שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  צילום: shutterstock
  רצים לזכר מורנו בפארק הרצליה
  כחלון מוקיר את ווינר, טרבלסי נופש על פוני, אדרי חותם על שלייקס, שגריר שבדיה מדבר עברית, הבימה מדברים גאווה. רכילות עסקית

  כ-1,500 רצים הגיעו לפארק הרצליה להשתתף במרוץ סק'צרס, שמתקיים לזכרו של סא״ל עמנואל מורנו ז״ל, בוגר המרכז הבינתחומי, שנפל במלחמת לבנון השנייה. ליאת מוליוב מקבוצת MGS הפיקה.

   

  בנוכחים וברצים: האב גדעון מוליוב, הבת עדי מוליוב, מנכלי"ת סקצ'רס בישראל לאה שנירר, על תקן החברה הטובה של ליאת, מאיה כץ, אילן מורנו, אביו של עמנואל, וראש עיריית הרצליה משה פדלון, שהכריז ששביל הפארק ייקרא על שמו של עמנואל ז"ל.

   

  מאיה כץ, עדי מוליוב, ליאת מוליוב, משה פדלון ואילן מורנו (צילום: יח"צ) (צילום: יח
  מאיה כץ, עדי מוליוב, ליאת מוליוב, משה פדלון ואילן מורנו(צילום: יח"צ)

  כחלון מחנך לאייסף

  בכנסת הוקירו את קרן אייסף, הקרן הבינלאומית לחינוך. במעמד שר האוצר משה כחלון, ששיתף את הנוכחים בחוויותיו מפעילות הקרן, ובחסות בוגרי הקרן הח"כים מירב בן ארי ופרופ' יוסי יונה, הוענקה לנשיאת הקרן, נינה ווינר, תעודת הוקרה על 40 שנות פעילות לצמצום פערים חברתיים בישראל והצמחת מנהיגות חברתית-אקדמית. אות אייסף לתרומה לחברה ולקהילה הוענק לנשיא ומייסד קבוצת רד-בינת יהודה זיסאפל.

   נינה ויינר, משה כחלון וח"כ מרב בן ארי (צילום: עופר עמרם) (צילום: עופר עמרם)
  נינה ויינר, משה כחלון וח"כ מרב בן ארי(צילום: עופר עמרם)
   

  מגדר נזיל בהבימה

  היום: יום שישי. המקום: הפואייה של התיאטרון הלאומי הבימה. המצב: מחיאות כפיים סוערות נשמעות לשחקני התיאטרון, שהפתיעו במופע היפוך מגדרי לציון פתיחת שבוע הגאווה ושיתוף הפעולה עם המרכז הגאה, בהם גילה אלמגור, אורי הוכמן, מיכאל אלוני ועוד. מנכ"לית התיאטרון אודליה פרידמן, נצפתה גאה במיוחד.

  מיכאל אלוני (צילום: דביר גיחז) (צילום: דביר גיחז)
  מיכאל אלוני(צילום: דביר גיחז)
   

  גילה אלמגור (צילום: דביר גיחז) (צילום: דביר גיחז)
  גילה אלמגור(צילום: דביר גיחז)
   

  טועמים שוודית

  שגריר שוודיה בישראל קרל מגנוס נסר, אירח בביתו בהרצליה פיתוח מאות אורחים לרגל היום הלאומי של שוודיה. השגריר, שעומד לסיים את כהונתו בישראל, דיבר על הקשר המיוחד בין שתי המדינות, כשחלק מנאומו בעברית תקינה.

   

  הקשיבו וטעמו טעמים שוודיים: מנכ"ל איקאה שוקי קובלנץ, יו"ר וולוו אבנר קז, מנכ"ל SAS בישראל יקי כהן, מנהל מכירות אזורי SAAB רן קוצ'ינסקי, קונסול הכבוד של שוודיה בחיפה ונשיא לשכת המסחר והתעשייה חיפה והצפון דוד קסטל, קונסול הכבוד של שוודיה באילת עו"ד משה קריספין, ועוד שגרירים ודיפלומטים.

  קרל מגנוס נסר ומשה קריספין (צילום: יח"צ) (צילום: יח
  קרל מגנוס נסר ומשה קריספין(צילום: יח"צ)
    

  פישר וענבר דואגים לחרדים

  בביתם של עורכי הדין דפנה וגדעון פישר, התכנס פורום בכירים במגזר העסקי ובעולם החרדי, בהם נציגי ארגון ׳מעמד׳ והרב משה וייס. הם התכנסו כדי למצוא דרכים לשילוב חרדים בשוק העבודה. עו"ד פישר אמר שהאתגר הוא להוציא את המגזר החרדי לעבודה באמצעות משרות מכובדות ובשכר משמעותי, מבלי להכריח אותם ללמוד באקדמיה.

   

  יו"ר אי.די.בי תיירות תא"ל בדימוס גיורא ענבר, חלק עליו בעדינות ואמר שהוא מבטיח שקבוצת חברות שהוא דירקטור בה יקלטו חרדים, אבל בתנאי שראשי העולם החרדי יגרמו להם להצטרף לאקדמיה.

   

  עוד חשבו: יו"ר המועצה הלאומית לכלכלה במשרד ראש הממשלה פרופ' אבי שמחון, מנכ"ל בזק בינלאומי מוטי אלמליח, בעלים ומנכ"ל תגבור אורית בנבנישתי, מנכ"ל שירות התעסוקה בועז הירש, סמנכ"ל מכירות קוקה קולה ומנכ"ל 'מעמד' ניר לוינגר, וישראל יוסקוביץ, שקבע פגישות המשך.

  גדעון פישר, אבי שמחון וישראל יוסקוביץ (צילום: נחמן פיליפ) (צילום: נחמן פיליפ)
  גדעון פישר, אבי שמחון וישראל יוסקוביץ(צילום: נחמן פיליפ)
   

  הפרזנטור הקיבוצניק

  השחקן עמי סמולרצ'יק נבחר להוביל את הקמפיין החדש של משקארד, מועדון הלקוחות של תושבי הקיבוצים והמושבים מבית משקי הקיבוצים וישראכרט. עלות הקמפיין הראשון של המועדון, שהוקם לפני כשנתיים ומאגד כ-50 אלף חברים מההתיישבות העובדת, מוערכת בכ-500 אלף שקלים.

  עמי סמורלצ'יק (צילום: אלון גרגו) (צילום: אלון גרגו)
  עמי סמורלצ'יק(צילום: אלון גרגו)
   

  טרבלסי והפוני

  הבעלים והמנכ"ל של אפליכארד איתי טרבלסי, שלאחרונה חזר מקופנהגן לאחר שרישת את חברת התעופה הלאומית של דנמרק באפליקציות של כרטיס הביקור הדיגיטלי שלו, מצא קצת זמן לעצמו וניצל אותו ביחד עם סוס הפוני בונו, בחוות הכוכב.

  איתי טרבלסי ובונו (צילום: יח"צ) (צילום: יח
  איתי טרבלסי ובונו(צילום: יח"צ)
   

  בוקי והתוכי

  ברשתות החברתיות עלו במהלך סוף השבוע סרטונים השואלים "מי סוחט את בוקי?". כל זאת כי כתב הפלילים בוקי נאה, נבחר להוביל את הקמפיין החדש של בזק בינלאומי, במסגרתו ישלשל לכיסו סכום לא רע בכלל, כשלצידו התוכי של החברה, המדובב בקולו של שלום אסייג. עלות הקמפיין, המציג את הגנת הסייבר של בזק בינלאומי, מוערך בכ-3 מיליון שקלים. בעקבות הקמפיין, אנו חוזים שהמילים "בוקי-תוכי" יהפכו בקרוב למטבעות לשון.

  בוקי נאה והתוכי (צילום: בזק בינלאומי) (צילום: בזק בינלאומי)
  בוקי נאה והתוכי(צילום: בזק בינלאומי)
   

  התודה של צוקר

  מנכ"ל קבוצת נישה להשמה בהייטק פול צוקר, יודעת להודות על עבודה מאומצת. עובדה: לאור תוצאות 2016, הטיסה צוקר את כל 140 עובדות החברה, ש-92% מהם הן נשים, לנופש בן ארבעה ימים בכרתים. העובדות, וגם מיעוט העובדים, חזרו מאוחדות, מחייכות ושזופות.

  צוות נישה בכרתים (צילום: שי שרון) (צילום: שי שרון)
  צוות נישה בכרתים(צילום: שי שרון)
   

  אדרי אוהב בשלייקס

  מבעלי יונייטד קינג משה אדרי ומנכ"ל רשת מגדלי הים התיכון דורון ארנון, חתמו על הסכם הפקת סרט חדש "אהבה בשלייקס", קומדיה העוסקת בחיי הגיל השלישי בהשתתפות יהודה ברקן, ניצה שאול, שלמה בר אבא ועוד.

  דורון ארנון ומשה אדרי (צילום: רפי דלויה) (צילום: רפי דלויה)
  דורון ארנון ומשה אדרי(צילום: רפי דלויה)
   

  40 לטוני

  לשכת המסחר ישראל-יפן בראשות עורך הדין זאב וייס, ערכה פואיה חגיגי לציון יום הולדתו ה-40 של איש העסקים הישראלי טוני לוי, שפועל ביפן מזה 20 שנה. לאירוע, שהתקיים על גג מלון אידיגו ברמת גן, הגיעו אנשי עסקים, נציגי השגרירות היפנית, שחקנים, בכירים משגרירות היפנית בישראל ואנשי בידור ישראלים.

   

  לוי הזכיר לנוכחים, שהוא מציין חגיגה נוספת על הגג: שנה להנפקת מניות ללין בבורסה היפנית, שהוא הזכיין שלה. במברכים: מנכ"ל קבוצת קניוני עופר משה רוזנבלום, יו"ר לשכת המסחר ישראל יפן עו"ד זאב וייס, רויטל לוי, מבעלי רשת ללין מירב כהן, מבעלי רשת ויקטורי אייל רביד, מיזמי פרויקט בבלי מוטי כוזהינוף, מנכ"ל לשכת המסחר ישראל יפן סופיה ברזנסקי, יהודה לוי ענוד בטבעת הנישואין הטריה ועוד.

  רויטל לוי, טוני לוי ומירב כהן (צילום: בן פרידמן) (צילום: בן פרידמן)
  רויטל לוי, טוני לוי ומירב כהן(צילום: בן פרידמן)
   

  עוגות אקספרס

  חברת אמריקן אקספרס קיימה פעילות קולינרית ייחודית לקראת חג השבועות, במסגרתה התקיימה תחרות אפיית עוגות בין חמישה מעובדי החברה, כשלמנצח/ת הובטחו שני כרטיסים להופעות של גאנס אנד רוזס או בריטני ספירס בארץ, או אירוח בצימר מפנק. מכיוון שהתוצאות היו טעימות מדי בכדי להכריע על מנצח יחיד, החליטה הנהלת אמריקן אקספרס להעניק את הפרסים לכל המשתתפים בתחרות. עכשיו הם בוחרים ומתכוננים.

  אחת העוגות הזוכות. מרשים (צילום: דן יידוב) (צילום: דן יידוב)
  אחת העוגות הזוכות. מרשים(צילום: דן יידוב)

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים