שתף קטע נבחר

יאיר נתניהו הגיב לפרסום עליו: "הקרן להשמדת ישראל, מה עם תחקיר על בנו של שרון?"

בנו של רה"מ הגיב בפייסבוק לתחקיר של ארגון "מולד" בעניין התבטאויותיו והשפעתו על אביו. הוא הזכיר בנים של ראשי ממשלות קודמים וסימן אצבע משולשת. מולד: "אם לא יתנצל - נתבע דיבה"

יאיר נתניהו, בנו של ראש הממשלה בנימין נתניהו, הגיב אמש (יום ב') בפייסבוק לטקסט שפרסם עליו אתר "שישים ואחת" של ארגון "מולד".

 (באדיבות ארגון ייראה) (באדיבות ארגון ייראה)
 

את הפוסט כתב נתניהו בתגובה לפרסום של האתר על אודות התבטאויות עבר שלו והשפעתו על אביו. בהקדמה שלו לתגובה כתב נתניהו: "ראיתי שאיזה עמוד מטונף שממומן בכבדות על ידי ארגון מולד הרדיקלי והאנטי ציוני הממומן על ידי הקרן להשמדת ישראל והאיחוד האירופי לכלך עלי. לא יכולתי להתאפק והגבתי".

 

בפוסט עצמו כתב: "הי 61. אי לא אתייחס לכל השקרים וההשמצות. כמה נחמד אבל שהצד שלכם תמיד מבלבל את המוח על הסתה, דמוניזציה, רצח אופי וחציית קוים אדומים. מה עם איזה תחקיר על מקורות המימון השונים והמשונים (והזרים) של המפעילים של הדף ההזוי הזה? מה עם איזה תחקיר על 'הבן של כולנו' של ראש הממשלה שרון שנכנס כלא? (עמרי שרון, א"א).

 

"מה עם איזה תחקיר על 'הבן של כולנו' של ראש הממשלה אולמרט, יחסיו המעניינים עם פלסטיני והמשמעויות לביטחון המדינה? או 'הבן של כולנו' של ראש הממשלה פרס שהרג חייל בפליטת כדור והנושא הוצנע? ברוח ימים אלה יש לי מסר לכל חברי הקרן להשמדת ישראל וגרורותיהם". הוא חתם את הפוסט באימוג'י של צואה ושל אצבע משולשת, תזכורת לתקרית הכלבה קאיה בגינת סוקולוב בירושלים בסוף השבוע.

 

ממכון מולד נמסר בתגובה: "אנחנו מקווים שעורכי הדין של משפחת נתניהו לא עסוקים מדי בימים אלה, משום שבמידה שיאיר לא יפרסם התנצלות על הפוסט רצוף השקרים שלו, הם יאלצו להתמודד עם תביעת דיבה".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: יובל חן
יאיר נתניהו
צילום: יובל חן
מומלצים