שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  בן 71 הבריח פורץ במכות: "מי שיבקר אצלי בלילה יסיים בבית חולים"
  יוחנן אורן מבית השיטה שמע רעשים בשלוש לפנות בוקר, מצא בסלון ביתו פורץ והחל להכות בו ללא רחם עד שדימם. הדם שהותיר בזירה הוביל לתפיסתו ולכתב אישום. "מי שיפרוץ לי לדירה ימצא עצמו בבית החולים", אמר הרפתן בחיוך

   

   

  יוחנן אורן בביתו. נפגע בכתף ()
  יוחנן אורן בביתו. נפגע בכתף

   

  הפורץ שנכנס לדירה בבית השיטה כדי לשדוד לא ציפה לספוג שם מכות קשות. בבית הוא נתקל ביוחנן אורן בן ה-71, שהלם בו בידיים חשופות עד שהפורץ ביקש רחמים, רק כדי לנצל את הרגיעה כדי לברוח. כתמי הדם שהותיר בזירה הובילו לתפיסתו. "אני מקווה שכל מי שייכנס לי לדירה בשעה שלוש לפנות בוקר ימצא עצמו בבית החולים", אמר אורן. נגד הפורץ הוגש כתב אישום.

   

  הפריצה לביתו של אורן התרחשה לפני כחודשיים. הנאשם, צעיר בן 25 מבת ים, פתח בכוח את חלון ההזזה, שבר את מנגנון הנעילה ונכנס דרך החלון. אורן שהתעורר מהרעשים הבחין בנאשם במרכז הסלון, כשקפוצ'ון על ראשו. הוא החל לחבוט בו בידיו עד אשר דימם על רצפת הסלון. הנאשם ביקש מאורן לחדול ממכותיו, וכשזה נענה הצליח לברוח. באירוע נפגע גם אורן בכתף שמאל ונגרמה לו רגשיות והגבלה בתנועה.

   

  אנשי הזיהוי הפלילי של המחוז הצפוני שהגיעו למקום דגמו את כתמי הדם של הנאשם. הם הצליחו לאחר בדיקות מעבדה לאתר ולעצור אותו. בכתב האישום שהוגש נגדו הוא מואשם בהתפרצות לבית מגורים על מנת לבצע פריצה.

   

  "אני עדיין חקלאי ורפתן", אומר אורן, סב לשמונה נכדים. "הוא ניסה להתחבא, התחלתי להכות אותו והוא ברח. לא מומלץ לפרוץ לי לדירה, אני מקווה שכל מי שיגיע אלי לביקור בשעה שלוש בלילה יסיים את הביקור בביה"ח העמק".

   

  עו"ד ואסים דאהר, מנהל מחלקת המעצרים בסנגוריה הציבורית בצפון העביר את הטיפול בתיק לעו"ד איתי פרג'ון, שמסר בתגובה: "הנאשם כופר בעובדות כתב האישום ונקיים הליך הוכחות בתיק".

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים