שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  חלון המטוס הגדול ביותר בדרך לשמיים
  זה לא חלון, זה חלום: חברה הולנדית פיתחה חלון מטוס ברוחב של כמעט מטר וחצי. יצרנית המטוסים בואינג אימצה את הרעיון ותתקין את החלון במטוסים בשנה הבאה. בקרוב אצלנו?

  אם גם אתם אוהבים לצלם דרך החלון בזמן הטיסה, או לקראת הנחיתה כשהנופים המרהיבים נשקפים בין העננים, אתם בטח מכירים את ה"מלחמה נגד החלון" שלא מאפשרת ממש זווית צילום רחבה. עכשיו זה עשוי להשתנות.

  חלון למנהטן. 137 ס"מ של נוף ()
  חלון למנהטן. 137 ס"מ של נוף

  חברה הולנדית  פיתחה את ה"Skyview Panoramic", חלון ברוחב של לא פחות מ-137 ס"מ. לשם ההשוואה, רוחבו של חלון מטוס סטנדרטי כפי שאתם מכירים אותו, עומד על 26 ס"מ. גובה החלון החדש לא ישתנה ויעמוד, כפי שהיה עד היום, על כ-45 ס"מ. לכשיושק, יהיה החלון החדש הגדול ביותר שהותקן במטוסי סילון.

  כרגע רק במטוסי מנהלים ()
  כרגע רק במטוסי מנהלים

  הסיפור המעניין בחלון החדש הוא שהחברה המפתחת ייצרה אותו על פי הזמנת ענקית התעופה בואינג, שתתקין אותו בשלב ראשון במטוסי מנהלים שהיא מייצרת, החל מהשנה הבאה (2018). במטוסים גדולים יותר, יותקן יותר מחלון אחד בכל צד של המטוס, מסוג זה.

   

  למה חלונות המטוס הרגילים - עגולים?

  עדכונים נוספים כל הזמן גם בפייסבוק של ynet חופש

   

  האם נראה את החלונות המוגדלים גם במטוסים מסחריים של בואינג? סביר להניח שלא בזמן הקרוב. במטוסים מסחריים וגדולים, החלון המדובר עלול להקשות על האווירודינמיקה המוקפדת מאוד של המטוס ושל עיצוב החלונות. כנראה שבינתיים אפשר להמשיך ולחלום על הנופים של ניו יורק מחלון הענק, או להסתפק בצילום מחלון המטוס הרגיל.

  בינתיים תסתפקו באלה ()
  בינתיים תסתפקו באלה
   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים