שתף קטע נבחר

יד ביד: 80 מתרחצים הצילו משפחה מטביעה

תשעה בני משפחה נסחפו בים בפלורידה - ובחוף לא נשארו אדישים. עשרות בני אדם החזיקו ידיים, יצרו שרשרת אנושית והצילו את המשפחה

תשעה בני משפחה ניצלו מטביעה בזכות כ-80 מתרחצים, שיצרו שרשרת אנושית ומשכו אותם בחזרה לחוף בפלורידה.

 

רוברטה אורסריי הגיעה עם משפחתה לחוף פנמה סיטי בפלורידה בשבת אחר הצהריים. רוברטה, בעלה, אמה, אחיינה וילדיה נסחפו במים לעומק של כ-4.5 מטרים.

שרשרת אנושית בפלורידה בסוף השבוע (מתוך פייסבוק) (מתוך פייסבוק)
שרשרת אנושית בפלורידה בסוף השבוע(מתוך פייסבוק)
 

חלק מהאנשים בחוף שראו את המשפחה מתקשה לשחות לחוף חשבו שאין ביכולתם לעזור להם. אך ג'סיקה סימונס, שטיילה בחוף עם בעלה, לא היססה לעזור. "ידעתי שאני יכולה להגיע אליהם", סיפרה ג'סיקה ואמרה שהחליטה "שהאנשים האלה לא מתים היום".

 

כשג'סיקה שחתה לעבר המשפחה נרתמו עוד עשרות רבות למשימה, חלקם כלל לא יודעים לשחות. הם החזיקו ידיים ויצרו שרשרת אנושית. המשימה הצליחה והמשפחה חולצה. אמה של רוברטה הייתה כמעט חסרת הכרה כשפונתה לחוף. בהמשך התברר שהיא עברה התקף לב, והיא הועבר לאשפוז בבית החולים.

 

"לראות מגוון אנשים נרתמים לעזור לזרים גמורים זה דבר מדהים", כתבה סימונס בפייסבוק. "אנשים שלא מכירים אחד את השני החזיקו ידיים ועמדו בשורה במים".

 

"חשבתי שאני ומשפחתי הולכים למות", סיפרה רוברטה על הרגעים הדרמטיים בים. רוברטה אמרה כי היא "אסירת תודה" לאנשים שחילצו אותה ואת משפחתה ואמרה שמדובר ב"מלאכים".


פורסם לראשונה 11/07/2017 23:40

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מתוך פייסבוק
שרשרת אנושית במים
מתוך פייסבוק
מומלצים