שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זה הזמן להתחיל: הורוסקופ חודש אוקטובר
  הכוכבים ממשיכים בתנועתם ומשפיעים על חיינו - כל אחד ואחת במזלם - מה צפוי לכם בחודש אוקטובר הבא עלינו לטובה, מיד בתום החגים והחופשות? זה הזמן לחזור לשגרה במלוא המרץ

  החגים הסתיימו והגיע הזמן להתחיל באמת את השנה החדשה, לחזור לעבודה, לחזור למעגל החברים, לדלג על ארוחות משפחתיות או אולי דווקא ליהנות מיותר כאלה, אחרי שהחגים הוכיחו שאפשר להסתדר. אז מה צפוי לנו בחודש אוקטובר וכיצד מסתדרים הכוכבים עבורנו? הורוסקופ חודשי לפניכם:

   

  הכוכבים נעים ומשפיעים על ההורוסקופ החודשי שלכם (צלום: shutterstock) (צלום: shutterstock)
  הכוכבים נעים ומשפיעים על ההורוסקופ החודשי שלכם(צלום: shutterstock)

   

  מזל טלה

  רכישה גדולה עומדת על הסף הודות למיקום ממוזל של כוכב מאדים (שליטכם האסטרולוגי). על מנת לעשות זאת תצטרכו לוותר על דברים אחרים שרציתם, כמו, למשל, נסיעה לחו"ל. זאת תהיה הבחירה שלכם להרגיש מאושרים או להתמקד בהפסד.

   

  בכל מקרה, כדאי לקחת את הדברים בפרופורציה ולעשות סדר עדיפויות חדש. יתכנו גם שינויים בהתייחסותכם לניצול שעות הפנאי. במהלך החודש הקרוב אתם מתייחסים בצורה רצינית יותר כלפי הסובבים, תוך רצון וצורך לחוות תחושות בעלות עומק רגשי.

   

  השינוי הפנימי יגרום להתרחקות מדמויות שאינן מתאימות למצב החדש שנוצר והתקרבות לדמויות חדשות ושונות מבעבר. מיקוד והתמדה הן מילות המפתח לחודש זה. 

   

  מזל שור

  החודש הנוכחי מאופיין תחושה של שחרור ממועקות ולחצים שהעסיקו אתכם במשך זמן רב, וזאת הודות למיקומו הסטייליסטי של כוכב נוגה שליטכם. ההרגשה שהכל חסום ושכל העולם נגדכם עומדת לחלוף ובגדול. פתאום אתם מבינים שבילוי מרבית הזמן שלכם בעבודה, הורס כל חלקה טובה בחיים האישיים. במידה ואתם רוצים לתת הזדמנות אמיתית להיכרות בעלת פוטנציאל רומנטי, אתם חייבים לקצץ את הזמן שאתם מבלים במקומות אחרים.

   

  בחציו השני של החודש אתם חווים יציבות בעקבות השפעה מבורכת של הכוכבים. התופעה נחשבת לנפלאה עבור אלה מכם המבקשים למסד את אהבתם. שימו לב, גורמים סמכותיים במקום העבודה יאפשרו לכם להציג עמדות המחדדות את דרישותיכם: בסיפור הזה אתם לגמרי לבד! 

   

  מזל תאומים

  היבטיו של כוכב מרקורי שליטכם, ממשיך לחלץ אתכם מפני יריבים ומתחרים. פגישה מקרית תוביל להתפתחות מפתיעה כאשר אדם שאכזב אתכם בעבר עומד להפוך לדמות בעלת השפעה חיובית שיש לה גם משמעויות כלכליות. אם תלמדו לבטוח יותר באנשים סביבכם ובמה שהיקום מזמן עבורכם, תגלו שיש הרבה אנשים טובים ומתחשבים בסביבה. אל תתנו לניסיון העבר המאכזב להגביל אתכם.

   

  בשבוע הרביעי של החודש תהיה אפשרות להגיע להישגים בתחום הקריירה. אל תצפו להצלחה מיידית משום שאין מדובר בקידום בקפיצות ענק, אלא חובה לעבור שלב אחר שלב וכך להתקדם - לאט ובטוח. טיפ מהכוכבים: בנושא זה אסור לכם להפעיל מרפקים או לנהוג בחוסר יושר, ודרושה מידה רבה של הגינות ומוסריות.

    

  מזל סרטן

  אל תדחו על הסף השתתפות באירועים חברתיים, שבדרך כלל הייתם נמנעים ללכת אליהם. היבטיו של הירח שליטכם צופים לכם מפגש מעניין עם מישהו

  שלא חשבתם עליו זמן רב.

   

  שיפור מבחינה רומנטית צפוי למי שנמצא במערכת יחסים קבועה וגם למי שמחכה לחץ של קופידון. חשוב שתצאו לבלות בקביעות, במהלך החודש הקרוב ותופתעו! מישהו שלא עשה עליכם רושם ראשוני, בהתחלת הקשר, יהפוך לידיד קרוב.

   

  בתקופה זו של השנה ייתכנו שינויים בהתייחסות שלכם למהות החיים והשקפת עולמכם תהיה פחות פשרנית כאשר במקביל יגבר אצלכם הצורך להקשיב לגישות ורעיונות חדשים שעשויים להשפיע בחיוב על מהלך השנים הבאות.

    

  מזל אריה

  כישורים תקשורתיים וכשרון הדיבור שלכם, שבדרך כלל מחלץ אתכם מכל מצב, יגרמו לכם החודש הצלחה מסחררת. סוף סוף תוכלו לעלות לדרגה גבוהה וחדשה שמזמן לא הייתם בה. אם תשכילו לחלק בצורה נבונה את האנרגיות שלכם, צפויות גם התפתחויות בכיוון החברתי- רומנטי.

   

  בחודש הקרוב מיקומה של השמש גורמת לרצון חזק מאוד לחוות מצבים לא שגרתיים. אופי הבילוי וטעמכם ישתנו מקצה לקצה וקרוב לוודאי שזה ישפיע על מערכות היחסים. כתוצאה מכך, גם טעמכם הרומנטי יקבל מימד אחר כאשר הדגש הוא על הצד היותר ידידותי.

    

  מזל בתולה

  בהשראתו של כוכב השפע יופיטר אתם מתחילים תקופה רצופת שינויים שרובם חיוביים. קחו כל מה שהיקום מביא אליכם. למדו להתבונן במה שקורה לכם וסביבכם מתוך פרספקטיבה. אל תבזבזו זמן על מועקות פנימיות וצבירת כעסים: רגשות לא נעימים בבטן, לא מקדמים אף אחד ובטח לא משפרים את הרגשתכם. אם יש לכם משהו שמפריע- מצאו זמן מתאים לומר זאת באסרטיביות.

   

  במהלך השבוע השלישי של החודש מצב הכוכבים יאפשר לכם לקחת סיכונים מחושבים שבעבר נרתעתם מהם. צפויה התלבטות בנוגע למחוות משפחתיות כלשהן שצריכות להיעשות על-פי המוסכמות החברתיות: גם אם אתם לא ממש הרוסים על הקטע הזה, הרי שתצטרכו להתפייס איתו ולו רק כדי להגיע לשלום בית ולשלום בבית.

    

  מזל מאזניים

  תחום הזוגיות נמצא בשיאו בחודש זה, וזאת הודות לאנרגיות בבית שבע שלכם (בית הזוגיות).

   

  כדאי להשקיע בזוגיות קיימת או לצאת לבלות על מנת לאפשר לפנויים שבינינו לתת לעצמם הזדמנות להכיר מישהו חדש. עם זאת, יתכנו עימותים בין בני הבית על נושאים כספיים. גלו התחשבות באחרים ואל תמהרו לשפוט אותם לפני הקריטריונים שלכם. אל תתנו לעניינים מסוג זה להעכיר את האווירה.

   

  בחודש הקרוב כוכב מארס שולח לכם מסר: יש צורך בזהירות לאלה מכם העוסקים בענייני קהילה ופוליטיקה. ייתכן מצב לפיו הדברים נראים אופטימיים, אך כוחות אינטרסנטיים בוחשים מתחת לפני השטח.

    

  מזל עקרב

  צפוי חודש ממוזל הודות לאנרגיות הקוסמיות בבית תשע שלכם. הזדמנויות עסקיות רבות יקרו על דרכם. למרות ש"הולך לכם קלף", שקלו בזהירות ובשיקול דעת, ובחרו את זאת המתאימה לכם ביותר.

   

  חוש השיווק שלכם בשיאו ולכן אם אתם מחפשים עבודה, זה ללא ספק, הזמן המתאים למצוא משהו מתאים. אל תהיו בלחץ - אתם תטיבו להציג את עצמכם, אם תקפידו לשמור בטחון עצמי. האמינו בעצמכם ותראו איך בכל התחומים חלה התקדמות חיובית!

   

  בימים אלה האינטואיציה שלכם גוברת והיכולות שלכם לצפות ולחזות ארועים ומהלכים עתידיים מתפתחת ללא היכר. מומלץ להשתתף בקורס בתחום או להעזר במנחה רוחני, אשר יכוון אתכם. במקביל יתחילו להיכנס דמויות חדשות לחייכם, מעניינות ומרתקות יותר.

    

  מזל קשת

  אומרים שהחיים הם גלגל ונראה שעכשיו אתם 'משלמים' על חובות העבר, הן מבחינה בריאותית וגם כלכלית, וזאת בשל האנרגיות בבית השישי שלכם, בית העבודה והבריאות. יכול להיות שבתחילת החודש לא תחושו בטוב. נצלו את המנוחה לחשבון נפש.

   

  בתחום החברתי, נסו להתמקד בהשגת מטרות עתידיות וניטרול אלמנטים בלתי נחוצים בחיים שלכם. גם אם מדובר בחברויות וותיקות - יש אנשים שכבר לא מתאימים להיות חלק מהחיים שלכם. אמרו להם יפה שלום והמשיכו להתקדם הלאה.

   

  אל תכנסו לדכאון! לא הכל רע. לקראת אמצע החודש מתחילה השפעה חיובית. זו תקופה נפלאה עבור אלה מכם המתחילים לימודים בקרוב, לאלה העוסקים בעבודות מחקר, כמו גם עבור מי שרואה את ייעודו בעולם הנסתר.

   

  מזל גדי

  הפריחה המתפתחת בתחום הזוגיות, אינה מהווה עבורכם רישיון להפוך היות שאננים ולנוח על זרי דפנה. כדאי ומומלץ לטפח את מה שהתחיל בקול מהומה אך עלול להסתיים בקול דממה דקה.

   

  כך הוא המצב גם בתחום הכספי, וזאת בשל השפעתו של כוכב נפטון. אין צורך לדאוג יותר מידי אך מצד שני, אין להקל ראש בהוצאות הצפויות במהלך חודש זה. אם לא תשקלו כל הוצאה בלתי חיונית ותיזהרו מפיתויים אתם עלולים למצוא את עצמכם במצב של אי נעימות.

   

  בעבודה, האנרגיות של כוכב פלוטו מעודדות אתכם לקשור את הקשרים הנכונים עם האנשים הנכונים. אתם יודעים, לא די בזה שיש בידיכם מוצר אדיר לשיווק, שהרי אתם זקוקים גם לגורמים מקצועיים היודעים כיצד לשווק אותו. בהצלחה!

    

  מזל דלי

  חודש זה מהווה מבחן אמיתי לסבלנות שלכם, וזאת בעיקר בשל מיקומו של אורנוס. המסר העיקרי שאתם צריכים להפנים בחודש זה: אי אפשר לזרז תהליכים, לכל דבר יש את קצב הזרימה הפנימי שלו וכדאי לכם להתעמק במה שקורה סביבכם כדי להבין לאן אתם הולכים.

   

  ימים אלה מתאימים לביקורים אצל חברים וכן לאירוח. גם אם אתם מאוכזבים מיחסם של הסובבים אתכם, אל תתפרצו. במהלך החודש הקרוב תגלו שהמצב אינו תמיד כפי שהוא נראה לעין.

   

  מבחינה רומנטית זו צפויה להיות תקופה הרבה יותר משוחררת, זורמת ומפרגנת, עם פתיחות רבה ליחסים ולחוויות שבעבר אולי לא התאימו לכם. הרגשות שלכם כלפי הפרטנרים שלכם יהיו חמים וסוערים ולכן מומלץ "להצטייד במטף לכיבוי אש".

    

  מזל דגים

  בעיות בריאותיות קלות מטרידות אתכם בתחילת החודש, ולמרות שאין בעניינים שכאלה משום סכנת חיים, כדאי להתייחס אליהם ברצינות. כל מה שקורה לכם הוא בעצם הזדמנות לתרגל את האסרטיביות שלכם.

   

  בנושא הזוגיות צפויות התפתחויות חדשות, זאת במידה ותתנו לעצמכם צ'אנס. למרות שהתקופה מתאימה לאהבה, אל תאבדו את הראש, זכרו! כניסה לקשרים רומנטיים מלווה בדרך כלל, בעיוות של המציאות. בשבוע האחרון של החודש צפויות הפתעות רומנטיות הודות לאנרגיות עקיפות שאתם מקבלים מכוכב ונוס.

   

  בשבוע האחרון של החודש צפויים שינויים בהתייחסותכם לתחום העבודה והמחויבויות היומיומיות שלכם. תחומים אלו יעברו בדיקה מחודשת, עד כמה הם מתאימים לכם. תחום האומנות והיצירה הופך להיות חשוב לכם. דווקא בתחום זה צפויות הצלחות רבות, זאת במידה ותאפשרו לרצונותכם לצאת לחופשי ולבוא לידי ביטוי.

   

  מה עוד מספרים הכוכבים על השבוע שלכם, החודש שלכם ובכלל? מסע בין הכוכבים

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים