שתף קטע נבחר

אלון מזרחי פוטר מבני יהודה ב-SMS

המועדון החליט לסיים לאלתר את עבודתו של נציג הבעלים, שלא הסתדר עם ברק אברמוב. שחקן העבר, שקיבל את הבשורה במסרון, נאלץ ללכת בדרכם של ניסן יחזקאל ויצחק שום שעזבו. מזרחי בתגובה: "הניהול השכונתי בבני יהודה לא מפתיע אותי"

אלון מזרחי סיים את עבודתו בבני יהודה . אחרי ההתפטרות של המאמן ניסן יחזקאל והעזיבה של המנהל המקצועי יצחק שום, המועדון הודיע הלילה לנציג הבעלים שהוחלט לפטרו. שלושת אנשי הצוות שהוצגו בקבוצה בדצמבר בקול תרועה רמה מצאו את עצמם בחוץ תוך חמישה חודשים בלבד.

 

מזרחי, נציגו של הבעלים ברק אברמוב, קיבל הלילה (ה') את ההודעה. שחקן העבר לא הסתדר עם הבעלים, שלא המתין עד לסיום העונה בעוד שבוע והחליט בצעד קיצוני להפסיק את עבודתו לאלתר. על עומק הנתק תעיד העובדה שמזרחי קיבל את הבשורה בהודעת SMS. בני יהודה הוציאה הודעה קצרה לתקשורת: "מועדון הכדורגל בני יהודה מודה לאלון מזרחי על העבודה שלו במועדון ומקווה שבעתיד דרכינו ייפגשו שוב".

 

מזרחי עם פדרו גלבאן. "לא רוצה לרדת נמוך, בבוא היום אספר" (צילום: אורן אהרוני) (צילום: אורן אהרוני)
מזרחי עם פדרו גלבאן. "לא רוצה לרדת נמוך, בבוא היום אספר"(צילום: אורן אהרוני)

 

ממסיבת העיתונאים החגיגית ההיא נשאר רק אברמוב (צילום: יריב כץ) (צילום: יריב כץ)
ממסיבת העיתונאים החגיגית ההיא נשאר רק אברמוב(צילום: יריב כץ)

 

אלון מזרחי הגיב ל-ynet ספורט: "לא מפתיע אותי הניהול השכונתי בבני יהודה. אני לא רוצה לרדת נמוך, בבוא היום אעדכן את אוהדי הקבוצה. המטרה הייתה להשאיר את בני יהודה בליגה והיא הושגה. קיבלנו קבוצה גמורה מנטלית ושחקנים חלשים מאוד. הבאנו שחקנים ששידרגו את הקבוצה בליגה. לא סתם יוסי אבוקסיס רוצה להשאיר את מרבית אלה שצירפנו. לגבי הנוער, קיבלנו קבוצה שקרובה לרדת ליגה והגענו איתה עד לצמרת".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים