שתף קטע נבחר

ציפורי שיר: מקהלת העפרוני שרה בטיסה לווינה

מקהלת הילדים והנוער של עמק חפר הפתיעה את הנוסעים בטיסת אל על לווינה כאשר פצחה בשירת "שיר היונה", בדרך לקונצרט בבירה האוסטרית. מנצחת המקהלה: "אנחנו שרים בכל מקום. במטוסים, ברחובות ואפילו בארמונות". צפו בביצוע על המטוס

מוזיקה לא שגרתית ליוותה את הנוסעים בטיסת אל על לאוסטריה ביום שישי האחרון. במטוס נכחו ילדי מקהלת העפרוני, שפצחו באופן ספונטני בשירת "שיר היונה" של מתי כספי, דקות לפני הנחיתה.

מקהלת העפרוני פוצחת בשירה על המטוס ()
מקהלת העפרוני פוצחת בשירה על המטוס

חברי מקהלת העפרוני, מקהלת ילדים ונוער מעמק חפר, נסעו להשתתף בפסטיבל מוזיקה בווינה, במסגרתו הופיעו באולם ה"מוזיקפראיין" (Musikverein). האולם הנודע, שנפתח במאה ה-19, נחשב לאחד משלושת אולמות הקונצרטים הטובים בעולם.

בהופעה בווינה. אחד משלושת אולמות הקונצרטים הטובים בעולם ()
בהופעה בווינה. אחד משלושת אולמות הקונצרטים הטובים בעולם

עם זאת, השירה במטוס הייתה לגמרי ספונטנית. "אחד הדיילים שמע אותנו שרות בשקט, והציע שנשיר בקול רם ונשמח את כל הנוסעים לפני הנחיתה. נענינו בשמחה", סיפרה ל-ynet מווינה שלי ברלינסקי, מנצחת המקהלה. "אנשים עוצרים אותנו כאן ברחוב ושואלים אותנו אם אנחנו המקהלה המפורסמת ששרה על המטוס".

בארמון בווינה. "שרים בכל מקום" ()
בארמון בווינה. "שרים בכל מקום"

השירה הספונטנית של המקהלה בנסיעה לווינה לא הסתיימה עם הנחיתה. "המסורת של המקהלה היא לשיר בכל מקום: במטוסים, ברחובות. עכשיו ביקרנו באחד הארמונות הגדולים של וינה, ירד גשם מטורף והתחלנו לשיר שירים על הגשם", הוסיפה ברלינסקי. "זה תמיד משמח את כל מי שסביבנו, ואנחנו גם עושים על הדרך ייצוג טוב לישראל כי תמיד שואלים אותנו מאיפה אנחנו".

 

עדכונים נוספים כל הזמן גם בפייסבוק ynet חופש

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מקהלת העפרוני שרה על המטוס
מומלצים