שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  הוסף כתבה
  הכי מטוקבקות
   זירת הקניות
   בבאר שבע התרגלו ליותר מדי טוב
   ישנם אוהדי ב"ש שקוראים למאמן להתפטר. אוהדים אלו הם כפויי טובה במקרה הטוב ועזי מצח במקרה הרע. או שפשוט יש להם זיכרון קצר

   עונת ה"נפל" של הפועל באר שבע הוציאה כמה אנשים מפרופורציות. הטור הבא נועד לעזור להם למצוא אותן בחזרה. המועדון עובר עונה לא טובה, אפילו רעה, עד כאן לא חידשנו כלום. ובכל זאת, מכאן ועד לצאת בכותרות של "עונת בלהות" ו"כישלון" כפי שמגדירים אותה "מומחים למיניהם" - הדרך עוד ארוכה.

    

   אומרים שלאנשים יש זיכרון קצר, וכשמדובר בישראלים אני מאמין שהמושג מקבל משמעות יתרה, וכשמדובר בישראלים אוהדי כדורגל אז בכלל... השנה של הפועל ב"ש לא עומדת בסטנדרטים של תוצאות ורמת משחק כפי שהרגילה אותנו בשנים האחרונות. ישנם אוהדי ב"ש שקוראים למאמן אפילו להתפטר. אוהדים אלו הם כפויי טובה במקרה הטוב ועזי מצח במקרה הרע. או שפשוט יש להם זיכרון קצר. אוהדי כדורגל ישראלי, כבר אמרנו.

    

   באר שבע חוגגת (צילום: אורן אהרוני)
   סאבו ומליקסון(צילום: אורן אהרוני)

    

   לאחר שלוש אליפויות רצופות, כנראה שכמה אנשים שכחו מאיפה באו. הישג כזה יכול לבלבל. איפה הפועל ב"ש הייתה לפני ברק בכר? נכון, סיימה במקום

   השני שנתיים לפני שהגיע ושלישית בשנה האחרונה לפני חתימתו, אבל אם לא בכר אז האוהדים של ב"ש היו מתרפקים עד היום על האליפויות ההן מ-1975-1976. חברים, תכניסו את זה טוב טוב לראש, ברק בכר הפך את הפועל ב"ש מעוד קבוצה בליגה לאימפריה, וגם אם העונה הזו רעה, מה בדיוק רצו בב"ש? אליפות רביעית ברציפות? אם היו שואלים לפני 4 שנים כל אוהד של ב"ש: "האם היית מוכן לחתום על שלוש אליפויות ברציפות ואחרי זה עונה אחת רעה, ולא מבקש את ראשו של המאמן?" יש מישהו שלא היה חותם? היה חותם וגם אומר תודה! יודעים מה, גם אם מדובר בשתי אליפויות. אפילו אחת.

    

   כישלון, כמו הרבה דברים בחיים, הוא יחסי. מדוע להשוות דווקא את העונה הנוכחית לשלוש השנים הקודמות? מדוע, למשל, לא להשוות את העונה הזו לעשר העונות הקודמות? לעשות ממוצע שלהן, למשל. כל אחד משווה למה שמתאים לו... עונה רעה בעיניי היא לרדת ליגה, או לכל הפחות להתמודד נגד הירידה. נראה שחלק מאוהדי ב"ש שכחו את ההרגשה (זיכרון קצר כבר אמרנו...). למיטב הבנתי הצנועה, הפועל ב"ש לא נמצאת במצב הזה, לפחות בינתיים.

    

    

   לפנייה לכתב/ת
    תגובה חדשה
   הצג:
   אזהרה:
   פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
   מומלצים