שתף קטע נבחר

המוות המסתורי של ברוך ואודליה במלון היוקרתי

ברוך אינדיג הספיק לעזוב את העולם החרדי עם סיפור חיים קשה של התעללות וטיוח, לשרת בגל"צ ולהתאהב באודליה בכר - צעירה מבית דתי. אתמול הם נמצאו ללא רוח חיים בחדר מלון הרודס באילת. כל כיווני החקירה נבדקים

 

 

ברוך אינדיג ואודליה בכר ()
ברוך אינדיג ואודליה בכר

בית המלון "הרודס" באילת היה נראה אתמול כמו כל מלון יוקרתי בעיר הנופש הדרומית בחודשי הקיץ: ילדים התרוצצו בבריכה, משפחות נפשו על המדשאות, ואורחים העבירו את הזמן בין בילוי בים למנוחה בחדרים. דבר לא הסגיר את הדרמה, והטרגדיה, שהתחוללה באחד מחדרי המלון.

 

אודליה בכר וברוך אינדיג, צעירים בשנות העשרים לחייהם, נמצאו מחוסרי הכרה בחדר. ניידות של מד"א, זק"א והמשטרה הוזעקו למקום. הצוותים נאלצו לקבוע את מותם של השניים, ובמשטרה פתחו בחקירה כדי לנסות ולקבוע מה קרה באותו חדר מלון שהוביל למוות של הצעירים. מכתב התאבדות שנמצא בחדר סימן כי מדובר בהתאבדות כפולה, אבל למרות זאת, חוקרי משטרת אילת שהגיעו לזירה עדיין לא גיבשו אבחנה חד-משמעית באשר למה שקרה. "מי בדיוק כתב את המכתב והאם מה שכתוב נכון, אלה דברים שצריכים להיבדק", נמסר מהמשטרה.

 

אינדיג שירת כמפיק במחלקת התוכניות של גל"צ. לאחר שחרורו יצא אינדינג בשאלה, אך נשאר בקשר עם הוריו ומשפחתו במודיעין עילית. בחודש דצמבר הוגש נגדו כתב אישום בגין עבירות שונות שבוצעו באמצעות מחשב. בכר עבדה בשנים האחרונות בבית החולים שערי צדק. שניהם הגיעו ממשפחות דתיות.

 

 

 

שיר שפרסם אינדיג בפייסבוק לפני כשבוע ()
שיר שפרסם אינדיג בפייסבוק לפני כשבוע

 

 

בשנה האחרונה אינדיג סיפר במקרים רבים על פגיעה מינית שעבר בילדותו. בפוסט שפרסם בפייסבוק כתב: "שלום, קוראים לי ברוך ועברתי בילדותי תקיפה מינית. אומרים שכל מעשה לא שגרתי שילד עובר זה משפיע על העיצוב הרגשי שלו לנצח. אני עדיין נובר במעמקי הלב בכדי להבין את עצמי. בכדי להבין איך זה הרס אותי. וזה הרס".

 

רק ביום שישי האחרון עידכנו בני הזוג בפרופיל הפייסבוק כי הם במערכת יחסים. התגובות המפרגנות להכרזה על הזוגיות בסוף השבוע, הפכו במהרה לתגובות המומות, מלאות בצער ובכאב. "תהיה נשמתכם צרורה בצרור החיים, כל כך יפים וכל כך חבל, עולם אכזר", כתב אחד החברים. "למה שזוג כזה מהמם יתאבדו? או יהרגו אחד את השניה? כואב הלב, שלא נדע", הוסיפה אחרת.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים