שתף קטע נבחר

"ריסטארט": זמן צפייה אבוד שלא ישוב

עם סיפורים אישיים לא מעניינים, עריכה אוטומטית וקונספט מיושן, סדרת ה"בואו נשנה לכם את החיים" החדשה של ערוץ 10 היא לא יותר מריאליטי לשעת צהריים במסווה של דוקו חשוב. מכונת הזמן של "ריסטארט" כבר לא תשיב לנו את זמן הצפייה האבוד, אבל לפחות אורן חזן שיפציע בהמשך ירוויח עוד כמה שנים

כשאורן חזן הפך להיות חבר כנסת הנחתי שזהו, האיש מצא את הדרך האולטימטיבית להתפרסם ועכשיו הוא יפסיק להופיע בסדרות ריאליטי כמו "בואו לאכול איתי" או "האח הגדול". אבל מחויבות היא מחויבות, ואחרי שבאנו לאכול עם חזן בקרוב נתבקש לבוא לעשות דיאטה עם חזן ולצפות בו מוריד את כל מה העלה. זה יקרה באחד הפרקים של "ריסטארט", סדרת ה"בואו נשנה לכם את החיים" שעלתה אתמול (ג', 21:00) בערוץ 10.

 

12 איש שחיים לא משהו מבחינה בריאותית ילקחו על ידי צוות מומחים שיעשו להם מייקאובר בריאותי וילמדו אותם איך לא למות צעירים. הגימיק: בדיקות שמאפשרות לחשב את הגיל הפזיולוגי של הגוף שלהם, שאם לא תשמרו עליו כמו שצריך הוא ילך ויתרחק מהגיל הכרונולוגי שלכם, ותמצאו את עצמכם בגיל חמישים כשאתם בני שישים או שבעים, שנים אבודות בהן לא עשיתם שום דבר מועיל כמו לצפות בבינג'ים או לשלם מס הכנסה.

 

ביקורות טלוויזיה נוספות:

שידורי "כאן" מלאים בכוונות טובות

אירוויזיון 2017 היה אכזבה מנצנצת

"להיות איתה": סקסית, אבל לא מצליחה להמריא

 

אם אתם פה בשביל לצפות בחזן מחזיר לעצמו שנים אבודות, הוא יגיע מאוחר יותר (ואיתו גם השחקן אלון דהן, ורונן מיילי, הבעלים של מועדון "החתול והכלב" בתוספת אנשים אחרים, מוכרים פחות). בינתיים קיבלנו לפרק הראשון את איציק עוזרי הליצן הנדיב ומשה, בעל באסטת בגדים בשוק. הסיפור המלא של שניהם נפרש על פני פרק אחד שלם, החל מההלם אצל הרופא, השינוי המיוחל ועד הרפייה מלאה בהפי אנד.

  

"תחשבו קלוריות, תפסיקו לעשן". משנים את החיים עם מנטרות חבוטות (באדיבות ערוץ 10) (באדיבות ערוץ 10)
"תחשבו קלוריות, תפסיקו לעשן". משנים את החיים עם מנטרות חבוטות(באדיבות ערוץ 10)

יאמר לזכות "ריסטארט" שלא מדובר בשינוי בזק - הצילומים מתפרסים על שישה חודשים, במהלכם עברו שני הפרזנטורים דרך אינסוף אנשי מקצוע שניסו לשפר אצלם משהו. אבל גם ששת החודשים האלה לא מצליחים לייצר מהלך מעניין מהסיבה הפשוטה: "ריסטארט" היא סדרת 'מהפך' מיושנת, שאומרת לכם דברים כמו 'תחשבו קלוריות, תפסיקו לעשן, תאכלו בריא ומסודר ותעשו ספורט", משל התייבשתם בחדר המתנה של רופא וקראתם מגזין נשים שגילו הכרונולוגי שלושה עשורים.

 

את הקונסטרוקציה הזאת מחזיקים סיפורים אישיים לא מספיק מעניינים (או לא מתווכים נכון לצופה), עם עריכה אוטומטית והתוצאה היא סדרת ריאליטי במסווה של דוקו חשוב, שמן הסתם נועד לשמש פיגום לשיתוף פעולה שיווקי כלשהו (היוש קופת חולים חמודה). שוב תוכן שמתאים לשעות אחר הצהריים מוצא את עצמו בפריים טיים של ערוץ 10, ולא, הרגע שבו מחשבים את השנים לא מציל את המצב. כי לא משנה כמה משוכללת היא תהיה, מכונת הזמן של "ריסטארט" לא תחזיר לכם את זמן הצפייה האבוד.

 

אני בריא, איזה צחוקים! (באדיבות ערוץ 10) (באדיבות ערוץ 10)
אני בריא, איזה צחוקים!(באדיבות ערוץ 10)

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
באדיבות ערוץ 10
"ריסטארט". הליצן הזה יחיה יותר
באדיבות ערוץ 10
לאתר ההטבות
מומלצים