שתף קטע נבחר

חדרה: בן 16 ובן 18 חשודים שהיכו צעיר עד אובדן הכרה

השניים נעצרו בחשד שהיכו בעוצמה בן 20 במהלך מסיבה ביער חדרה. אחר כך הם תקפו צעיר שיצא לריצת בוקר וגרמו לו לשבר באף. בית המשפט האריך את מעצר התוקפים: "התנהגות חסרת שליטה, בריונית ושלוחת רסן". בתל אביב נעצרו שבעה צעירים בחשד שהיכו ודקרו צעירים אחרים

 

 

תקיפות חסרות רסן: צעיר בן 18 ונער בן 16 נעצרו בסוף השבוע בחשד לתקיפת שני גברים בחדרה. אחד המותקפים איבד את הכרתו ולשני נגרם שבר באף. מעצרם של שני החשודים הוארך.

 

התקיפה הראשונה אירעה ביום שישי לפנות בוקר במהלך מסיבה ביער חדרה בסמוך לתחנת הרכבת. מחקירת המשטרה עולה כי בשעה 6:00 לערך תקפו החשודים צעיר כבן 20 שאיבד את הכרתו. הוא פונה על ידי צוות של מגן דוד אדום ממרחב שרון במצב קשה לבית החולים הלל יפה בעיר וסבל מחבלת ראש. בהמשך מצבו השתפר והוא שוחרר מבית החולים.

 

מיד לאחר מכן, הבחינו התוקפים בצעיר שיצא לריצת בוקר ברחוב סמוך ליער חדרה ואז היכו אותו לפי החשד ללא שום סיבה וגרמו לו לשבר באף. הפצוע נזקק אף הוא לטיפול רפואי בבית חולים, וגם הוא שוחרר לאחר קבלת טיפול רפואי.

יער חדרה. "בריונות לשמה" (צילום: שמיר אלבז) (צילום: שמיר אלבז)
יער חדרה. "בריונות לשמה"(צילום: שמיר אלבז)

 

בעקבות האירועים נפתחה חקירה במשטרה. הנער נעצר ובהמשך הוארך מעצרו בארבעה ימים. החשוד הבגיר לא אותר בתחילה אלא רק אתמול. החשוד, עזרא אברהם מחדרה, הובא היום לבית משפט השלום בעיר לדיון בהארכת מעצרו.

 

נציג המשטרה דוד אלפסי טען בדיון כי "מדובר בעבירות חמורות ובריונות לשמה. החשוד בחקירתו קושר עצמו למיוחס לו ומכחיש את ביצוע העבירות המיוחסות לו בניגוד לחומר החקירה שקושר אותו באופן ישיר לעבירות". פרקליטו של החשוד טען כי מרשו שיתף פעולה בחקירה, אישר שהיה במקום אך מכחיש את העבירות המיוחסות לו.

 

"נזקים פיזיים קשים למותקפים"

השופט אלכס אחטר האריך את מעצרו של אברהם בארבעה ימים וציין בהחלטתו כי "עיון בחומר החקירה מגלה שמדובר באירוע קשה ובריוני. תוצאתם של האירועים הסבו נזקים פיזיים קשים למותקפים, ונסיבות הארועים מובילים למסקנה כי מדובר בהתנהגות חסרת שליטה, בריונית ושלוחת רסן לכאורה, כלפי אנשים תמימים".

 

במקרה אחר שאירע בתל אביב עצרה המשטרה שבעה חשודים בתקיפה חמורה ודקירות שגרמו לפציעה קשה של אחד הקורבנות. המקרה אירע לפני כשבוע וחצי ברחוב מוזס בעיר. שלושה צעירים הותקפו על ידי חבורה אחרת. במהלך התקיפה נעשה שימוש בגז מדמיע. הקורבנות הוכו ונדקרו ובעקבות כך נזקקו לטיפול רפואי. אחד המותקפים אושפז כאמור במצב קשה, מורדם ומונשם.

 

חוקרי המשטרה שהוזעקו לזירה פתחו בחקירה תוך איסוף הראיות, ביצוע חקירת זירה, איסוף ממצאים פורנזיים ועדויות, והצליחו כאמור לעצור שבעה מהחשודים בתקיפה, חלקם נערים. מעצרם הוארך ומהמשטרה נמסר כי צפויים מעצרים נוספים.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: שמיר אלבז
זירת התקיפה ביער חדרה
צילום: שמיר אלבז
מומלצים