שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם

  חשד: כלא את אחיו שרצה להתגייס

  בן 21 מטייבה נעצר בחשד שתקף את אחיו בן ה-19, קשר אותו בשרשראות ברזל וכלא אותו בחדר בביתם כי האח הצעיר רצה להתגייר ולהתגייס לצה"ל. האח הצעיר חולץ רק לאחר שלושה שבועות, לאחר שיצר קשר עם ידידה, והיא הזעיקה את המשטרה

  צעיר בן 21 מטייבה נעצר בחשד כי תקף, הכה וקשר בשרשראות ברזל את אחיו בן ה-19 ואף כלא אותו בחדר נעול בביתם. על פי החשד, הרקע למעשה הוא רצונו של האח הקטן להתגייר ולהתגייס לצה"ל. השופט עודד מורנו מבית משפט השלום בפתח תקווה שחרר את החשוד למעצר בית למשך שלושה ימים, וקבע כי הוא יורחק מאחיו הצעיר למשך 30 יום.

   

  רק כעבור שלושה שבועות שבהם היה כלוא בחדר חולץ האח הצעיר לאחר שהצליח ליצור קשר עם ידידה שלו, והיא הזעיקה את שוטרי תחנת קדמה. השוטרים מצאו אותו כבול בשרשראות ברזל בידיו וברגליו. הוא טען כי אחיו כלא אותו ונהג להכות אותו.

   

  בחקירה סיפר החשוד כי כל כוונתו הייתה לשמור על אחיו שלא יפגע בעצמו. החשוד אמר בחקירה כי אחיו התחיל להתנהג בצורה מוזרה וכל ניסיונות המשפחה לתקן את דרכיו לא צלחו. עוד טען החשוד כי אחיו הקטן נוצל על-ידי אחרים לסחור בסמים ונוצל גם על ידי בחורות.

   

  החשוד טען כי קשר רק את ידיו של אחיו בשרשרת שאפשר לפתוח – ושהאח כלל לא היה כלוא כל הזמן. עוד הסביר כי אפשר לאחיו לטייל בחצר וברחוב. החשוד מכחיש כי הרקע למעשה הוא רצונו של אחיו להתגייר והתגייס לצה"ל.

   

  עו"ד עלא תלאוי, פרקליטו של החשוד, מסר בתגובה כי "המשטרה ביקשה להאריך את מעצר מרשי בארבעה ימים, אבל השופט שחרר אותו למעצר בית".

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים