שתף קטע נבחר

"דיאנה תפסה את צ'רלס מנהל שיחת סקס בשירותים"

החברים והמשפחה התנגדו וטענו לפגיעה בפרטיות, אבל ערוץ 4 הבריטי שידר את סרט התעודה "דיאנה: במילותיה שלה", שבו חושפת הנסיכה מוויילס את סודות חיי הנישואים האומללים שלה: "דיאנה תפסה את צ'רלס וקמילה על חם, באחת משיחות הטלפון ביניהם הוא ישב על האסלה בשירותים"

ערוץ 4 הבריטי שידר אתמול (יום א') סרט תיעוד חושפני על הנסיכה דיאנה ובו הקלטות שטרם נחשפו בעבר. הסרט, “דיאנה: במילותיה שלה", נשען על הקלטות של שיחות שניהלה דיאנה לפני עשרים שנה עם מאמן קול שנשכר לעבוד איתה על הגייה ועל דיבור בפני קהל. בשיחות הללו חשפה דיאנה בפני המאמן שלה, פיטר סטלן, את סודות חיי הנישואים האומללים שלה עם הנסיך צ'רלס וגם סיפרה על ילדותה ועל חייה הציבוריים כבת למשפחת המלוכה.

 

עוד חדשות מעניינות מהעולם בדף הפייסבוק של דסק החוץ

 

במהלך השבועות האחרונים התגייסו חבריה של הנסיכה המנוחה למנוע את השידור בערוץ הטלוויזיה הבריטי בתואנה לפגיעה בצנעת הפרט. אחיה של הנסיכה, הרוזן צ'רלס ספנסר, אמר שפרסום הסרט הוא "בגידה" בדיאנה, וגם חברתה הקרובה ביותר, רוזה מונקטון, אמרה שמדובר ב"מעילה בפרטיות שלה".

 

נחשפה בפני מאמן הקול שלה. דיאנה ()
נחשפה בפני מאמן הקול שלה. דיאנה

ארמון קנסינגטון, ששימש מקום מגוריה של דיאנה מיום נישואיה ועד יום מותה וכיום משמש מעונו של בנה הנסיך ויליאם ומשפחתו, סירב למסור תגובה על סרט התעודה החושפני.

 

"דיאנה אמרה שתעשה הכול כדי שצ'רלס לא יהיה מלך"

הצהובון הבריטי "סאן" דיווח אתמול שצלם וידאו של רשת BBC הוזמן על ידי דיאנה לארמון קנסינגטון לשורה של שיחות, ואלה נמשכו כ-12 שעות. צלם הווידאו סיפר שהנסיכה מוויילס תפסה את בעלה צ'רלס יושב בשירותים ומנהל שיחת סקס עם פילגשו קמילה פרקר בולס. "היא תפסה את צ'רלס וקמילה על חם אחרי שהאזינה לשיחות הטלפון שלו", סיפר צלם הווידאו, שמתגורר כיום בארצות הברית. "באחת משיחות הטלפון ישב צ'רלס על אסלת השירותים כשדיאנה תפסה אותו".

 

דיאנה, לפי הצלם, אמרה שתעשה הכול כדי למנוע מבעלה לרשת את הכתר הבריטי עם מותה של אמו, המלכה אליזבת השנייה, כיום בת 91. "היא הבהירה שהיא תעשה כל שביכולתה כדי להבטיח שצ'רלס לעולם לא יהפוך למלך", כתב צלם הווידאו. "דיאנה רצתה שבנה ויליאם יירש את הכתר לאחר מות המלכה. היא בבירור ראתה את עצמה ככוח שמניע את ויליאם. היה לה סוג של רעיון רומנטי להפוך לממליכת המלך, לאימא שמאחורי המלך".

 

חיי נישואים אומללים. דיאנה וצ'רלס בחתונתם לצד המלכה אליזבת השנייה (צילום: Gettyimages Imagebank) (צילום: Gettyimages Imagebank)
חיי נישואים אומללים. דיאנה וצ'רלס בחתונתם לצד המלכה אליזבת השנייה(צילום: Gettyimages Imagebank)
ההקלטות של צלם הווידאו נכללו בתוך סרט התעודה ששודר בערוץ 4 הבריטי. עוד בגילויים בסרט: דיאנה סיפרה למאמן הקול שלה שצ'רלס והיא מקיימים יחסי מין אחת לשלושה שבועות בלבד ושיום חתונתה היה "האומלל ביותר" בחייה.

 

המלכה אמרה לדיאנה: "צ'רלס חסר תקנה"

עוד נחשף שצ'רלס אמר לרעייתו דיאנה שהוא "מסרב להיות נסיך ויילס היחיד ללא פילגש". הדברים המדהימים נאמרו לאחר שדיאנה עימתה את בעלה בנושא הרומן שהוא מנהל עם קמילה. דיאנה סיפר למאמן הקול פיטר סטלן שהיא שאלה את צ'רלס מדוע הפך את קמילה, כיום רעייתו ומחזיקת התואר דוכסית קורנוול, לחלק מחייו. "אני זוכרת שאמרתי לבעלי 'למה? למה אתה מחזיק את הגברת הזו סביבך?', והוא השיב לי 'ובכן, אני מסרב להיות נסיך ויילס היחיד שמעולם לא הייתה לו פילגש". דיאנה סיפרה על פעם שבה התקשרה למלכה אליזבת אחרי מריבה עם בנה. "אני לא יודעת מה את צריכה לעשות", אמרה לה המלכה. "צ'רלס חסר תקנה".

 

קיימו יחסי מין אחת לשלושה שבועות בלבד (צילום: AP) (צילום: AP)
קיימו יחסי מין אחת לשלושה שבועות בלבד(צילום: AP)

 (צילום: AP) (צילום: AP)
(צילום: AP)

דיאנה סיפרה שהיא גדלה במשפחה קרה שבה לא הפגינו רגשות. "הוריי מעולם לא אמרו לי שהם אוהבים אותי. הם היו מנשקים אותי על הלחי, אבל לא היו חיבוקים או דברים דומים". על צעירותה סיפרה הנסיכה: "ידעתי שמשהו גדול עתיד להתרחש והמתנתי לו. לא ידעתי מה יקרה ומתי, אבל ידעתי שאני שונה מחבריי".

 

חברים של דיאנה אמרו כי השיחות הוקלטו בתקופה שבה הגיעו נישואי דיאנה וצ'רלס לקצם וכי היא הייתה שרויה במצב רוח רע מאוד. "היא לא ציפתה שהדברים הללו יגיעו לידיעת הציבור", אמרו חבריה. דיקי ארביטר, שהיה מזכיר העיתונות של דיאנה, יצא אף הוא נגד הסרט. "ערוץ 4 צוחק כל הדרך אל הבנק. הדברים הללו הוקלטו בדלתיים סגורות וצריכים להישאר חסויים", אמר.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הנסיכה דיאנה, מתוך סרט התעודה החדש
מומלצים