שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  הכי מטוקבקות
   חדש על המדף הפיננסי: הטענת רב-קו בכספומט
   אתר עסקי חדש ללקוחות הבנק, פורטל יעודי ליועצי משכנתאות והטענת כרטיס הרב-קו ב-3,000 מכשירי כספומט ברחבי הארץ. חדש על המדף הפיננסי

   אפשרות טעינה בתפוצה רחבה

   בימים אלו סיימה כספונט, חברה בת של וריפון, פיילוט המאפשר לכל בעל כרטיסי רב-קו לבצע טעינה באמצעות כרטיס האשראי שברשותו, בכ-3,000 כספומטים של החברה הפזורים ברחבי הארץ. פרויקט זה התבצע בשיתוף עם לאומי קארד אשר תספק את שירותי הסליקה.

    

   עיקר הטעינות כיום מבוצעות על ידי נהגי האוטובוסים, דבר המגדיל את התורים בעלייה לאוטובוס ועלול לגרום לעיכובים וחוסר נוחות ללקוחות ושאר הנוסעים.

    

    (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
   (צילום: shutterstock)

   אתר עסקי חדש

   בנק הפועלים משיק אתר עסקי חדש, תוצר של שיתוף פעולה בין החטיבה הקמעונאית, חטיבת הטכנולוגיה וחטיבת החדשנות בבנק.

    

   הדגש המרכזי באתר החדש הוא על התאמה אישית לצרכיו של כל בעל עסק, כך שיוכל להתאים לעצמו את השירותים הדיגיטליים המתאימים ביותר לעסק שלו - למשל תנועות עו"ש, שערי מט"ח, עסקאות לחתימה, מבט על ההשקעות - ובכל פעם שייכנס לאתר הם יוצגו בפניו מבלי שייאלץ לחפש אותם.

    

   כך, למשל, לקוח שעוסק בייבוא יכול להגדיר כי דף הבית יציג את היתרות שלו בכל מטבע, כך שיוכל להבין באופן מיידי את מצב העסק; מנכ"ל יכול להגדיר כי דף הבית יציג לו את מספר העסקאות המחכות לחתימתו, ולקוח הנוהג להפקיד צ'קים במשמרת יכול לצפות בדף הבית בתחזית הצ'קים העתידים להיפרע, כדי להבין טוב יותר את תחזית ההכנסות.

    

   בבנק מציינים כי בהמשך יושקו כלים מתקדמים המאפשרים ניתוח מידע פיננסי וניהול תזרים מזומנים בהתאמה לאופי הארגון, לגודלו ולצרכיו השוטפים.

    

   פורטל ליועצי משכנתאות

   בנק ירושלים הקים לאחרונה פורטל חדש המיועד ליועצי משכנתאות חיצוניים. הפורטל יאפשר ליועצי המשכנתאות לנהל את כל הבקשות למשכנתא שהם מגישים לבנק בצורה דיגיטלית ומרחוק. בפועל, יוכלו יועצי חיצוניים שנרשמו בבנק לפנות לצורך פתיחת תיק משכנתא באתר האינטרנט של בנק ירושלים, לקבל אישור עקרוני, להגיש מסמכים וכן לבחור את מסלולי המשכנתא ולעקוב אחר כל התהליך מרחוק.

    

   בפורטל יועצי המשכנתאות של בנק ירושלים יתמוך מוקד מומחים ייעודי שיספק שירות ליועצי המשכנתאות החיצוניים ויעניק להם תמיכה בכל הנוגע להגשת בקשות למשכנתאות.

    

   קרן הלוואות לעסקים

   קבוצת פנינסולה, מבית מיטב דש, משיקה קרן הלוואות חדשה – "קרן פנינסולה לעסקים 100+", הקרן פונה לחברות ישראליות בצמיחה עם מחזור עסקים של בין 400-100 מיליון שקל. הקרן תעמיד לעסקים הללו הלוואות לטווח בינוני (שנה עד 3 שנים) בהיקפים של עד 15 מיליון שקל. גודל הקרן יעמוד על 200 מיליון שקל.
   לפנייה לכתב/ת
    תגובה חדשה
   הצג:
   אזהרה:
   פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
   מומלצים