שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  שוטר לדין על עבירות מין: "ניצל את מעמדו כמדריך בקייטנה"
  כתב אישום הוגש נגד בועז מישורי, שוטר מאריאל, בגין מעשים מגונים בילדות בנות 8-6. לפי כתב האישום, הוא הרצה בפני ילדים בבתי ספר ובגני ילדים וכן הדריך ילדים בקייטנה שמקיימת המשטרה בקיץ וניצל את תפקידו כדי לבצע את המעשים

   

  מישורי בבית המשפט    (צילום ניצן דרור)

  מישורי בבית המשפט    (צילום ניצן דרור)

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  המחלקה לחקירות שוטרים בפרקליטות המדינה הגישה היום (ה') לבית המשפט המחוזי בלוד כתב אישום נגד בועז מישורי, שוטר מאריאל, בגין עבירות רבות של מעשים מגונים בארבע מתלוננות קטינות בנות 8-6. כמו כן הוא מואשם בעבירות של הפרת אמונים, שיבוש מהלכי משפט והטרדת עד. 

   

  כפי שפורסם ב-ynet עם פרוץ הפרשה, מישורי נחקר לפני חמש שנים בחשד לביצוע מעשים מגונים בשתי ילדות במסגרת תפקידו כשוטר, אך כיוון שלא הוגש נגדו כתב אישום, במשטרה העדיפו להזיז אותו לתפקיד אחר.

   

  במסגרת תפקידו כמש"ק אריאל במשטרת ישראל בא מישור במגע תדיר עם תושבי האזור. בין היתר נהג להרצות בפני ילדים בבתי ספר ובגני ילדים בנושאים שונים, בהם זהירות בדרכים ופעילות משטרת ישראל. בנוסף לזה שימש מישורי מדריך בקייטנה שמקיימת משטרת ישראל בחודשי הקיץ.

  מישורי בבית המשפט (צילום: מוטי קמחי) (צילום: מוטי קמחי)
  מישורי בבית המשפט(צילום: מוטי קמחי)
   

  עורך הדין קובי פלומו ()
  עורך הדין קובי פלומו

  על פי כתב האישום, שהגישו עו"ד רונן יצחק ועו"ד שקד דהן, מישורי ניצל, בין היתר, את תפקידו כמדריך בקייטנה ואת תפקידו המשטרתי כדי לבצע מעשים מיניים בקטינות. כמו כן, בהזדמנויות שונות ניצל את היכרותו הקרובה עם תושבי העיר אריאל וילדיהם – כפועל יוצא מתפקידו כמש"ק שיטור קהילתי – וביצע מעשים מיניים בקטינות בנות 8-6.

   

  עוד עולה מכתב האישום, כי בשנת 2015 נערכה חקירה נגד הנאשם במחלקה לחקירות שוטרים בחשד לביצוע עבירות מין בקטינים. במסגרת החקירה נגבתה גרסתו של פקד א"מ, שלו נמסר דיווח על אודות אחד האירועים.

   

  עם היוודע הדבר לנאשם גמלה בליבו החלטה להזיק לקצין המשטרה, וזאת כנקמה על מעורבותו בחקירה. לצורך כך פנה הנאשם אל רשויות מס הכנסה ודיווח על עבירות מס שלכאורה מבוצעות בעסק שבבעלות אשתו של קצין המשטרה.

   

  בעקבות דיווח זה הגיעו חוקרי מס הכנסה אל בית העסק. במעשיו אלה הטריד הנאשם את המתלונן, בגלל ההודעה שמסר המתלונן בחקירה על פי דין.

   

  עורך הדין קובי פלומו המייצג את השוטר מסר: "כתב האישום אוחז כמה אישומים, בין היתר הכוללים אירועים מתיק שנסגר בעצמו על ידי המחלקה לחקירות שוטרים ויש לי תחושה שהוא נכלל במסגרת כתב האישום מבלי שקיימת כל ראייה חדשה שתצדיק זאת כאשר המטרה היא להשחיר את פניו של מרשי".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "שוטר לדין על עבירות מין: "ניצל את מעמדו כמדריך בקייטנה""
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים