שתף קטע נבחר

הבנק הבינלאומי: רווח של 166 מיליון שקל ברבעון

הכנסות הריבית של הבנק ברבעון הראשון גדלו ב-7% ל- 562 מיליון שקל, העמלות הסתכמו ב-334 מיליון שקל והוצאות השכר עמדו על 414 מיליון שקל. הבנק יחלק דיבידנד של 70 מיליון שקל

הרווח הנקי של הבנק הבינלאומי גדל ברבעון הראשון של 2017 ב- 12.9% ביחס לרבעון המקביל אשתקד והסתכם ב-166 מיליון שקל, כך עולה מהדו"חות הכספיים שפרסם הבנק היום (ג').

 

הכנסות הריבית נטו גדלו ב-6.8% ל-562 מיליון שקל. תרומה לרווח נובעת בין הייתר ממכירת נכס נדל"ן במרכז תל-אביב ששימש כמטה הבנק, מכירה שהתאפשרה כתוצאה ממיזוג בנקים בקבוצה כחלק ממהלכי ההתייעלות. הרווח מהמכירה מסתכם ב-28 מיליון שקל, נטו לאחר מס .

 

סך העמלות שגבה הבנק ברבעון הראשון של השנה הסתכם ב- 334 מיליון שקל. הוצאות השכר הסתכמו ב- 414 מיליון שקל.

 

דירקטוריון הבנק החליט על חלוקת דיבידנד בסך של 70 מיליון שקל בגין רווחי הרבעון הראשון של השנה, בהמשך לחלוקה של 70 מיליון שקל באפריל 2017, בגין שנת 2016.

 

סמדר ברבר-צדיק מנכ"ל קבוצת הבינלאומי אמרה היום: "השיפור בתוצאות הפעילות של הבינלאומי ברבעון הראשון של השנה משקף מתווה צמיחה בפעילויות הליבה של הקבוצה שנמשך גם הרבעון. דגש ניתן גם למגזרים צומחים כמו למשל האוכלוסיה החרדית, בין היתר תודות לפירות המיזוג של בנק פאגי לבינלאומי, וכן למגזר הבנקאות הפרטית תודות למיזוג יובנק לבינלאומי, שני מיזוגים מוצלחים שמאפשרים התייעלות והמשך צמיחה בתחומי מובילות אלה".

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים