שתף קטע נבחר

החרדית שהחלה ללדת בהופעה של ביבר: "אם זה היה בן - הייתי קוראת לו ג'סטין"

כשרעות זיסקינד, חרדית תושבת בני ברק, רכשה כרטיס להופעתו של ג'סטין ביבר, היא ממש לא חלמה שירדו לה המים רגע לפני עלייתו לבמה. "תחילה התבאסתי שילדתי ולא ראיתי - עכשיו אני מאושרת", מספרת האם על בתה הבכורה שכמעט זכתה בשם הכוכב, ומוסיפה הבהרה: "תתפלאו, הרבה חרדיות אוהבות אותו"

 

ביבר, תעשה לי ילד! תודה (צילום: ירון ברנר) (צילום: ירון ברנר)
ביבר, תעשה לי ילד! תודה(צילום: ירון ברנר)

אמש (ד'), כשהיא בשבוע ה-43 להריונה, הגיעה תושבת בני ברק רעות זיסקינד להופעה של ג'סטין ביבר בפארק הירקון. כמו עשרות אלפי המעריצים האחרים, גם היא המתינה בציפייה לבואו - אך לעומתם, לא זכתה לשמוע את שיר הפתיחה במלואו. עם עלייתו של כוכב הפופ לבמה ירדו לה המים והיא פונתה לבית החולים "מעייני הישועה". שם היא ילדה במזל טוב בת בכורה.

 

"לא היו לי צירים, אז לא חשבתי שאני צריכה להיות מושבתת", אמרה האם הטרייה בת ה-23, שביקשה שלא לחשוף את תמונתה מטעמי צניעות. "בהתחלה התבאסתי שלא הספקתי לראות את ההופעה כי הלכתי ללדת, אבל עכשיו אני מאושרת כי יש לי בת מדהימה. אני ילדה שילדה - מותר לי להתרגש".

 

 

זיסקינד, חרדית המתגוררת בבני ברק, מספרת על מושא הערצתה לכוכב הפופ בן ה-23. "אני חרדית מודרנית, תתפלא, יש הרבה חרדיות שאוהבות את ג'סטין ביבר. כשקניתי את הכרטיסים הייתי בטוחה שאני אלד לפני ההופעה או אחריה, בחיים לא האמנתי שאלד ממש בהופעה שלו. אם היה נולד לי בן הייתי קוראת לו ג'סטין, אבל נולדה לי בת וקוראים לה הדר".

 

 

 

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ירון ברנר
בייבי, בייבי, בייבי, או! הביבר פעולה
צילום: ירון ברנר
לאתר ההטבות
מומלצים