שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  הילד שיצא במאבק כדי להגן על הג'ינג'ים
  שיר ויראלי שפורסם ברשת לפני כמה שנים לועג לג'ינג'ים. אחרי שילדים מבית ספרו של גל רוזן התחילו לשיר משפטים מהשיר, משפחתו החליטה לעשות הכול כדי לעצור זאת, ואחיו הקטן העלה סרטון נגד התופעה. השיר עדיין לא הוסר מהרשת, אבל ההצקות נפסקו

   


  "הורות וקריירה זה תמיד אתגר ואני גם כותבת על זה לא מעט. והנה בשבוע עמוס במיוחד גל חוזר הביתה איזה יום עצבני ומתוסכל מהרגיל והפעם קשה לי להכיל ואנחנו רבים ואני כועסת. ואז הוא אומר שמישהו שר לו חלקים משיר פוגעני מסוים שמופיע ביוטיוב ומראה לי את השיר", כך החל הפוסט שכתבה שלי פרופר-רוזן. 

   

  "הילדים באו ושרו לי משפטים מהשיר", מספר בנה גל באולפן ynet. "הרגשתי לא טוב וידעתי שאני צריך להתעלם מזה ושאני צריך פשוט ללכת לאימא או אבא שיעשו משהו שיפסיק את זה, וזה לא יקרה יותר".

   

  אחרי שפרופר-רוזן כתבה את הפוסט פנו אליה הורים לילדים ג'ינג'ים וכתבו לה שהשיר נמצא ברשת זמן רב. הם סיפרו לה שעברו את אותם דברים עם הילדים שלהם, ניסו לדווח אך לא מצליחים להביא להסרת השיר.

  משפחת רוזן (צילום: אלבום פרטי)
  "ג'ינג'י הוא יחודי ומיוחד"(צילום: אלבום פרטי)
   

  "חשוב לי להגיד שהג'ינג'יות של גל היא משהו מאוד מבורך אצלנו במשפחה", היא אומרת. "גל גדל כל הזמן עם הידע הזה של כמה הוא מיוחד וכמה הוא ייחודי,  ועדיין כהורים הרגשנו חובה לנסות לעשות משהו כדי להוריד את השיר הזה מהרשת".

   

  יונתן, אחיו הצעיר של גל, החליט להירתם למאבק והעלה סרטון שבו הוא מבקש לא להעליב ג'ינג'ים. "חשוב לי שלא יהיו קללות וגם שידעו שג'ינג'י זה דבר מיוחד, אין לכולם את זה באופי".

   

  השיר הפוגעני עדיין מופיע ברשת, אבל גל מספר שאחרי שהילדים צפו בסרטון של אחיו, ואחרי שהורים קראו את הפוסט של אימו ודיברו על כך עם ילדיהם, ההצקות הפסיקו. בכל זאת - חשוב לו שלא יציקו לילדים ג'ינג'ים אחרים. "אם מעליבים אתכם או יורדים עליכם, פשוט לכו ותגידו למבוגר, אל תשמרו את זה בסוד".

   

  פוסט מהפייסבוק ( )
  פוסט מהפייסבוק

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  ההצקות נפסקו אחרי שהילדים הבינו את המשמעות
  שלום דוקטור
  מחשבוני בריאות
  פורומים רפואיים
  מומלצים