שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  הזמן יעשה את שלו או לא? כשהמיינד שוכח הגוף זוכר
  מה אתם עושים כשנשבר לכם הלב? מחפשים תשובות אצל אחרים, מקווים שיהיה טוב יותר, ממשיכים לצאת לעוד דייטים בתקווה שהפעם הבאה תהיה שונה? לעיתים נדמה לנו שאנחנו מתקדמים קדימה, ששכחנו את הכאב שחווינו, אבל אם לא נעשה את השינוי הנכון, הגוף שלנו יחזיר אותנו אל הכאב

  כולנו עברנו משברים בחיים, בין היתר בזוגיות, שכללו לעיתים פרידות, אך תמיד ייחלנו לכך שנעשה כברת דרך מאותו מקום ונתקדם קדימה. נזכרתי איך נהגנו, רובנו, בדרך זו או אחרת, בעיקר כשחווינו אובדן של אדם אחר, אובדן ערך עצמי או כל אובדן -  להבין מה קורה ומה עושים ומתי יגיע המזל וממה להישמר ולחפש תשובות אצל מתקשרים, חוזים ואסטרולוגים, שאמרו לנו מתי מגיעה תקופת הזוגיות, מתי מגיע האחד ובעיקר ממה להישמר.

   

  היום, בעידן החדש, אנחנו מתעוררים לתודעה גבוהה של אסטרולוגיה חדשה. לאחד הייעוצים הגיעה בחורה שביקשה לדעת מה יהיה ומתי תהיה לה זוגיות. עוד לפני שהיא הגיעה, ניתן היה להבחין במפה האסטרולוגית הסינית בהצפה רגשית בשל נושאים העוסקים בזוגיות ובכלל באופן אישי.

  מתישהו צריך לדעת לומר 'די' (צילום: Shutterstock) (צילום: Shutterstock)
  מתישהו צריך לדעת לומר 'די'(צילום: Shutterstock)
   

  כמה חוכמה יש במפת "הקיסר הסגול" שם רואים בבירור איך הארמון הרגשי שלה יושב בבית הזוגיות, ואיך באופן אישי היא חווה שנה (ההתייחסות היא ל-2018) אינטנסיבית ומאתגרת במיוחד.

   

  המפה האסטרולוגית "ארבעת עמודי הגורל" משקפת באופן מדויק ושונה מה עובר על אנשים, על היקום ועל הבית שלנו דרך חמשת האלמנטים, יין וינג. שנת

  2018 הייתה שנה של ינג אדמה כלב, התרנגול הנמצא בעמודת הזוגיות, עמודת היום של בעלת המפה ועמודת השנה, המייצגת את עולמה החברתי ונמצא גם בעמודת העשור. כלומר, "לול עם שלושה תרנגולים" הפוגשים את הכלב ב-2018 משקפים מיזוג המעלה משבר רגשי.

   

  הסינים הקדמונים היו מספיק חכמים להבין שכאשר אותה פגיעה חוזרת על עצמה שלוש פעמים בעת ובעונה אחת, האדם יתקשה לשאת זאת וזה יבוטא פיזית, רגשית ומנטלית. לכן ניתן להבין גם מדוע היא הגיעה לפגישת יעוץ כשזה הפך אינטנסיבי יותר.

   

  מפעים לראות כמה המידע מדויק ולהבין מדוע הוא עבר מדור לדור, שהרי המידע המרתק הזה בסופו של דבר מסייע לראות את הדברים בבהירות רחבה יותר ולבחון את המידע הטהור הנמצא במפות ומעבר להן. המפה האסטרולוגית מראה את האתגרים ומתי הדרך פתוחה כשאנשים פוסעים במסע של התנסויות יין וינג.

   

  לימדו אותנו שהפצעים יגלידו והזמן יעשה את שלו, אך נודה על האמת: הזמן לא באמת יעשה את שלו מסיבה פשוטה - הזמן קשור למיינד (מוח) ובמיינד נאגרים הזיכרונות של כל ההתנסויות שאי פעם חווינו, וכשהמיינד שוכח הגוף זוכר ומאחסן את כל השמחות, הטראומות והפצעים, מכל מסעות החיים. הם יושבים בתאים ומחכים שנבחין בהם.

  זוג שומר על דיסטנס (צילום: Shutterstock)
  זה תמיד חייב להיות כואב?(צילום: Shutterstock)
   

  כל שיטת ניבוי מוגבלת ביכולת שלה להציג את כל מי שהאדם הוא באמת, כי הרי כיצד הוא יוכל להראות את שפע ההתנסויות? בשיטות רבות ובדרכים מגוונות ניתן לקבל הכוונה וסימני דרך למה שביקשנו לחוות בזרם החיים הזה. אז מה עושים אחרי שמבחינים בזה? הולכים לעוד בליינד דייט, מבקשים שמישהו יכיר לנו, מחפשים בן זוג חדש בעוד אפליקציה או בכל דרך אחרת? יש לנו אפשרות להמשיך קדימה עם כל ההתנסויות והפצעים הללו ולהתחיל כביכול מערכת יחסים חדשה, התפאורה נראית אחרת לגמרי, בן הזוג נראה אחרת, הזמן עבר ונראה שהתחלנו משהו חדש והעבר נמצא בעבר.

   

  אז זהו שלא באמת, משום שמתישהו יגיע איזה שהוא טריגר מוכר, שבו הזיכרונות הללו יעלו לחזית ולא נבין איך זה ששוב נלכדנו באתגרים המוכרים, חווים פגיעות, תחושת חוסר ערך וכדומה.

  זוג שומר על דיסטנס (צילום: Shutterstock)
  מי יודע כמה נצליח במערכת הבאה?(צילום: Shutterstock)
   

  כשאנחנו מתעוררים לתודעה בהירה ומוארת, אנחנו מגלים איך אנרגיה באמת עובדת, כה מרגש לראות באופן מואר את מה שלא אבחנו בו קודם וכמה פשוט לא רק להבחין אלא גם לשחרר.

   

  לא נוכל לרפא את הפצעים עבור אחרים, אך נוכל לסייע להם לעשות זאת עצמם וזה שינוי משמעותי, כך שנרצה להיות המסייעים שחווים וחיים את הבהירות הזאת באופן אישי כדי להביא שינוי אמיתי ולגלות שהאסטרולוגיה הסינית, בכלים פשוטים של אנרגיה טהורה, יכולה לתת לנו הרבה יותר מהכוונה ולהיות גשר בין התודעה הישנה בעלת הכלים הישנים, שכבר לא יעילים כקודם, לבין תודעה חדשה המוציאה אותנו לחופש ומשיבה לנו את ההנאה בהתנסויות חדשות.

   

  נרצה לעשות שימוש לא רק בצ'י הישן אלא גם באנרגיה חדשה שמסייעת לפוגג, להתמיר לנקות את מה שכבר לא משרת אותנו יותר, כדי להיות באמת בהתחלה חדשה, או אז כל מערכות היחסים - לא רק בזוגיות אלא עם הכל - ישתנו, כי עכשיו אפשר.

   

  שרונה פומס , פנג שואי 

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: Shutterstock
  מתי תגיע הזוגיות המיוחלת?
  צילום: Shutterstock
  צילום: נוח שחר
  שרונה פומס
  צילום: נוח שחר
  מומלצים