שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  פיצוץ בין לוזון לאברטון

  עמוס לוזון הצהיר כי בכוונתו לחזור לארץ, לאחר שדרישותיו לביטוח ולערבויות לא התקבלו. לוזון: "טל ישחק בפתח תקווה"

  פיצוץ במשא ומתן בין עמוס לוזון, נשיא מכבי פתח תקווה, לבין קבוצת אברטון האנגלית, לגבי מעברו של עידן טל לקבוצה. אברטון לא קיבלה את תנאיו של לוזון בשני נושאים: ביטוחו של השחקן ומתן ערבויות לכספים שאמורה קבל פתח תקווה בעתיד. קודם לכן במשא ומתן, קיבלה פתח תקווה את דרישתה של אברטון למכירת השחקן בתשלומים. לפי העיסקה, פתח תקווה הייתה אמורה לקבל את הכסף מאברטון לפי כמות המשחקים של עידן טל. לוזון דרש לקבל ערבויות למתן הסכום המלא שיתקבל בסופו של דבר, וכן דרש מאברטון לבטח את השחקן, כדי שאם ייפצע טל, עדיין תקבל פתח תקווה את המגיע לה. אברטון דרשה שלוזון יממן את הביטוח בעצמו.
  עמוס לוזון נשמע פגוע ביותר מיחסם של האנגלים במשא ומתן: "היה פיצוץ, וזה אומר שאין עיסקה. יש גבול לכמה שאני מוכן לוותר וכמה שאני מוכן להתקמט. מתייחסים אלינו כמו למדינת עולם שלישי, כאילו ירדתי מהעצים. העיסקה תצא לפועל רק אם הם יקבלו את התנאים שלי, אבל בינתיים עידן טל ישחק העונה במכבי פתח תקווה". לוזון שוחח על כשלון העיסקה עם עידן טל, וסיפר ל-ynet כי עידן טל מאוד מאוכזב. "הוא ראה את עצמו מגשים חלום, הוא יכול היה לעלות מדרגה, גם מקצועית וגם כלכלית, אבל אברטון עצרה את הכל".
  גם אבי לוזון הצהיר כי טל חוזר למדי פתח תקווה: "מבחינתי טל גמר את הטיולים שלו. בשבת הוא עולה מול נתניה".
  עידן טל עבר היום בדיקות רפואיות חלקיות בהצלחה. הבדיקות היו אמורות להמשיך מחר, אולם כרגע, לאור מצב המשא ומתן, אמור טל לחזור לארץ.
  עמוס לוזון עדיין מחכה לפתרון של הרגע האחרון, ומקווה שהאנגלים יילכו לקראת תביעותיה של פתח תקווה. במכבי פתח תקווה אמרו ל-ynet כי נעשו מצידם מספיק ויתורים לאברטון במהלך המשא ומתן, ואם האנגלים באמת רציניים, הסעיפים המדוברים לא אמור להוות מכשול.

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים