שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  המשטרה ממליצה: אישום בגין גרימת מוות ברשלנות נגד הגבר שבת זוגו נפלה מרכבו ונהרגה
  כחודש וחצי לאחר שהצעירה ורד קרמסקוי נפלה אל מותה מרכב נוסע בשומרון, חוקרי המשטרה ממליצים להעמיד לדין את בן זוגה, חיים תנעמי, באשמה של גרימת מוות ברשלנות - בטענה שלא עשה מספיק כדי למנוע את מותה. מנגד, גורמים המעורים בחקירה טוענים כי הראיות בתיק לא חזקות

  כחודש וחצי לאחר שורד (ורה) קרמסקוי בת ה-19 מפתח תקווה מצאה את מותה בכביש בשומרון, סיימה המשטרה את חקירתה וממליצה להעמיד לדין את בן זוגה חיים תנעמי באשמה של גרימת מוות ברשלנות. תנעמי, גנן בן 34 מהשומרון, נעצר לאחר מותה ונחקר בחשד לרצח. הוא סיפר בחקירתו כי הוא וזוגתו רבו במהלך הנסיעה והיא קפצה מהרכב.

  המשטרה ממליצה להעמיד לדין בגין גרימת מוות ברשלנות. החשוד חיים תנעמי (צילום: יריב כץ)
  המשטרה ממליצה להעמיד לדין בגין גרימת מוות ברשלנות. החשוד חיים תנעמי(צילום: יריב כץ)

  ורד קרמסקוי ז"ל
  ורד קרמסקוי ז"ל

  כזכור השניים נסעו ביום העצמאות האחרון בכביש 5505 ליישוב צופים בשומרון, שבו גרו. באמצע הדרך ובמהלך הנסיעה פתחה קרמסקוי את הדלת ונפלה מהרכב. לאחר מכן עצר תנעמי את המכונית, אך מסיבה לא ברורה עזב את המקום וחזר אליו בשנית לאחר כמה דקות. אנשי מד"א וכוח רפואה של צה"ל שהוזעקו למקום קבעו את מותה של של קרמסקוי. במשטרה אמרו באותו היום כי היא נפלה מהרכב לתעלה עם אבנים ונחבטה מהם באופן קשה.

   

  לאחר שהתבררו פרטי האירוע, גילו החוקרים כי הסיפור מורכב יותר מנפילה קשה. תנעמי, תושב רעננה במקור שהתגורר בשנים האחרונות ביישוב צופים ועסק בגינון, נחשד ברצח. הוא טען לכל אורך חקירתו כי הוא חף מפשע ושוחרר למעצר בית. חוקרי המשטרה טוענים בין היתר כי בתיק ישנן ראיות ולפיהן תנעמי לא עשה מספיק כדי למנוע את נפילתה של קרמסקוי.

   

  למרות המלצת המשטרה להעמיד את תנעמי לדין בגין גרימת מוות ברשלנות, ישנם גורמים הטוענים כי הראיות בתיק לא מספיק חזקות. המשטרה העבירה את התיק לפרקליטות, וכעת הכל תלוי בהחלטתה אם להגיש כתב אישום נגד תנעמי. 

   

  אלונה, אמה של ורד, סיפרה לאחר מותה כי ורד ותנעמי התארסו אחרי שחיו יחד ארבע שנים. כשנשאלה אם שמחה על הקשר ביניהם, ענתה: "נתתי לה לבנות את החיים שלה בלי הוראות שלי. מה שיכולתי לתת לה נתתי לה, אבל לבחור במקומה אני לא מסוגלת". בתשובה לשאלה אם השניים אהבו אמרה: "מה זה אהבו. דקה לא יכלו להיות אחד בלי השני".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "המשטרה ממליצה: אישום בגין גרימת מוות ברשלנות נגד הגבר שבת זוגו נפלה מרכבו ונהרגה"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: יריב כץ
  המשטרה: גרם מוות ברשלנות. חיים תנעמי
  צילום: יריב כץ
  מוצר השנה
  מומלצים