, נרקע ברגלינו ונהיה מתוסכלים.

   

  יש לנו הזדמנות לזמן לעצמנו שנה של מציאות מודעת ולתכנת את החיים שלנו בשליטה מלאה. תשאלו איך אפשר לזמן לעצמנו עתיד שאנחנו רוצים אם חתמנו על העתיד שלנו מראש? אשיב לכם שאנחנו בני האנוש נשלטים גם על ידי הנשמה הגבוהה שלנו, היא זו שמלווה אותנו בדרך ומנחה אותנו.

   

  אולם אנחנו אלו שמתעקשים כאן, בעולם הזה, להאריך את הדרך, ליפול לבורות, לפחד, ליפול למקומות חשוכים, לקחת על עצמנו תרמילים של אנשים אחרים.

   

  כשאנחנו מסכימים להיות נקיים מתחושת אשם, נקיים מטרדות ומתמסרים לכתיבת התוכנית, הנשמה הגבוהה מתקשרת אתנו ומדייקת אותנו. כי שום דבר לא נעשה מעצמו, או במקרה, יש לנו הדרכה צמודה והיא מחכה לנו שנהיה קשובים ומודעים אליה.

   (צילום: bigstock)
  (צילום: bigstock)
   

  תהליך 12 השלבים וכיצד זה עובד?

  לפניכם אינפורמציה אסטרולוגית שיכולה לעזור לנו להגשים שנה מתוכנתת מראש, לזמן לעצמנו את התפריט לשנה החדשה ולתכנן אותה בקפידה:

   

  היסוד הראשון שברא את ראשית ההתפתחות היה האש, בראשית ההתפתחות התרחש המפץ הגדול שמתאר את האירוע שבו נוצר היקום. נקודת מוצאו של האור מתוך רצון התפתחותי מחודש, התרחש במקום שבו התרחש המפץ, כוח האש בראה את הבריאה.

   

  הבריאה עובדת כמו לב הפועם וכל פעימה היא סיום והתחלה חדשה. שלב הבריאה המתואר בספר בראשית מביא את נקודת השינוי במצב קיים. כל שנה בנקודת השוויון האביבי, יש לנו את הכוח להתחבר לתמצית הבריאה וליצור תכנית התפתחותית מחודשת עבור השנה החדשה. וכך נתחבר לכוח הבלתי מוגבל של היקום ולאור האין סוף שיוליד לנו בריאה מחודשת.

   

  העולם נברא בחודש ניסן, אמנם רק במחשבה, אך המחשבה היא הבסיס לקיומנו, היא מאפשרת חריגה מחוקי הטבע אל עבר העולם התאורטי שהוא מעל הטבע. בכל אדם קיימת הבריאה כולה, כאשר אנחנו מתחברים לטכנולוגיית הבריאה, יש לנו את הכוח להיות בוראים קטנים בתוך השלם הגדול.

   

  12 הימים הראשונים של חודש ניסן יש להם את כוח הגרעין של השנה כולה, אלו הם הימים שמסמלים את בריאת השנה כולה, לכל יום יש אנרגיה והכוח להשפיע על חודש שלם.

   

  12 הימים הראשונים מסומלים כמו כל גלגל המזלות, כל יום מסמל ומגלם חודש שלם, היום הראשון אחראי על חודש מזל טלה, היום השני של חודש ניסן אחראי על חודש אייר, שהוא הזרע של מזל שור, וכך הלאה.

   

  בימים אלה שיש בהם את הכוח להשפיע על כל השנה הבאה עלינו לטובה, עלינו להיות ממוקדים, ספציפיים ולרדת לפרטים הכי קטנים של הזימון כדי ליצור את הבריאה באופן מדויק.

   

  שימו לב: התכונה או האנרגיה החזקה של חודש זה, היא אש, זו מתפרצת ועצמתית, על כן מאוד קשה להתמקד או להתרכז. אין לנו סבלנות, יש הפרעות, הנטייה היא לזלזל בעבודה דקדקנית. על כן, חשוב לנשום עמוק ולהתעלות מעל האנרגיה הנמוכה ולתעל אותה למקסימום פוטנציאל. על כן, הכתיבה עוזרת לנו להאט את הקצב, לדייק את התדר של האש בתמציתה ובדיוקה.

   

  תכנית הפעולה וזימון המציאות - לפי תכנית 12 השלבים

  ההמלצה היא להכין תכנית כתובה מראש ובכל יום לקרוא את הכתוב:

   

  א' בניסן, 28 במרץ, חיבור לתדר של מזל טלה, (אש יוזמת):

   

  אנרגיית הטלה: מחברת אותנו לבסיס האם, לליבה הפנימית, ל'אני' העצמאי, לשחרור, יוזמה מחודשת, רעיונות חדשים, עצמאות, חוסן פנימי, בריאת חיים חדשים.

   

  דמיינו את עצמכם חופשיים מתלות וכנסו עמוק לליבה של עצמכם, מה מסתתר שם? מה רצונכם האמיתי? הבסיס הפנימי שלכם הוא הזהות שלכם, ללא מסכות ותוספות, הרצון האמתי שלכם .

   

  ב' בחודש ניסן – 29 במרץ – החיבור למזל שור (אדמה שורשים):

  הנשמה מתקיימת בתוך הגוף הפיזי, בתוך הגוף הפיזי, כשהנשמה והגוף מתמזגים ופועלים בשיווי תדר, הגוף בריא וקליל.

   

  אנרגיית השור: מגשימה את הרצונות ברמת החומר, מגשימה את אנרגיית הכסף, מוציאה לפועל, יוצרת את המוחשי. מחברת אותנו לצורך הראשוני, 5 החושים, החיבור לפיזיות וצרכים.

   

  דמיינו את התוצאה שתרצו ברמת החומר- כסף, בית ובריאות - נסו לדייק את האמת ברמת החומר ולהיות ראליים ומדויקים בבקשותיכם.

   

  ג' בחודש ניסן, 30 במרץ – החיבור למזל תאומים (אויר משתנה):

  הנשמה זקוקה לידע ולא רק לחומר, הידע וההתפתחות צריכים להיות שווים לרמת הרוח. שאלו את עצמכם, איך אתם מתפתחים, האם אתם לומדים דברים חדשים?

   

  אנרגיית התאומים: מכילה את הכלי בידע ובהבנות, הדחף לשאול את השאלות, הרצון לדעת, ללמוד דרך חברויות וקשרים.

  דמיינו את עצמכם מתקרים עם הילד הפנימי שלכם, שמעו את הרצון הפנימי שלו ואת הפשטות שבה הוא מציג את הדברים.

  זרעו זרע מחשבה של תקשורת אמיצה, של יכולת לנאום, ללמוד, ללמד ולהעביר ידע ברבים.

   

  ד' בחודש ניסן, 31 במרץ – החיבור למזל סרטן (מים מחברים):

  כשהאני, הידע והחומר שלמים, אני זקוק לביטחון עצמי, לאהבה, אנרגיית הסרטן מחברת אותנו לעולם הפנימי, לתא הפנימי שלי, לביטחון בעולם שלי וגם לפריון והורות.

   

  דמיינו את עצמכם מתחזקים, דמיינו את עמוד השדרה שלכם חזק ויציב, עם שורשים ויכולת להיות בהווייה העצמית שלכם בביטחון ובלי צורך בתלות חיצונית. דמיינו את עצמכם שלמים בתוך התא המשפחתי שלכם.

   

  ה' בחודש ניסן, 1 באפריל – החיבור למזל אריה (אש יוצרת):

  אנרגיית האריה מגשימה לנו את המיוחדות האישית שלנו, מחברת אותנו למימוש עצמי ומיוחדות עצמית, האריה מגלם את היצירה, מטביע את החותם. ביכולת שלנו לעלות על במה ולפרסם את עצמנו בכל דרך. זהו תדר שקשור גם ביצירה ההמשכית בילדים.

   

  דמיינו את עצמכם עולים על הבמה, מציגים את עצמכם בגאווה ושלמות, מתחברים לאמת הפנימית ולהוויה השלמה.

   

  צרו את כרטיס הביקור שלכם, בין אם אתם עצמאים ובין אם אתם חלק מחברה, בקונספט שאתם רוצים לייצג.

   (צילום: bigstock)
  (צילום: bigstock)
    

  ו' בחודש ניסן, 2 באפריל – החיבור למזל בתולה (אדמה ודיוק):

  אנרגיית הבתולה היא החיבור לבקרת איכות, הבתולה: בודקת את היצירה, מגלמת את הצורך למציאת השלם בתוכנו, על ידי מציאת החסרים ועל ידי מתן שירות לכלל.

   

  בדקו את עצמכם בדקדקנות והסירו את המיותר, את המסכות, את החלקים שאספתם בדרך ואין לכם צורך בהם. הבתולה מחברת אותנו למציאת השלם הפנימי ומסירה את המיותר, הפגום והישן.

   

  מצאו את מה שאתם אוהבים בעצמכם ובאחר, ותרו על מחשבה של שפיטה ובמקום חשבו מה אתם רוצים לשנות ואיך להשריש את השינוי בעצמכם ובסביבה שלכם. חשבו איך אתם רוצים לשרת את הרצון שלכם בפני האחר, אם אתם במקצועות של מתן שירות, צרו מרחב ממגנט, מכיל ועם יכולת נתינה.

   

  ז' בחודש ניסן, 3 באפריל – החיבור למזל מאזניים (אויר יוזם):

  אנרגיית המאזניים פותחת את החלק השני של הגלגל בה אנחנו מתחברים לאחר, המראות שלנו משתקפות דרך החיבור לאחר ולאנושות כולה. החיבור לאהבה ולמערכת יחסים שתורמת לי, לזוגיות ולדואליות.

   

  אנרגיית המאזניים: מחבר אותנו לאדם האחר, לתקשורת בין אישית, יכולת שיתוף פעולה ועבודה בצוות.

   

  זרעו מחשבה של זוגיות בריאה, זמנו אותה. דייקו את הזוגיות בחייכם, זמנו הרמוניה זוגית שלא פוגמת ב'אני' המדויק שלכם.

   

  ח' בחודש ניסן, 4 באפריל – החיבור למזל עקרב (מים ועומקים):

  אנרגיית העקרב מחברת אותנו לידיעת הסיבה. העקרב: מלמד את הסיבתיות בכל מצב בו אנחנו נמצאים, הכרת ה'אני' והליבה הפנימית ביותר שלי. להבנת עולם הסיבות הגבוה, יש סיבה לכל מה שקורה בחיי והסיבתיות מושרשת בכך שהחיים לא מתחילים כאן ועכשיו, הם ממשיכים את הגלגולים הקודמים שיצרו סיפור שלם שאנחנו לא מודעים אליו. היכולת שלנו לרדת לעומקי נפש ולהבנות פסיכולוגיות, לחקור את הלא נודע במציאות הפשוטה.

   

  הטמיעו בתוככם חיישנים לקליטת האחר, לראיית רנטגן, חשבו על למידה התפתחותית שאתם רוצים להוסיף לחייכם, בקשו להבין את הסיבה הגבוהה להתרחשות שקוראת בחייכם, האם האדם שהגיע לחייכם מוכר לכם מפעם? כנסו לספריה הקוסמית דרך מדיטציה ובררו את הנסתר מעינכם.

   

  ט' בחודש ניסן, 5 באפריל – החיבור למזל קשת (אש יצירה):

  אנרגיית הקשת מלמדת אותנו להתפתח, ללמוד, להתחבר לרובד הפילוסופי, לאופטימיות ואמונה ולשפע אינסופי.

   

  אנרגית הקשת: המורה הפנימי שבתוכי, מלמד אותי לצעוד במסע ולתרום להתפתחות האישית שלי לפני שאני מבזבז את כספי או את האנרגיה שלי על חומר.

   

  האומץ להתחבר לדרך אופטימית במסע של חיי שמובילה אותי לגלות את החדש והלא מוכר.

   

  דמיינו זרע של אופטימיות, למידה, התפתחות, מידע חדש וראיית המרחבים, ללא גבולות וצמצום. חשבו על חופש פעולה וחופש בחירה. חשבו על למידה של תחום חדש, על יצירת קשרים בכל מקום בגלובוס.

   

  י' בחודש ניסן, 6 באפריל – החיבור למזל גדי (מימוש אדמתי):

  אנרגיית הגדי מחברת אותנו לאחריות האדם לדבוק במטרות והשאיפות, להגיע להישגיות, להגשמת היעוד והפוטנציאל שלי.

   

  הדרך שאנחנו משקיעים בעצמנו, מובילה אותנו לנהל את חיינו, לממש את התפקיד והקריירה שאנחנו מייחלים לעצמנו. לממש את עצמנו בהיררכיית החיים, להעמיד את עצמי בסדר עדיפות ראשון בתוך השלם.

   

  זרעו זרע מחשבה של שליטה על חייכם, דייקו את המעמד שאתם רוצים להגיע אליו. בקשו להתקדם, להגשים הישגים חדשים, לתפוס עמדה מחודשת בחייכם, לקבל הכרה ולהיות השולטים בחייכם.

   

  י"א בחודש ניסן, 7 באפריל – החיבור למזל דלי (אויר יוזם):

  אנרגיית הדלי מחברת אותנו לחברה כולה, מלמדת אותנו שיש שלם גדול ונרחב ושכולנו חלקי תודעה שמרכיבים שלם אחד.

  הדלי מאפשר לנו לממש את השליחות המדויקת שלנו מול החברה, להביא אידיאלים חדשים, ליזום ארגונים חדשים, חברה חדשה.

   

  אנרגיית דלי: בורא את העתיד, מאפשר לנו להתחבר לחיישנים הפנימיים, לראות את הנולד ולהיות מיוחדים ושונים, בזכות עצמנו.

   

  זרעו מחשבה של אחדות חיצונית, יכולת יצירת קשר עם העולם החיצוני, ללא קשיים בעולם הפיזי.

   

  דמיינו שאתם כובשים אידאליים חדשים, חברויות חדשות, קשרים חדשים וארגון חדש. בקשו לקבל ביום זה ניצוץ של גאונות ומחשבה שלא נבראה לפני.

   

  י"ב בחודש ניסן, 8 באפריל – החיבור למזל דגים (מים מקשרים):

  אנרגיית הדגים היא המאסף, שאוסף את כל החומרים לשלם אחד ולאחדות כוללת, עולם שלם של אפשרויות, דמיון וההשראה. הדגים: נחשב לחודש האחרון בשנה, בו אנחנו מתכננים את השנה החדשה. זהו שלב ההיריון האנרגטי, החיבור חזרה אל המקור, המצב הרחמי הבתולי הקיים בתוכנו שמאפר לנו להגיע לכל מקום ולתודעה הקולקטיבית.

  זרעו מחשבה של עולם פנימי ללא מלחמות, חופש מחשבה ושלום פנימי. זרעו זרע של דמיון והשראה ללא גבולות ולא ספקות.

   

  מומלץ לשבת במדיטציה בה אתם אוספים את כל החלקים של עצמכם, מדמיינים את עצמכם אסופים ושלמים, מתאחדים עם האמת של עצמכם ומוכנים ומזומנים להתחלה חדשה.

   

  י"ד בניסן, 10 באפריל, ערב חג הפסח - אנחנו מגיעים לשלב בו אנחנו יוצאים מתוך המגבלות של עצמנו (יציאת מצריים), מתחילים מחדש, מתחברים לשלם שיצרנו ללא חרטות ועם דיוק והשלמה פנימית. אחרי יצירת רקמה פנימית, אנחנו מתחברים לאנרגיה חדשה, למקור ולאש הבריאה.

   

  עבודה של תהליך לאורך כל 12 הימים מביאה אותנו לשלב פתיחת השערים האנרגטיים. יש לנו את היכולת לשנות דפוסי חשיבה, להתאחד עם עצמנו למען אחדות חיצונית ולברוא המשכיות חכמה.

   

  כתיבת התכנית, בשלבים ובזמנים מדויקים, גורמת לנו להבין דברים בדרך, אסימונים יפלו וחלקי פאזל יושלמו.

   

  שלי רום - אסטרולוגיה ותודעת על

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "יוצרים עתיד מדויק: 12 השלבים להגשים את עצמכם"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: bigstock
  להתמיר את האנרגיה הרצויה למקום הנכון לכם
  צילום: bigstock
  צילום: שרית צרפתי
  שלי רום
  צילום: שרית צרפתי
  מומלצים