שתף קטע נבחר

טרגדיה בבריטניה: טיגריס הרג עובדת בגן חיות

זוועה בגן החיות האמרטון: עובדת צעירה נהרגה לאחר שטיגריס "נכנס לכלוב שבו הייתה". מבקר סיפר כי שמע צרחות ועובדים אחרים מנסים להסיח את דעת הטיגריסים בעזרת חתיכות בשר

 

 

 

טרגדיה בגן חיות בריטי: טיגריס הרג עובדת ב"תאונה חריגה" באחד הכלובים בגן החיות. לפי הודעת גן החיות האמרטון בקיימברידג'שייר, 130 ק"מ צפונית ללונדון, העובדת הצעירה נהרגה לאחר שטיגריס "נכנס לכלוב שבו הייתה העובדת".  

 

עדי ראייה סיפרו ששמעו צרחות וראו עובדים אחרים מנסים נואשות להסיח את דעת הטיגריסם עם חתיכות בשר. המבקרים פונו מגן החיות בעקבות הטרגדיה, שאירעה ביום החג הלאומי "בנק הולידיי".

אחד הטיגריסים בגן החיות הבריטי ()
אחד הטיגריסים בגן החיות הבריטי

בהודעת גן החיות נאמר: "אחת הקולגות שלנו נהרגה בתאונה חריגה". בהודעה לא נמסרו פרטים נוספים, ולא נמסרו שם העובדת ומידע על הטיגריס, אך צוין כי לרגע אף אחד מהטיגריסים לא ברח. במשטרה הוסיפו כי גם המבקרים לא היו בסכנה לרגע.

 

פיט דיוויס, שביקר בגן החיות עם משפחתו, אמר ל"טלגרף" כי ראה עובדת צעירה רצה לכלוב - כנראה כדי לעזור לקולגה שלה - ואחר כך שמע צרחות. "היה ברור שמשהו נורא קרה. זה נראה שהטיגריס פנה לעברה", העריך.

 

לדבריו, "עובד אחד ברח מהמקום בריצה והורה למבקרים לברוח גם כן. רצנו לעבר חדרי הצוות והיינו שם 10 דקות, עד שעובד אחר אמר שאנחנו יכולים לעזוב. באותו רגע הבנו מהתגובות של הצוות שמשהו קורה בתוך הכלוב. ראינו אנשי צוות בצד השני של הגדר עם חתיכות בשר. זה היה כואב לב לראות אותם מנסים לעזור.

 

גן החיות הבריטי מאכלס טיגריסים מלאים, טיגריסים לבנים, וגם צ'יטות, זאבים, קופים, רקונים וחיות אחרות. בסך הכול שוהים בו כ-500 בעלי חיים.

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים