שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  הכי מטוקבקות

   חדש על המדף הפיננסי: צ'טבוט בחברת הביטוח

   כיסוי לאבחון מחלת הסרטן - על ידי מומחים בחו"ל, צ'טבוט בחברת הביטוח והנחה בביטוח הנסיעות לחו"ל - חדש על המדף הפיננסי

   לשכת סוכני הביטוח משיקה פוליסת בריאות

   לקראת כנס ביטוחי הבריאות של לשכת סוכני הביטוח, הלשכה, בשיתוף חברת Healthcast Int, תשיק שירותי ביטוחי חדש בתחום ביטוח הבריאות שנועד לתת מענה למי שהתגלתה אצלו מחלת הסרטן.

    

   מנוי השירות שאובחן כחולה, יוכל לטוס עם מלווה לפי בחירתו לאחד מבתי החולים של אוניברסיטת הרווארד היוקרתית בבוסטון, לסדרת בדיקות מקיפה על ידי צוות רב תחומי של רופאים מומחים, ותוך שימוש בטכנולוגיה המתקדמת ביותר הקיימת כיום בתחום.

    

   בסיום הבדיקות יקבל לידיו המנוי אבחון מדוייק של מחלתו ותכנית טיפול מומלצת ממוקדת ומותאמת אישית. לדברי הלשכה, שלושת בתי החולים של הרווארד המשולבים בשירות, מדורגים ב"שביעיה הפותחת" בתחום הסרטן מתוך למעלה מ- 6.500 בתי חולים בארה"ב.

    

   כתב השירות מעניק כיסוי עלויות מלא של הוצאות בית החולים, הצוות הרפואי, עלות הטיסה לארה"ב וחזרה של המנוי והמלווה שבחר, עלות השהות בבית מלון והמעקב 24 חודש לאחר חזרת המנוי לישראל.

    

   מנוי שיבחר, מסיבה כלשהיא שלא להפעיל את כתב השירות לאחר שאובחן כחולה סרטן בישראל - יזוכה רטרואקטיבית עבור דמי המנוי ששילם בעשר השנים האחרונות.

    

   לדברי נשיא לשכת סוכני הביטוח אריה אברמוביץ, שיציג את הפוליסה החדשה במסגרת כנס ביטוח בריאות שתקיים הלשכה ביום שני הקרוב, "מדובר במהלך היסטורי בתולדות הענף שבו לשכת סוכני הביטוח היא בעלים של כתב שירות שיימכר לציבור הרחב באמצעות הסוכנים".

    

   כתב השירות יעלה למשפחה בת ארבע נפשות בגילאי ה-40 כ-95 שקל לחודש.

    

   צ'טבוט בחברת הביטוח

   בקרוב יוכלו לקוחות הכשרה לקבל מענה מיידי בפייסבוק מסנג'ר משירה - צ'טבוט (מערכת אוטומטית המייצרת אינטראקציה עם הפונה) פרי פיתוח של הכשרה, שמציעה מענה אישי ומידי ללא המתנה. באמצעות שירה ניתן יהיה לקבל שירותים רבים אונליין, לרבות דוח שנתי ורבעוני, דוח הפקדות, עותק מהפוליסה ועוד

    

   בשנה האחרונה השקיעה החברה מיליוני שקלים באמצעים דיגיטליים ופתרונות טכנולוגיים, תחת המותג "הכשרה דיגיטל".

    

   שמעון מירון, מנכ"ל הכשרה אמר בעקבות המהלך, "מטרת המהפכה הדיגיטלית היא שיפור וייעול השירות. לא מדובר בכלים מכירתיים או שיווקיים, כי אם בכלים חדשניים המבטיחים מענה מהיר ויעיל לכל פנייה ובקשה. המהלך יהפוך את הקשר עם לקוחותינו למתקדם, ובעיקר יעיל יותר לרווחת כל הצדדים".

    

   האם הכיסוי הביטוחי מותאם לכם?

   האפליקציה הפנסיונית רובין - המאפשרת לקבל תמונה מלאה על התיק הפיננסי, משיקה לראשונה פתרון הבודק ומנתח את הכיסוי הביטוחי ישירות מהנייד. הממשק החדש יאפשר למשתמשים להשוות בין גובה הכיסוי הביטוחי לשכר שהוזן להם ומתריע למבוטח כאשר קיים כיסוי נמוך מהתקרה המומלצות או כאשר המבוטח משלם ל"חינם" על כיסוי שלא יוכל לתבוע בשעת הצורך. באמצעות מממשק ידידותי באפליקציה יכולים המשתמשים לקבל המלצות על כל אחד מהכיסויים הביטוחים האפשריים.

    

   יוסי ירקוני, מנכ"ל אפליקציית רובין: "חשוב להבין שלכל אחד יש את ה"רובין" שלו - ההמלצות מתעדכנות לפי רמת סיכון עליה הצהיר המשתמש והיא מפיקה התראות לאחר הצלבה של המידע הפיננסי עם נתוניו האישיים".

    

   כנס לשכת רואי החשבון

    לשכת רואי החשבון תקיים בשבוע הבא את הכנס השנתי באילת. הכנס יעסוק בנושאים מקצועיים, לצד סוגיות מאקרו הנוגעות למשק ולכלכלה הישראלית.

    

   האורח המרכזי בכנס יהיה שר האוצר כחלון וכמו כן ייקחו בו חלק - מבקר המדינה חיים יוסף שפירא, היועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט, מנהל רשות המסים משה אשר, סגן שר האוצר ח"כ יצחק כהן ועוד.

    

   לדברי נשיא לשכת רואי החשבון, יזהר קנה "זו הזדמנות עבורנו לסכם שנת פעילות מוצלחת. הקשר עם גורמי ממשל , חברי כנסת, וכמובן בכירי השרים מחזק את מעמד הלשכה ואת היותה שחקן משמעותי במשק הישראלי".

    

   הנחה בביטוח הנסיעות

   לקראת עונת הטיולים AIG מציעה 10% הנחה לרוכשים ביטוח נסיעות לחו"ל מאתר החברה. לדברי החברה, ניתן לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל גם באמצעות הנייד וזאת אפילו אחרי ההגעה לנתב"ג והשהות באיזור הדיוטי פרי ( לא יהיה ניתן לרכוש לאחר המראה).

    

   סימולטור המשכנתאות של מיזם "פרקטי"

   "פרקטי" - מיזם המבקש להעניק כלים פרקטיים וידע לציבור הרחב בנושאי צרכנות פיננסית, השיק סימולטור משכנתאות מתקדם. מדובר בתוכנה שמבוססת על הסימולטור שכיום מצוי אצל יועצי משכנתאות ובנקים.

    

   לאחר הדרכה, ניתן קוד המאפשר גישה למערכת עד הרגע בו תיסגר המשכנתא באופן סופי. המערכת מעודכנת אונליין לריביות הממוצעות בימים האחרונים בבנקים, כמו כן מסוגלת לחשב הלימת הון, ולהצליב הצעות אותן קיבל המשתמש.

    

   השימוש בסימולטור ניתן ללקוחות המיזם הרוכשים הדרכה.

    

   ביטוח דירה לשוכר ולמשכיר

   חברה AIG משיקה פוליסת ביטוח ייעודית לשוק השוכרים והמשכירים, ה- AIG RENT המאפשרת לכל צד לרכוש את הכיסויים הנחוצים לו בביטוח: המשכירים ירכשו את ביטוח המבנה והשוכרים ירכשו את ביטוח התכולה. לדברי החברה, המודל שפותח מאפשר גם תמחור הגון בכך שכל צד משלם רק על הכיסויים להם הוא זקוק. העלות החודשית עבור השוכר עומדת על 50 שקלים. 

    

   ביטוח בחמש שפות

   ביטוח ישיר תאפשר ללקוחותיה לקבל מידע ב-5 השפות הזרות המרכזיות והנפוצות בישראל: אנגלית, ערבית, רוסית, אמהרית וצרפתית. השירות יתבצע באמצעות הטמעת כלי התרגום הפופולרי בעולם, Google Translate, בפניות ובעדכונים הנשלחים ללקוחות, כך שיוכלו לתרגם לעצמם את המידע שנשלח אליהם בקלות ובמהירות לשפת אמם. בהמשך, בכוונת החברה להטמיע כלי זה גם באתר החברה

    

   פיקדון "סברס"

   בנק מזרחי-טפחות מציע בימים אלה את פיקדון סברס – פיקדון בריבית ההולכת וגדלה בכל שנת פיקדון. כמו כן יכול הלקוח למשוך כסף לכל מטרה או צורך בהתראה של 35 יום מראש. התכנית החדשה, שמוצעת ללקוחות כל הבנקים, מאפשרת ללקוחות לחסוך למשך שבע, עשר או חמש-עשרה שנה בריביות ידועות מראש.

    

   לפנייה לכתב/ת
    תגובה חדשה
   הצג:
   אזהרה:
   פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
   מומלצים