שתף קטע נבחר

הליכוד: החל הקרב על התיקים

סילבן שלום רואה עצמו מועמד לתפקיד שר חוץ או שר ביטחון, מאיר שטרית מעוניין בתיק האוצר, ורובי ריבלין רוצה את המשפטים . גם דן מרידור מועמד לתיקי המשפטים או החוץ. וכולם מחכים לראות מה יעלו המגעים עם העבודה על ממשלת אחדות

בליכוד כבר תופרים חליפות, אך השאלה שעדיין מקשה על קבלת התמונה המלאה בנושא המינויים העתידיים, היא העובדה שעדיין לא ברור אם תקום ממשלה צרה או ממשלה רחבה.
ממשלה רחבה תאלץ את חברי הכנסת של הליכוד לוותר על מספר תיקים אפשריים. בין המועמדים הבטוחים לתפקיד שר הם לימור לבנת, שכבר הבהירה שתשמח לקבל את תיק החינוך, ח"כ סילבן שלום, שרואה עצמו מתאים לשמש כשר חוץ ושר ביטחון, וח"כ מאיר שטרית, שמעוניין בתיק האוצר. כך גם ח"כ רובי ריבלין, שמעוניין לשמש כשר המשפטים, אבל יסתפק גם בתיקי הפנים או התקשורת, ח"כ דן מרידור, שהיה שמח לשמש כשר משפטים או שר חוץ בממשלת שרון, וח"כ יהושע מצא, המעוניין לקבל את תיק התיירות.
בעמדת המתנה לשר בלי תיק מובטח נמצאים ח"כ דני נווה, ממקורביו של נתניהו וח"כ ציפי ליבני, ששרון מעריך את תרומתה במטה ההסברה בבחירות.
אחד המאבקים המסתמנים בקואליציה של שרון, הוא המאבק על תיק הפנים בין ש"ס ו'ישראל בעלייה'. ח"כ שרנסקי אמר בימים האחרונים, כי תיק הפנים הוא תיק שטבעי שיהיה בידי 'ישראל בעלייה'.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
חגיגות הניצחון בליכוד
צילום: שאול גולן
תופרים חליפות. מאיר שטרית
צילום: שאול גולן
צילום: איי אף פי
רוצה את תיק הפנים. שרנסקי
צילום: איי אף פי
מומלצים