שתף קטע נבחר

Steam תאפשר הזרמה של משחקים מהמחשב לסמארטפון

החברה, שמספקת פלטפורמה למכירה והורדה של משחקי PC, תשווק בסוף החודש אפליקציה חדשה שתאפשר לשחקנים להזרים את משחקי ה-PC והמק שלהם ישירות לסמארטפון

בשורה חשובה לחובבי הגיימינג: Steam, הפלטפורמה הפופולרית ביותר כיום למכירה ולהורדה של משחקי מחשב המיועדים למחשבי PC או מק, תשיק בסוף החודש גרסה חדשה של אפליקציית Steam Link שלה, שתאפשר לשחקנים להזרים את המשחקים שלהם מהמחשב ישירות אל הסמארטפון.

 

Steam ()
הזרמת משחקים לסמארטפון

 

האפליקציה, שתתמוך תחילה בסמארטפונים עם מערכת ההפעלה אנדרואיד, תזדקק לחיבור WiFi מהיר בתדר של 5Ghz, הקיים כבר בנתבים החדשים, או בחיבור קווי כדי לעבוד - כך שלא ניתן יהיה עדיין פשוט להמשיך לשחק את המשחק שלכם בסמארטפון מחוץ לבית, אבל ייתכן בהחלט שתמיכה כזו תגיע בעתיד, כשהחיבור הסלולרי יהיה מהיר ויציב דיו כדי לאפשר חוויה רציפה.

 

עדיין לא ברור, עם זאת, מה יהיו האפשרויות לשליטה במשחקים דרך הסמארטפון: מ-Steam נמסר, שאפשר יהיה לשלוט על המשחק באמצעות הבקר של החברה, שנמכר בנפרד, או באמצעות בקרים מורשים לאנדרואיד ול-iOS, אבל לא נמסר האם ניתן יהיה להשתמש במסך המגע של הסמארטפון עצמו, במקלדת בלוטות', או בבקר של קונסולה.

 

Steam העניקה עד כה תמיכה לממירי כבלים ולוויין מסויימים ברחבי העולם, והיא שולבה גם כחלק ממערכת ההפעלה של הטלוויזיות החכמות של סמסונג. זו תהיה הפעם הראשונה שהחברה יתמכו בשוק המובייל.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים