שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  10 דרכים חדשות לחוות את שנת 2018
  לכל אחד מאיתנו יש מסלול חיים משלו, אנחנו יכולים לעשות את הבחירות הנכונות שיגרמו לנו לזרום עם החיים בנינוחות, ואנחנו יכולים ללכת נגד הזרם ולחוות קשיים, אך בסופו של דבר נגיע אל המקום הנכון לנו. שרונה פומס מסבירה כיצד נוכל לחוות בצורה טובה יותר את השנה החדשה

  יותר ויותר אנשים מקיצים לשינויים ובוחרים מסלול של התעוררות והקשבה לשינוי, הליכה לעבר אבולוציה טבעית, מימד חמש, פלנטה חדשה, ולמעשה, לא משנה איך נבחר לכנות את השינוי - כל התשובות נכונות. אולי אפשר לקרוא לזה בקצרה להיות בזרימה עם כל מה שיש.

   

  כאשר לוקחים מסלול אינדיבידואלי של התפתחות שאינו תואם לתפיסות הנלמדות והארכאיות של המסה הקולקטיבית, הדברים נתפסים אחרת במפה אסטרולוגית, כך שהאנרגיות של השנה נחוות באופן שונה. נוכל לראות כיצד היקום תומך בנו הרבה יותר כשאנחנו לוקחים מסע של זרימה שאין בו מאבק או התנגדות.

   

  שנת 2018 מתאפיינת בכמה דרכים כאלו:

   

  1. שנה של האצה

  השינויים מאיצים מאי פעם כדי שאי הנוחות תיזכר אצלנו כך שנתרגל ונחוש איתה נוח. הרבה מאוד אלמנטים באים לחזית בעת ובעונה אחת, לא לפני שהם קיבלו מרחב בטוח להגיח החוצה ממקומות נסתרים באופן אישי ואוניברסלי. שנת 2018 היא שנה של תנועה מהירה המשפיעה על הכל.

   (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
  (צילום: shutterstock)  2. שנה של בריאה חדשה

  נוסיף למוסס דפוסים ישנים שבראנו וששרתו אותנו עידנים, אך כבר לא עובדים עבורנו. יקל לנו כשנבחר בבריאה של דפוסים חדשים שיפתחו לנו דלתות נוספות למבנים של חופש והזדמנויות חדשות. בריאה ממקום חדש הלוקחת בחשבון את טובת האנושות הגבוהה תאיץ ותשרת אותנו יותר מאי פעם. נכיר בערך העצמי שלנו כבוראים ונשאל את עצמנו מה נרצה לברוא ומה יביא לנו הנאה לטובת האנושות כולה.

   

  3. שנה של אינטגרציה

  חלק כבר חווים בתוכם אינטגרציה וחלק יחוו אותה השנה בעוצמה רבה יותר. שעה שהאינטנסיביות הרגשית תגבר מבחוץ ודפוסים ישנים יעלו לחזית ולתקשורת כדי להראות לנו היכן היינו וכיצד התודעה שלנו השתנתה כפי שלא הכרנו בעבר, אנחנו נחווה אינטגרציה עם הכל בקלות רבה יותר.

   

  4. שנה של ביטוי עצמי

  בעוד אנשים ילחמו לבטא את עצמם בחופש, נדע שאין לנו צורך באישורים מבחוץ. נשמח להניח לביטוי הייחודי והאוטנטי שלנו להקרין החוצה ולעלות לחזית.

   

  5. שנה של ביטחון פנימי

  בתקופה של שינויים המעלים כאוס והתנגדות, רבים יבקשו ביטחון המגיע מבחוץ בעוד יקל אם נחווה יציבות וביטחון פנימי ועצמי רב מתוך עצמנו יותר ויותר. כאשר אנחנו במרחב של ביטחון פנימי אנו חוברים לאמת וסומכים על עצמנו.

   (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
  (צילום: shutterstock)

   

  6. שנה של מנהיגות

  נחבור לקבלת החלטות עצמאית לגבי כל תחום שיעלה ויבקש את שימת ליבנו מתוך עצמנו מתוך ידיעה ומתוך כוח פנימי בעל ערך של

  הקשבה. מנהיגות אישית מבוססת על כוח של שלום שאין בו מאבק. מנהיגות אמיתית היא לא על עשייה אלא על נוכחות והוויה.

   

  7. שנה של בחירה

  כשאנחנו בוחרים להשלים את המסע הישן ולהתקדם, נבחר מה ניקח אתנו להמשך הדרך ומה נשאיר מאחור. הקושי הגדול הוא לשבת על הגדר ולחכות שמשהו יקרה. בחירה אישית התומכת בהתקדמות תאיץ את המסע יותר מאי פעם, שיעשה מעצמו בחסד ובנינוחות. נבחר לאמץ בקבלה ובנינוחות את המנהיגות של כל מי שנמצא בסביבה שלנו הבוחר בדרך שונה שהיא לא דרך של שינוי ונוסיף לאחוז בפוטנציאל של חקירה ושינוי עבור מי שיבחר בזה.

   

  8. שנה של חיבור ללב האמיתי

  הלב יוסיף להיפתח ויחבר אותנו לאנרגיה נקבית שטרם הכרנו בתוכנו. רכות, חמלה וכניעה לעצמנו תביא מפנה בכל מה שאי פעם הכרנו וזה ישתקף גם בחוץ.

   

   (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
  (צילום: shutterstock)
   

  9. שנה של אינטואיציה

  כשנצעד באנרגיה החדשה לגמרי של 2018 נסמוך על החוכמה של מה שהכרנו וחווינו, נסמוך על הידיעה הפנימית שתוביל לבהירות. רגישות לאנרגיות הופכת יותר ויותר נקודת חוזק כאשר אנחנו מתעוררים לחושים חדשים של זמן ומרחב שלא הכרנו. היכרות עם חושים חדשים שהם מעבר לחמישה או שישה חושים מוגבלים יסייעו להתרחבות שלנו שעוד תגדל.

   

  10. שנה של שותפות

  שנה חדשה המובילה לשותפויות חדשות עם אנשים ולמערכות יחסים חדשות שטרם הכרנו המבוססות על אמון ואוטנטיות.

   

  שרונה פומס , פנג שואי 

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: shutterstock
  להיות מאושרים
  צילום: shutterstock
  צילום: נוח שחר
  שרונה פומס
  צילום: נוח שחר
  מומלצים