שתף קטע נבחר

הותר לפרסום: פדופיל מרמלה ניצל עשרות ילדים

בית המשפט ברמלה התיר לפרסום כי אריה גולדמן חשוד בביצוע מעשים מגונים בלפחות 22 ילדים. במשטרה המומים מהיקף המעשים

בית המשפט ברמלה התיר לפרסום כי אריה גולדמן, תושב רמלה בן 21, חשוד בביצוע שורה של מעשי סדום ומעשים מגונים ב-22 קורבנות לפחות בגילאים 9-14, בשנתיים האחרונות. החשוד, ללא עבר פלילי, הודה השבוע בחלק מהתקיפות.
עיריית רמלה הפעילה צוות חירום של עובדי רווחה בסוף השבוע כדי לאתר קורבנות נוספים.
הפרשה נחשפה על ידי משטרת רמלה בתחילת השבוע, בזמן חקירתו של קטין שהיה חשוד בביצוע עבירת מין. במהלך חקירתו הבחינו החוקרים בהתנהגות מוזרה של הקטין. לאחר שדובבו אותו, גילה הקטין כי במשך תקופה ארוכה הוא נוצל מינית. הקטין נתן לשוטרים תיאור כללי של החשוד ואת מקום מגוריו, ולאחר מארב של מספר שעות נעצר גולדמן כחשוד במעשים.
גולדמן הכחיש בתחילה את המיוחס לו, אך מאוחר יותר הודה בדברים המיוחסים לו ואימת את דבריו של הקטין: "אני אוהב ילדים קטנים", סיפר לשוטרים. ביום שני הוארך מעצרו בשבעה ימים. במהלך החקירה נשבר גולדמן והודה בביצוע של עוד עשרות מעשים מגונים ומעשי סדום בקטינים ב-22 ילדים. עוד התברר כי ישנם מקרים נוספים בהם פגע החשוד בילדים, אך הוא אינו יודע את זהותם המלאה.
מחומר החקירה עולה כי המעשים בוצעו בלי אלימות כלפי הילדים. גולדמן, שעובד כשליח בחברה בתל אביב, היה מאתר את הקורבנות, שחלקם הוא הכיר, במרכז העיר, ביציאה מבתי ספר ובמרכזים הומי אדם. הוא היה מתחבר אליהם, ובשלב מסוים היה לוקח אותם למקומות מבודדים. אז היה אוחז בהם בחוזקה ומבצע את זממו.
מפקד משטרת רמלה, סגן ניצב יפרח דוכובני, שהיה המום מהיקף הפרשה כינה את גולדמן פדופיל. "אני לא יודע איך פרשה כל כך גדולה לא התפוצצה עד היום. במשך שנה וחצי הוא פעל בהיקפים מדהימים, אני מאוד מקווה שנצליח לאתר את כל הקורבנות שהוא פגע בהם".
שופטת בית המשפט השלום ברמלה התירה לחשוף את עיקרי הפרשה לאחר שבתחילת השבוע הטילה על כך צו איסור פרסום. ההיתר התקבל בעקבות בקשתם של קצינת הנוער במשטרת רמלה ומנהל מחלקת הרווחה העירונית שביקשו לתת מענה למשפחות ולקורבנות נוספים שיגיעו לאחר פרסום פרשה זו.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
דודו בכר
החשוד בתקיפה, אריה גולדמן. "אני אוהב ילדים קטנים"
דודו בכר
מומלצים