שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  רני רהב נגד ליאור שליין: "אני משתין עליך"

  לאחר שמגיש הטלוויזיה ליאור שליין לעג על רמת התוכניות המשודרות בשישי בערב, ביניהן זו של שרון גל ורני רהב, האחרון לא נשאר חייב ותקף ברשתות החברתיות: "היית ונשארת מגיש תוכנית סאטירה בינונית לחלוטין, ביפן היו עושים חרקירי על רייטינג עלוב כשלך"

   

  עימות בין שני מגישי טלוויזיה בערוץ רשת: רני רהב נגד ליאור שליין, בעקבות התבטאויותיו של הבדרן בתוכנית הטלוויזיה שלו "גב האומה".

   

  מפוצלת רני רהב ליאור שליין (צילום: אמיר מאירי, ענת מוסברג)
  ליאור שליין ורני רהב(צילום: אמיר מאירי, ענת מוסברג)
   

   

  שליין הלין בתוכניתו על רמת התוכניות המשודרות בערב שישי, ביניהן אופירה וברקוביץ' בקשת ולא היסס לבקר גם את הערוץ שבו הוא עובד, שבו משודרת התוכנית של רני רהב ושרון גל. "כמעט כל שישי בערב אני מתבאס מזה שמתייחסים אלי כמו אל טיפש כשאני פותח טלוויזיה ורואה את אופירה וברקו... ובערוץ שלנו, רשת, ערוץ שמעסיק את מיטב העיתונאים אומרים 'גם אנחנו רוצים כזה'. וקיבלנו אופירה וברקו בגרסה המונגשת. כי אם חשבנו שאופירה וברקו זו שכונה, אז שרון ורני זו שכונת מצוקה".

   

  רהב לא נשאר חייב והשיב לשליין בפוסט שכתב בחשבון הפייסבוק ובסרטונים שהעלה לרשתות החברתיות, וכתב: "מה נסגר איתך שליין, תגיד לי מה? אני מבין שקשה לך לקבל את זה שהתוכנית של אופירה וברקו עוברת אותך ברייטינג והתוכנית של שרון ושלי במצרפי עוברת אותך קשה. דמוקרטיה, אדון שליין, היא לא רק על פי שליין אפילו ממש לא... היא גם לאחרים! חופש הביטוי הוא גם לאופירה וברקו, לשרון ורני וגם לרדיו האזורי בצפון ובדרום, שאוכלים את הרייטינג העלוב שלך לארוחת בוקר ישראלית ברחוב!".

   

   

  עוד הוסיף רהב, בחריפות, וכתב: "ובינינו, מה עשית בחיים העלובים שלך? מה? הקמת עסק? היית שחקן כדורגל נערץ? הקמת אתר אינטרנט? היית ונשארת מגיש תוכנית סאטירה בינונית לחלוטין, ביפן היו עושים חרקירי על רייטינג עלוב כשלך ועוד בפריים טיים! תאר לך שרון ורני בע"מ בפריים טיים??? מסכן, זה החלום הכי כחול שלך לראות אותנו בשתי הערוצים בפריים טיים! אז תתחיל לשקשק חמודי... בקצב של הרייטינג שלך זה לא להרבה זמן. בעצם נכון, אתה זה לתמיד! משום שאם יורידו אותך ישר תקפוץ אתה והחונטה שלך שזה סתימת פיות וסוף הדמוקרטיה אז אף אחד לא ירצה להתעסק איתך... אשכרה ככה. אבל אני באמת משתין עליך".

   

   

  רני רהב פוסט (צילום מסך)
  הפוסט של רני רהב(צילום מסך)

   

  בתוכניתו השבוע לעג שליין לשאלות של רהב בריאיון עם חבר הכנסת עידן רול, והריאיון על פסקת ההגבלה ובג"צ, שבו אמר בין היתר רהב כי בית המשפט העליון הוא נר לרגליו. "תשמע", אמר שליין בתוכניתו, "אם יש נר לרגליך, אולי תכבה אותו ותביע משאלה לדעת מה שנקרא, אזרחות ברמה של כיתה י'".

   

   

  "אנא אל תנסה ללמד אותי מהי דמוקרטיה. אני עוד יכול ללמד אותך מהי דמוקרטיה", השיב לו רהב, ואמר: "אל תנסה ללמד אותי איך לשאול שאלות, גם בזה אני יכול לעשות לאידיוט כמוך בית ספר, ולו בלבד שאצלך זה לשבת ולרדת על אנשים ואצלי זה לכבד אותם. אצלי זה ב-DNA, אצלך זה פרנסה, אומנם זולה ועלובה - להתפרנס מלרדת על אנשים, אבל פרנסה! אז איש עצוב, קנאי וממורמר, תמשיך לראות את אופירה וברקו ואת שרון ורני ותאכל את הלב".

   

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: אמיר מאירי, ענת מוסברג
  ליאור שליין ורני רהב
  צילום: אמיר מאירי, ענת מוסברג
  לאתר ההטבות
  מומלצים