שתף קטע נבחר

רץ ברשת: מעשה בארבעה בלונים וצל אחד

הראפר יואב אליאסי, הידוע בכינוי "הצל" וגם באצבע קלה במיוחד על המקלדת, העלה פוסט לפייסבוק ובו תהה על פשרם של בלונים שנתלו לצורך חגיגות תחילת שנת הלימודים בבית ספר. הצבעים שנבחרו לבלונים, לרוע המזל, הם צבעי דגל הרשות הפלסטינית. ככה עושים שיימינג מכלום

 

 

מה יש לראפר "הצל" נגד בלונים? שאלה טובה. רוב הזמן כנראה שכלום, אלא אם הם בצבעים הלא נכונים מבחינתו. בפוסט שהעלה לעמוד הפייסבוק שלו, בו הוא נוהג לעשות שיימינג מעת לעת ולהעלות לסדר היום נושאים בוערים מבחינתו, הציג יואב "הצל" אליאסי תמונה שנלקחה מתוך חגיגות פתיחת שנת הלימודים בבית ספר בעיר אזור. בתמונה נראו סידורי בלונים, בצבעי ירוק, אדום, שחור ולבן, המקשטים את חצר בית הספר, ואליה צירף את השאלה הבוערת: "בית ספר יוספטל או של הרשות"? בעודו רומז כי צבעי הבלונים מזכירים לו דגל מסוים - זה של הרשות הפלסטינית.

 

אל הפוסט הגיבו במהרה הורים לתלמידים בבית הספר, ואפילו תלמידים לשעבר - כולם נחלצו להגנת המוסד והסבירו כי מדובר בסך הכל בבחירת צבעים לא שגרתית שנעשתה בתום לב. הפוסט זכה ללמעלה מ-1,400 לייקים, עשרות תגובות ויותר מ-100 שיתופים. עבור עמוד הפייסבוק הוויראלי - לא מדובר בנתונים בלתי רגילים. אולם הפוסט גם הגיע אל עיניהם של בעלי חברת הבלונים שנשכרה לקישוט בית הספר.

 

הבעלים העלו פוסט תגובה מתנצל, ובו הסבירו כי מדובר בטעות שנעשתה בתום לב, בסך הכל שילוב צבעים שלא מייצג שום דבר, התחננו לאליאסי שיוריד את הפוסט מהעמוד שלו ואף הוסיפו כי מדובר ב"דיני נפשות", שכן זהו עסק קטן וחדש שמנסה להתרומם. אז מה צריך בשביל שיימינג? לא הרבה מסתבר, רק עין עם רגישות גבוהה לשילוב צבעים מסוים.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים