שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  תיעוד: לא הוכנסו למיון, והיכו מאבטח בביה"ח
  קרוביו של פצוע תאונת דרכים ביקשו לבקר אותו בבית החולים בנהריה. כשנענו בשלילה, הם תקפו את איש האבטחה, דחפו אותו לתוך חדר המיון ובעטו בו. המאבטח נפצע קל. מנהל ביה"ח: "זו חציית קו אדום"

   

  תקיפת המאבטח במרכז הרפואי בנהריה

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   

  שלושה צעירים שביקשו להיכנס אמש (יום ד') לחדר המיון במרכז הרפואי לגליל בנהריה, תועדו תוקפים ופוצעים קל מאבטח שניסה למנוע זאת מהם. המשטרה עיכבה כמה חשודים לחקירה, אך שחררה אותם. "זוהי חציית קו אדום", אמר מנהל המרכז הרפואי, ד"ר מסעד ברהום.

   

  האירוע החל לאחר שלבית החולים הובאו נפגעי תאונת דרכים. שלושה צעירים, תושבי אחד הכפרים בעמקים, טענו שהם קרובי משפחה של אחד הפצועים ודרשו להיכנס לחדר המיון. בסרטון המתעד את האירוע נראה שתוך זמן קצר מאוד הפך הוויכוח המילולי עם המאבטח לתגרת ידיים, שכללו בעיטות ותקיפות. השלושה דחפו אותו לתוך חדר המיון והוא נפגע בצווארו.

  מתוך הסרטון
  מתוך הסרטון

  צוות מחלקת הביטחון שנקרא למקום הוציא את החשודים ממתחם המיון ולמקום הוזעקה משטרת נהריה. המאבטח טופל בחדר המיון.
  גם קרוב המשפחה של התוקפים שוחרר זמן קצר לאחר האירוע מבית החולים לאחר קבלת טיפול.

   

  "מדובר בתקיפה קשה וחמורה של מאבטח המוצב במקום על מנת לשמור על שלומם וביטחונם של המטופלים, הצוות המטפל והמבקרים", אמר ד"ר ברהום. "זוהי חציית קו אדום שלצערנו אנו חווים בשנים האחרונות במערכת הבריאות בישראל בפרט ובחברה שלנו בכלל.

   

  "אני בטוח שהמשטרה ומערכת המשפט ימצו את הדין עד תום עם התוקפים ללא פשרות. רק ענישה מרתיעה תמנע את המקרים הבאים. אני מבקש לחזק את צוות מחלקת הביטחון ומבטיח אפס סובלנות כלפי כל ניסיון לפגוע בצוות עובדי המרכז הרפואי, המטופלים בכלל המחלקות או בבאי המרכז הרפואי".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "תיעוד: לא הוכנסו למיון, והיכו מאבטח בביה"ח"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מוצר השנה
  מומלצים