שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  נשימה עמוקה: פותחים ערוץ חדש
  בחודשים האחרונים העולם כמרחקה, מזג האוויר מביא עמו הוריקנים קשים, טורנדו, רעידות אדמה ונדמה שהכל חווה שינוי פיזי. שרונה פומס מסבירה כיצד השינוי הפיזי הוא למעשה גם שינוי נפשי שמשפיע על כל אחד ואחת מאיתנו, אך בסופו של דבר - הכל לטובה

  בתקופה זו של התפתחויות נהדרות עולות לחזית ונחשפות הטבעות חשיבה רבות של המסה הקולקטיבית, בין אם באופן אישי, משפחתי, במקום העבודה, מזג אויר גלובאלי או ענייני ממשלות. הכל מגיע לחזית כדי שנבחן מחדש כקבוצה קולקטיבית מה שיחק באופן כה עוצמתי בעולם בחוץ.

   

  מכאן גם ניתן להביר את כל השינויים בדפוסי מזג האוויר, הוריקנים, טורנדו, רעידות אדמה שעה שהפלנטה מוסיפה להשתנות, בהתאמה כמונו ובתוכנו. למעשה, שינויי מזג האוויר לבדם השפיעו עד כה מבלי משים על יותר מ-2 מיליון איש החווים טרנספורמציה ושלא כבעבר לאור השינויים במגנטיות הם מתרחבים לכל הפלנטה.

   

  הדברים נראים מבחוץ כאוטיים, אך, למעשה, מעולם לא הייתה אנרגיה כה רבה, מהירה ועוצמתית המעלה את רמת התדרים ומשנה את שיטת הרשת ההופכת לרשת של אור. כמובן, שהאזורים המושפעים במיוחד הם אזורים בעלי אנרגיות ישנות ודחיסות גבוהה במיוחד של תודעה קולקטיבית כאוטית.

   

  השינויים עצמם משפיעים על כולם ולפיכך נדרש לכלים חדשים, באופן דומה אם יש לנו קמח ותפוחים נשמח לדעת מהו המתכון, מהם המרכיבים במינון הנכון, ששילובם יחד יוציא מהתנור עוגת פאי תפוחים טעימה. כך כלים יסייעו להתנהל בזרימה ובקלות במצבים של שינוי תודעתי כה עצום ורחב, שאנו חווים לראשונה בפלנטה.

   

  קחו נשימה עמוקה, הניחו לניקוי של הרשת הרגשית לצאת החוצה וכך תוכלו לקדם את שארית עצמכם למיזוג, נביעה והאצה של רטטים לתוך ודרך הגוף הפיזי כדי להניח ליקום להתכייל אצל כולנו פנימה, זו ההזדמנות לתת ולהשלים, בריקוד סמביוזי נפלא בתוך זרם החיים שלנו כשלם, יחד עם אחינו היקרים סביבנו ודרך כל עולמות הבריאה.

   

   

   

  שרונה פומס , פנג שואי 

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים