שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  שפע של מקום: למצוא את לבו של הבית
  כשחוזרים לשורש הטהור של הכל רואים פשטות גדולה, בהירות ואהבה שמחברת את הכל. כשמסתכלים על הבית ממקום של היפרדות, כשהקירות מפרידים בין האנרגיות השונות בדומה לצ'קרות המפרידות את מרכזי האנרגיות בגוף, רואים רק דואליות, קוטביות ורכבת הרים של עליות ומורדות - שרונה פומס על העידן החדש של הפנג שואי

  ביעוץ פנג שואי קלאסי ניתן לאבחן מי הם דיירי הבית ואת ההשפעה של כל חדר על מי שישן בו, על מערכות היחסים שלו, מצבו הרגשי הפיסי, מה היה, מה יהיה, מה עובד, מה לא עובד, לראות את ההשפעות של הדיירים הקודמים בחדר ועוד ועוד. הכל כתוב בקירות, בכיוונים, בזמן, בכוכבים, באנרגיה וזו עוד לפני שפתחנו את המפה האסטרולוגית הסינית של מי שגר בחדר. כל נוסחה מראה נדבך נוסף על הבית ועל דייריו וכמה השקיע יועץ הפנג שואי כדי להכיר את מיטב הנוסחאות וכמה שיותר שיטות הקשורות בפנג שואי ובאסטרולוגיה, מתוך סקרנות ולהתרחבות בלתי נגמרת.

  מבחינתי, יום אחד הבנתי שדי, אין צורך בעוד שיטות ובעוד מידע שנועד כדי להבין מי אני, מי הם הלקוחות, מה עובר עליהם, מדוע הם חווים את מה שהם חווים ומה אפשר לומר, להמליץ, לקנות או לעשות כדי לסייע להם לאזן, לווסת, לרפא ולהגשים באמצעות הבית. ההחלטה הזו אמנם הגיעה יום אחד, אך הבשילה לחקירה פנימית ולרמה חדשה של כל מה שהכרתי. זה דרש אומץ, אינטגריטי ותודעה בהירה הרואה מעבר לפילטרים את הדברים בצלילות רבה יותר.

   

  מידע נוסף היה שם כדי להתגלות, להביא לבהירות ולהתרחבות של כל עולמות הפנג שואי והאסטרולוגיה הסינית וכל מה שאי פעם הכרתי. כך, למשל, ביעוץ

  לבחורה נפלאה בשלהי שנות ה-30 המשתוקקת לזוגיות, היריון ושינוי מקצועי עסקנו לא רק באיך, מה ומתי זה יגיע, אלא גם בחוויית ההיפרדות מכל האמונות הישנות בנושא הזוגיות ומערכות היחסים שכבר לא משרתות אותה, כדי להיפתח למערכת יחסים חדשה, נעדרת דפוסים מתמשכים, זיכרונות ופצעים מודחקים במודע ובעיקר לא במודע. כמו כן, יעוץ ללקוחה בפתיחה של עסק חדש עסק לא רק בזרימת האנרגיה בעסק וארגונו לצד המלצות אישיות ומקצועיות מתוך המפה האסטרולוגית.

  לראשונה היא הייתה שותפה מלאה ליעוץ וחוותה פרידה מדפוסים ישנים והישרדותיים שניכרו בעסק ובמפה האישית בנושא כסף וערך עצמי, ובחרה בהתנסות הריפוי תוך כדי הייעוץ עצמו לא רק דרך הבית ומבלי לחכות בסבלנות שהזמן יביא שינוי או שמשהו מבחוץ ישתנה אלא כבר באותו המפגש לחוות זרימה והתחדשות בכל כיוון ורמה.

   

  למיזוג המשולש הזה ייחלו הקדמונים:

  • מיזוג של שמים (כל מה שמעבר המוביל להתרחבות - עם ומעבר למפה האסטרולוגית)
  • אדם (אחריות הלקוח, בחירה והתנסות אישית)
  • אדמה (בית, גאיה)

   

  בשם הפנג שואי וחוכמת המטאפיסיקה הסינית אני מוסיפה להגיע לבתים ומסתכלת על מפות אסטרולוגיות ורואה את כל מה שתמיד ראיתי, אך הפעם במקום לסייע לאנשים לווסת את האנרגיה של הבית, מתאפשרת להם החוויה האישית אותה הם חווים בעצמם, לעצמם בלי לרכוש שום דבר, בלי לחשוש משום דבר שאינו עובד, בלי לחשוש עוד מעצמם.

   (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
  (צילום: shutterstock)
    

  כל מה שחששנו ממנו נתפס באופן שגוי כשהיינו בתודעה של הישרדות, פחד, הגנה וכעת אפשר להעלות את התדר, להיות גדולים מהבית וליהנות מהאנרגיות השונות והמגוונות שיש בבית, לבחירתנו. בהירות גדולה הזמינה אותי לשוב למקור של כל המידע, עוד טרם נולד, טרם היה צורך להגן על עצמנו מהאינטנסיביות של העולם בחוץ, של מה יהיה ומה צריך. הסינים קראו לשיבה למקור מספר 1 ומתוך זה לאלמנט המים, לחוכמה, לאחדות עם הכל וליכולת לברוא ממקום של רצון וצלילות. הכל שב לנקודת ההחלה.

   

  כשהולכים חזרה לשורש הטהור של הכל רואים פשטות גדולה, בהירות ואהבה שמחברת את הכל. כשמסתכלים על הבית ממקום של היפרדות כשהקירות מפרידים בין האנרגיות השונות בדומה לצ'קרות המפרידות את מרכזי האנרגיות בגוף רואים רק דואליות, קוטביות ורכבת הרים של עליות ומורדות. כאשר מסתכלים על הבית מנקודת מבט רחבה ומתוך הלב רואים זרימה, תקשורת ואחדות עם הכל. כל מה שאנשים פחדו ממנו עולה לחזית במהלך הייעוץ כדי לסייע לבעל הבית להשיב את עצמו לשורש של הכל לפני שדפוס של חוסר נוצר בחייו: חוסר בשפע, חוסר בזוגיות, חוסר של אהבה המופיע בגוף הפיזי כ"מחלה".

   

   (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
  (צילום: shutterstock)

  באנרגיה החדשה שאין בה שפוט האדם חווה ריפוי בכל רמה וזה משפיע על כל האנרגיות של הבית. האדם שב להיות בעל הבית של ביתו האמיתי - הלב שנשכח המתמזג עם הלב של בית - וכשזה קורה האדם מקרין את האנרגיה שלו החוצה והבית מותמר בהרמוניה. הבית הוא הרבה יוצר מקירות, הוא אנרגיה חדשה, ואין אנרגיה שלא נוכל לשנות, להאיץ והתמיר - לאנרגיה הזאת אנו קוראים חופש.

   

  שרונה פומס , פנג שואי 

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: shutterstock
  מערכת יחסים עם הבית
  צילום: shutterstock
  צילום: נוח שחר
  שרונה פומס
  צילום: נוח שחר
  מומלצים