שתף קטע נבחר
צילום: shutterstock

אילוז עולה על עקבים אדומים למען הנשים

קטורזה מצחיק פעילים, טיטי וארדן למען ישראל, שוויד מצהיר, שרצקי מפנק וקנאביס במכון הוולקני. רכילות עסקית

אם נתקלתם ב-10 גברים רצים על עקבים אדומים בגובה 10 ס"מ בפארק הירקון, דעו שזו יוזמה משותפת של חברת טבע נאות ועמותת א.ל כחלק מקמפיין למניעת אלימות נגד נשים.

 

מנכ"ל טבע נאות, מיכאל אילוז, הודיע שזו הפעם הראשונה אבל לא האחרונה, וכי יש בכוונתו להפוך את מירוץ "סטילטו" למסורתי, כמו במקומות נוספים בעולם. "המירוץ הוא מחאה חריפה נגד התגברות התופעה של אלימות נגד נשים, שלצערי החריפה בשנה האחרונה". הזוכה במקום הראשון היה רו"ח טל שמואל בן 36. המדור מצדיע.

מיכאל אילוז מזניק ()
מיכאל אילוז מזניק
 

האיטלקים לוגמים

מנכ"לה החדש של חברת המים האיטלקית פררלה אנטוניו קרסטלוביץ' ומנהל התקשורת השיווקית מייקל פונטקורבו ריקיירדי נחתו בישראל כדי להיפגש עם מנכ"ל נביעות עופר יאנקו, סמנכ"ל השיווק של נביעות יניב פינשניידר ומנכ"ל חברת המכירות וההפצה של החברה המרכזית למשקאות ניר לוינגר. החברים סיירו במסעדות, בדקו את איכות המים וקינחו בקוקטייל חגיגי בשגרירות איטליה בישראל.

 יניב פינשניידר, עופר יאנקו, מייקל פונטקורבו ריקיירדי, אנטוניו קרסטלוביץ', ניר לוינגר (צילום: תמר מצפי) (צילום: תמר מצפי)
יניב פינשניידר, עופר יאנקו, מייקל פונטקורבו ריקיירדי, אנטוניו קרסטלוביץ', ניר לוינגר(צילום: תמר מצפי)
 

שכטמן פורץ דרך

מנכ"ל קונקט, חברת ההפעלה של הרכבת הקלה בירושלים, ערן שכטמן מונה לפקד על הגדוד המבצעי "פורצי הדרך" של חטיבת הראל, שזכור כגדוד שפתח את הציר לירושלים במלחמת העצמאות, ועדיין מוגדר כאחד הגדודים הנחשבים בצה"ל. בת זוגו קרן והאלוף אייל זמיר הניחו על כתפיו את הדרגות החדשות.

קרן שכטמן, ערן שכטמן, אייל זמיר ()
קרן שכטמן, ערן שכטמן, אייל זמיר
 

קטורזה עושה צחוק מכלכלה

חברת פעילים - ניהול תיקי השקעות ערכה כנס לקוחות חגיגי לרגל 30 שנה להקמת החברה, במהלכו דנו באתגרי כלכלת העולם ובדרכים למנף אותם. הרחיבו דברים: יו"ר פעילים חנה פרי-זן, המנכ"לית רבקה אלגריסי, מדענית ראשית ebay ישראל ד"ר קירה רדינסקי, הכלכלן הראשי בפעילים יורם גבאי והמשנה למנכ״ל אבישי קרואני.

 

נכחו ובירכו: מנכ"ל בנק הפועלים אריק פינטו והמשנה למנכ"ל ידין ענתבי. הטון הרציני נשבר בעזרת הסטנדאפיסט ישראל קטורזה, שעשה צחוק על חשבון הכלכלה הגלובלית.

אבישי קרואני, חנה פרי-זן, אריק פינטו, רבקה אלגריסי, ידין ענתבי (צילום: סיון פרג') (צילום: סיון פרג')
אבישי קרואני, חנה פרי-זן, אריק פינטו, רבקה אלגריסי, ידין ענתבי(צילום: סיון פרג')
 

טיטי נלחמת למען ישראל

על אחד מגגות מנהטן בניו יורק השיק השר לנושאים אסטרטגיים גלעד ארדן את קמפיין 4IL, מהלך דיגיטלי בינלאומי למאבק בהסתה ובדה-לגיטימציה נגד מדינת ישראל ברשת. על תקן הפרזנטוריות בסרטון: מלכת היופי לשעבר טיטי איינהו והשחקנית אריאל מורטמן.

 

לאחר ההשקה השתתף ארדן במסיבה ישראלית למנהיגים צעירים, שקיימו במשותף ארגון הקהילה הישראלית-אמריקנית (IAC), ארגון ידיד צה"ל (FIDF) בארה"ב ושורת ארגונים יהודים בארה"ב שמובילים לאקטיביזם למען ישראל.

 

באותו היום התקיימה גם השקת אפליקציה אזרחית משותפת ל-IAC והמרכז הבינתחומי בהרצליה, שכוללת משימות יומית למי שמוכן להקדיש שתי דקות יומיות למאבק בהסתה.

גלעד ארדן וטיטי בעמדת הדיג'יי (צילום: אלקסי רוזנפלד) (צילום: אלקסי רוזנפלד)
גלעד ארדן וטיטי בעמדת הדיג'יי(צילום: אלקסי רוזנפלד)
 

שוויד נמנע מפוליטיקה

קשה לשכנע את גיל שוויד. עובדה, זה מה שאמר מנכ"ל צ'ק פוינט בכנס ההיי-טק השנתי של קבוצת לוצאטו ופירמת רואי החשבון BDO בתיאטרון הבימה בת"א: "לא נראה שבשנים הקרובות תראו אותי הולך לפוליטיקה כמו כמה מאנשי ההיי-טק לשעבר. טוב לי בצ׳ק פוינט ויש לי פה עוד הרבה עבודה". שוויד לא נקב בשמות, אבל האמירה נרשמה על ידי הנוכחים, ביניהם נשיא קבוצת לוצאטוד"ר כפיר לוצאטו ורעייתו אתי, יניב כהן מ-BSO, שחר זיו וירון פלד.

יניב כהן, אתי לוצאטו, גיל שוויד, שחר זיו וירון פלד (צילום :יחצ) (צילום :יחצ)
יניב כהן, אתי לוצאטו, גיל שוויד, שחר זיו וירון פלד(צילום :יחצ)
 

כנפיים לאברכהן

מנכ"ל שופרסל, איציק אברכהן, הרגיש גאה כשהעניק למנכ"לית תנועת הנוער כנפיים של קרמבו, שמסייעת לצעירים עם צרכים מיוחדים, טליה בז'רנו סכום של 269 אלף שקלים, שנאסף בתוך שבוע בקופות הרשת. מטרת התרומה: פתיחת סניפים נוספים בפריפריה.

איציק אברכהן, טליה בז'רנו ופעילים בתנועה ()
איציק אברכהן, טליה בז'רנו ופעילים בתנועה
 

תורג'מן עושה את קיסריה

אהובה תורג'מן הגיעה לקיסריה וביחד עם מנהלי רשת בורגרים מקבוצת BBB חנכה את הסניף ה-53 שבבעלתה. חתך איתה את הסרט: סמנכ"ל בורגרים אייל גדליה, שגם התקין את המזוזה ביחד עם זכיין הסניף חן חרתי. לאחר ה"שהחיינו" עברו הנוכחים לטעימות, כמובן.

אייל גדליה ואהובה תורג'מן (צילום: בן פרידמן) (צילום: בן פרידמן)
אייל גדליה ואהובה תורג'מן(צילום: בן פרידמן)
 

קנאביס וולקני

חברת Pharmabis Genetics העניקה 6 מיליון שקלים למען הקמת חממה לפיתוח זנים חדשים של קנאביס למטרות רפואיות בשיתוף המכון הוולקני בראשון לציון. שלמה שגב, מבעלי Pharmabis Genetics, שיתף במעמד חתימת ההסכם כי גילה את תכונות הקנאביס בעקבות תאונת דרכים של אשתו. המדור מאחל שולחת איחולי בריאות.

שת"פ מכון וולקני וחברת Pharmabis Genetics (צילום: חורחה נובימינסקי) (צילום: חורחה נובימינסקי)
שת"פ מכון וולקני וחברת Pharmabis Genetics(צילום: חורחה נובימינסקי)
 

בת מצווש ציונית

אנשי עסקים ופוליטיקאים מקומיים הגיעו למלון כרמל בנתניה לאחל מזל טוב לעדי, בתם של סגן ומ"מ יו"ר ההסתדרות הציונית העולמית יעקב חגואל ורעייתו תחיה. ראש הממשלה נתניהו הסתפק בשליחת ברכה מרחוק, אבל הנוכחים, ביניהם יו"ר הכנסת יולי אדלשטיין וזוגתו אירינה נבזלין, יו"ר ומנכ"ל ההסתדרות הציונית, היו"רים של קרן היסוד וקק"ל וכמובן שרת התרבות מירי רגב לא ויתרו על חיבוקים ואיחולים פנים מול פנים.

משפחת חגואל ומירי רגב (צילום: יהודה כהן) (צילום: יהודה כהן)
משפחת חגואל ומירי רגב(צילום: יהודה כהן)
 

שירצקי מפנק את הבכירים

כ-150 בכירים מתחום הרכב, ביניהם סמנכ"ל DAF אלון וויל, שמעון אזולאי מרנו משאיות, מיה שלו שרוני מסמל"ת, אמיר יצחק מקרסו וחגית גולדנברג ממרצדס, הוזמנו על ידי מנכ"ל איתוראן, ניר שרצקי למרפסת ה-VIP באמפי שוני לארוחת ערב והופעה של עידן רייכל. 

אורן שמלץ (איתוראן), אלון וויל (דאף), ניר שרצקי (צילום: מורג ביטן) (צילום: מורג ביטן)
אורן שמלץ (איתוראן), אלון וויל (דאף), ניר שרצקי(צילום: מורג ביטן)
 

חסות לריכטר

חברת הנדל"ן HAP חידשה את הסכם החסות לקלע האולימפי סרגיי ריכטר לקראת המשחקים האולימפיים בטוקיו 2020. ריכטר יקבל תמיכה חודשית וסיוע במימון ציוד מקצועי בסך כולל של 250 אלף שקלים, כדי שיוכל להתמקד באימונים ולצאת ברוגע לתחרויות בינלאומיות.

 

למרות שאיכזב בריו 2016 אמר ריכטר שלא ויתר על החלום להביא מדליה. HAP, יזמית נדל"ן אמריקנית, נמצאת בבעלות ניר אמזל, אמיר חסיד וערן פולק.

ניר אמזל, סרגיי ריכטר, אמיר חסיד ()
ניר אמזל, סרגיי ריכטר, אמיר חסיד
 

פרס מצוינות ראשון

לשכת המסחר ישראל-בריטניה זכתה בפרס מצוינות בניהול הפעילות ממועצת הלשכות הבריטיות באירופה (COBCOE) לשנת 2017. הפרס הוענק לנשיאת הלשכה, עו"ד אניטה לבינט, על ידי ראש אירופה פיתוח עסקי ואסטרטגיה של ארגון LONDON&PARTNERS ברברה ג'מיסון וסגן נשיא COBCOE האירופי דיוויד קראקט.

 

בארוחת הגאלה השנתית של הארגון שהתקיימה בלונדון השתתפו כ-300 מוזמנים מבכירי הארגונים הכלכליים, חברות עסקיות וראשי 40 הלשכות האירופיות החברות בארגון. זו הפעם הראשונה שלשכת מסחר ישראלית זוכה בפרס היוקרתי.

ברברה ג'מיסון, אניטה לבינט, דיוויד קראקט (צילום: COBCOE) (צילום: COBCOE)
ברברה ג'מיסון, אניטה לבינט, דיוויד קראקט(צילום: COBCOE)
 

ובקיצור...

מנכ"ל איגוד החברות הציבוריות אילן פלטו העניק פרס מפעל חיים לפרופ' גרוס, ממייסדי חוק החברות הישראלי, על תרומתו לפיתוח שוק ההון הישראלי במסגרת הוועידה הכלכלית השנתית של איגוד החברות הציבוריות. נושא הוועידה: הבורסה הישראלית: שנת המפנה?

מנכ"ל קבוצת גוליבר, אורי אלון, נצפה בסרטון ארגון הבוגרים של אוניברסיטת ת"א, בהובלתה של סיגל אדר, לציון שנתיים להיווסדו. בסרטון משתתפים תשעה בוגרים מתשע פקולטות שונות בגילאי 30-40, שהוגדרו ככאלו ש"עשו את זה".

אשת הקולינריה דבי מצקין אירחה נשות שגרירים לארוחת טעמים ולהשקת ספרה ליפול או לעוף, שמעניק הצצה לחייה ולמתכוניה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים