שתף קטע נבחר

אסיר משוחרר גנב זהות של מכר - וקנה מונית על שמו

אליעזר שחר, שריצה בעבר מאסר בגין עבירות הונאה, זייף מסמכים והתחזה לתושב פ"ת. הוא הפעיל מונית על שם המתלונן, צבר דו"חות ולקח הלוואות

אליעזר שחר, אסיר משוחרר בן 48 מבת ים, נעצר היום (ב') בחשד שהתחזה לתושב פתח תקווה באמצעות מסמכים מזויפים, רכש מונית ונהג בה, וגם נטל הלוואות על שם המתלונן. בחקירתו התברר שהוא מעולם לא הוציא רישיון נהיגה.

 

הפרשה נחשפה במקרה כשהמתלונן נעצר על ידי שוטר על עבירת תנועה בעת שרכב על אופנועו. הרוכב ביקש להמיר את הדו"ח באזהרה משום שהעבר התחבורתי שלו נקי, אבל השוטר בדק במסוף וטען שבחצי השנה האחרונה הוא צבר עשרות דוחות על עבירות שונות.

 

הרוכב התלונן במשטרת פתח תקווה, ובחקירה התברר של שאליעזר שחר – שריצה בעבר מאסר על עבירות הונאה - גנב את פרטיו, זייף מסמכים, קנה על שמו מונית והתחזה לו. בין השניים הייתה בעבר היכרות שטחית.

 

במסגרת הנסיעות על המונית – שאותן ביצע אף שאין ברשותו רישיון נהיגה – נרשמו לחובתו עשרות דוחות מצלמה משטרתיים על עבירות כגון מהירות מופרזת וכניסה לצמתים באור אדום, אך הוא לא שילם אותם. עוד התברר כי קיבל גם דוחות עירייה ולקח הלוואות על שמו של המתלונן.

 

בלשי התחנה ארבו לשחר בבת ים ועצרו אותו במונית. בעת מעצרו הוא התעקש להזדהות בשם המתלונן, וגם כשלקחו אותו לחיפוש בביתו הוא חתם בסיומו בשם הבדוי.

 

במהלך חקירתו נשבר שחר והודה בחשדות המיוחסים לו. הוא הובא לבית משפט השלום בפתח תקווה ומעצרו הוארך עד מחר.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים