שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  מחפשים זוגיות? 40% מהאמריקאים פוסלים בעלי דירוג אשראי נמוך
  על פי סקר של אתר Bankrate נראה כי 4 מתוך 10 אמריקאים מודים כי דירוג אשראי של אדם יכול להרוס מערכת יחסים עתידית. "אני מחשיבה את התחום הפיננסי והאופן בו מישהו מנהל אותו בתור נושא קריטי כשאני בוחרת בן זוג", אומרים משתתפי הסקר

  יותר מ-4 מתוך 10 אמריקאים אומרים כי דירוג האשראי של אדם עשוי להרוס כל סיכוי להמשך מערכת היחסים, כך עולה מסקר של אתר Bankrate. לצד זאת, המשתתפים בסקר גם אמרו שדירוג אשראי לא צריך להיות מידע שמוצג באופן מיידי, על מנת "לבטל" או "לאשר" דייט פוטנציאלי, כמו בטינדר.

   

  "אני מחשיבה את התחום הפיננסי והאופן בו מישהו מנהל אותו בתור נושא קריטי כשאני בוחרת בן זוג", אומרת אסיב מרטין-אינגרם, בת 25 העובדת בתחום הפרסום הדיגיטלי בניו יורק, ל-Bankrate. על פי תוצאות הסקר, מחצית מהנשים ו-35% מהגברים אמרו כי דירוג אשראי עשוי להשפיע על ההחלטה שלהם בנוגע לבן או בת הזוג.

   

  יחד עם זאת, רק 8% מהמשיבים אמרו כי צריך לחלוק מידע מסוג זה בדייטים הראשונים. רוב המשתתפים (74%), אמרו כי זה בסדר גמור אם בני זוג לא ידעו את דירוג האשראי של בן או בת הזוג למשך מספר חודשים או אפילו אחרי האירוסין.

   

  "הייתי יוצאת עם מישהו שיש לו דירוג אשראי נמוך", אומרת פמלה סיסון, 39, מעצבת גרפית מניו יורק. רק כשהעניינים יהפכו לרציניים יותר, דירוג אשראי גרוע יהווה סימן אזהרה. "דירוג אשראי נמוך מורה על בעיות עמוקות יותר של חוסר אחריות", לדבריה. "יכול להיות שהם לא יציבים בתחומים אחרים בחיים שלהם".

   

  "אם הייתי יוצאת לדייט ראשון, לא הייתי שואלת על דירוג אשראי", אומרת הפסיכולוגית מגי בייקר, מטפלת פיננסית ומחברת הספר "Crazy About Money". עם זאת, בייקר מוסיפה שחשוב מאוד לדון על הנושא הפיננסי לפני שמערכת היחסים מתקדמת יותר מדי. "כסף הוא גורם מלחיץ מאוד בחיי האנשים. כנות ושקיפות בנוגע לכסף הם עניין חשוב", לדבריה.

   

  פותחים חשבון משותף? זה הזמן לבדוק את בן הזוג

  77% מהמשיבים שהיו נשואים או במערכת יחסים ארוכת טווח, אמרו כי יש להם לפחות חשבון בנק אחד משותף עם בן או בת הזוג. מליסה טריו, 43, מנהלת רישום תלמידים בקולג' בווצ'סטר, מסצ'וסטס, אומרת כי היא לא תמזג את החשבון שלה עם מישהו לפני שהיא תדע את ההיסטוריה הפיננסית שלו. "להיות נבון מבחינה פיננסית מהווה סימן טוב לבחירות בחיים", אומרת טריו. "אם אני עומדת לשלב את הכספים שלי עם כספים של מישהו אחר, חשוב שאדע איפה הוא עומד".

   

  למרות הכל, ישנם אמריקאים רבים עם דירוג אשראי נמוך, שלא ממש אשמים בכך. בוורלי הרצוג, מומחית לאשראי ולחוב, אומרת כי "חשוב לעשות את האבחנה בין מי שיש לו סיבה סבירה לדירוג אשראינמוך, כמו מצב רפואי או גירושים, לבין מי שהוא חסר אחריות בנוגע לכסף שלו".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "מחפשים זוגיות? 40% מהאמריקאים פוסלים בעלי דירוג אשראי נמוך"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים