שתף קטע נבחר

"הישרדות": התחילו כשפויים, נקווה לטוב

עושה רושם שהשורדים של העונה השמינית הגיעו מוכנים - בעיקר למצוא שידוך. כמו בכל עונה לצד החיוכים תמצאו גם משביתי שמחות מקצועיים. אחרי הפרק הראשון נשאר לקוות שההפקה לא תרצח את הפורמט ושאנחנו נשרוד את הפרסומות

שנה עברה מאז שטילטיל "נשבע לך" לא בגד ברוסלנה והוכתר כמנצח הפאסיבי הראשון של "הישרדות" לבית 'רשת', והערב התקבצו שני שבטים חדשים לרקוד את ריקוד החרבות הפיליפיני. ואיזה מקבץ זה היה.

 

בעונת ה"לא-סלבס" של "הישרדות" קיבלנו בין היתר את שגיא ביטבוקס ברייטנר, העוז זהבי החדש; רז זהבי, פרשן ספורט וזולל ראשים; אלון ששון, האח של וג'ודוקא בזכות עצמו, ואצל הבנות מעיין אדם, האישה שהצליחה לדברר את מירי רגב במשך שנה שלמה, שכנראה גם תנהל איזה פרשיית אהבהבים עם ברייטנר. זה משהו ששווה לציין, כי לפי איך שזה נראה בינתיים "הישרדות" היא רק הסייד-דיש - רוב האנשים הגיעו לפה אחרי השתטחות יסודית על מתקן משקולות כלשהו במטרה למצוא זיווג. חוץ מרז ניסים. הוא לא יודע למה הוא הגיע לפה כי המוח שלו כרגע הוא קובייה הונגרית שאיש לא יצליח לפתור. אבל היי, יש לו ריבועים בבטן והם בטח יודעים.

 

הבנים ()
הבנים
 

יכול להיות שהציפיות אחרי העונה הקודמת היו כל כך נמוכות שבאמת קשה היה שלא להתעלות עליהן. אי לכך הפרק הראשון בעונה השמינית של "הישרדות" היה אפילו נסבל, אם לא הזדקנתם במהלך כל הפסקת הפרסומות והצלחתם לזכור מה קרה לפניה, מי האנשים האלה ולמה הם צועקים.

 

שני ה"רזים" והקוביות בבטן ()
שני ה"רזים" והקוביות בבטן
 

חלק מהם אפילו ניסו בדרכם המגושמת ליישם איזו שהיא תפיסה אסטרטגית ואשכרה לכרות ברית. אם זה רז ניסים וברית הג'י-פי-אס שלו, "אתה גר בבזל ואני בירמיהו", או נתי, אלון ומנגיסטו, שהקימו שלישיה שלדית, שהאל הטוב יודע מה זה אומר. אני נוטה להאמין שמדובר במשהו שקשור בשאסי ולא באנורקסיה. אז אולי זה תמים מצדי אבל אני רוצה לקוות שבעונה הזאת ירשו למתמודדים ממש לעשות מהלכים ולא ירגמו את כל מי שיזמום להדיח את רוסלנה.

 

הבנות  ()
הבנות

אז נכון שהבנות הגיעו על עקבים (מן הסתם לבקשת ההפקה) ואחת מהן כבר גססה בערב הראשון (עד שניצלה על ידי הפלסבו האולטימטיבי: עדשת המצלמה) אבל מנגד הבנים נרדמו זה בחיקו של זה ורז ניסים סיפק כמה רגעים בלתי נשכחים ("השיטה שלי הייתה לא לחשוב יותר מדי". בטח משהו שהוא למד אצל צדוק קראטה ברמת השרון). החיבור שלו עם נתי ("אתה נרקיסיסט, אחי, ואני לא אומר את זה כביקורת") כל כך מוצלח שממש התפללתי שנתי יישאר.

 

ביקורות טלוויזיה נוספות:

"קארפול קריוקי": לא משתווה למקור

"ריסטארט": זמן צפייה אבוד

שידורי "כאן" מלאים בכוונות טובות

 

דניאל, בר ומעיין ()
דניאל, בר ומעיין

מעבר לזה, חוץ מניסים ומעדי, שהיא באמת מאסטרפיס בהנעה עצבית, כל השאר דווקא נראים חמודים ונורמלים ויש להם לב רחב ושמחת חיים וחיוך גדול, אם לצטט את ספר המחזור שכתב ששון תוך כדי המשימה. וזה מגיע לנו. מגיעה לנו עונה של אנשים שפויים שיזכירו לנו למה המשחק הזה כל כך מוצלח בבסיס שלו כשהוא משוחק היטב.

 

אלון ששון. האח של ()
אלון ששון. האח של
 

משימת החלוקה לשבטים הייתה אפילו טובה בסטנדרטים של הפורמט הישראלי, וכל צופה כבר יכול היה להרכיב לעצמו את הפייבוריטים שלו ולקוות לטוב. בסוף הפרק נפרדנו מדניאל אביסריר. אמן שהיא לא תצוץ באיזה אי גלות מוקרץ בהמשך העונה, אבל לא הייתי נשבעת על זה בילדים שלי. אמן אמן שזאת תהיה עונה סבירה, וההפקה לא תרצח את הפורמט ולא תעשה כל פסל מעבר לפסל החסינות ולא תישא את שם ג'ף פרובסט לשווא, כמו שאמר הרבי נחמן או הבעל שם טוב או טל מוסרי. בהצלחה לכל הצדדים, וקדימוש.

 

 

 

 

 

  

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
לאתר ההטבות
מומלצים