שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  התפתחויות מפתיעות: הורוסקופ אישי לחודש אוגוסט

  השפעות הכוכבים באוגוסט משגרות בשורות טובות בתחומים שונים לבני ובנות המזלות - לחלקכם צפויות היכרויות מדהימות עם אנשי מקצוע, לאחרים מפגשים עם אהבות גדולות, ויש מי שצפוי לו עתיד מזהיר בתחום הקריירה. זה הזמן לבדוק את ההורוסקופ שלכם לחודש אוגוסט

  החודש הלוהט בכל שנה הגיע שוב ואיתו תזוזת כוכבים שעל חלקנו משפיע בצורה נפלאה, ועבור האחרים היא משנה סדרים ויוצרת שינוי אישי שיוביל לטוב, רק צריך לשים לב שבסופו של יום, אנחנו במגמת שיפור. אז מה מספרים הכוכבים על החודש שלכם? קראו בהורוסקופ החודשי אישי:

   

  חופשה (צילום: shutterstock)
  חודש עם חדשות טובות(צילום: shutterstock)

   

  מזל טלה

  עומס אנרגיות ישירות ועקיפות על הבית השני שלכם, מעניק מזל לענייני רכוש ונכסים. אם שקלתם לרכוש/ למכור/ לשכור נכס, זה הזמן. בנוסף צפויה עדנה למתווכי הדירות שביניכם, ובכלל לכל ה"טלאים" שעוסקים בשיווק.

   

  בתחום הרומנטי אתם חווים חודש נפלא. השמש מביאה בשורות טובות לקשרי ידידות, ואף משדרגת אותם לקשרים רומנטיים. מחזרים שהתעלמתם מהם, הופכים חשובים בחייכם. גורם רב השפעה (ייתכן בחו"ל) פוזל לעברכם וצפויות צהלות שמחה אצל אלה מכם המבקשים להשתדך באמצעות האינטרנט.

   

  מזל שור

  אנרגיות קוסמיות מציפות בין היתר את הבית השלישי שלכם, ומעצימות כל נושא הקשור בחייכם החברתיים. בחודש הקרוב אתם סוף סוף מבינים את המשפט הקובע כי: "טוב שכן קרוב, מאח רחוק".

   

  בתחום החברתי צפויות הכרויות מדהימות עם אנשים מעולם האמנות והיצירה.

   

  בתחום הקריירה: תשואות מצד מעסיקים שיודעים להעריך את הנשמה שאתם משקיעים בעבודתכם צפויות להגיע אחרי שאתם מצליחים לחבר גורמים להצלחה משותפת.

  במקביל, זה הזמן להיצמד אל משרות יציבות, ולהימנע מפיתויים הרפתקניים בתחום הקריירה.

   

  מזל תאומים

  השפעת הכוכבים על הבית הרביעי שלכם, משגרת בשורות טובות בענייני משפחה, למרות שנראה שבחלק מהימים אתם כבר "שבעים" מהביחד המשפחתי הזה. צפויות ידיעות מרנינות הקשורות בצעירים שבמשפחה. צפויים טיולים במדינות רחוקות – שימו לב לכספים שאתם מתכננים להוציא בטיולים אלה.

   

  כוכב ונוס מצית אהבה גם בליבם של המתוסכלים שביניכם. הזוגיות תלבש אופי של "מעז ייצא מתוק", מה שמזמין אנרגיות אופטימיות ליחסים שידעו עליות ומורדות. טיפ: תנו צ'אנס אמיתי.

   

  מזל סרטן

  מקום השמש ברקיע מעניק מעטפת רומנטית ליחסים שבינו לבינה, אך אינה מבטיחה נישואין. נראה כי מדובר באהבה שאינה תלויה בדבר.

   

  באופן כללי זה חודש הבילויים שלכם: צפויות נסיעות מוטרפות אל תוך הלילה, שפע של פטפוטים ורכילויות, מפגשים עמוסים וגדושים – אך ללא תוצאות מעשיות. זה הזמן לכייף מבלי לחשוב על העתיד.

   

  שימו לב למצבים בהם אתם לא ממש דופקים חשבון, עושים את מה שבראש שלכם ו"מצליחים" להרגיז את כל העולם ואשתו. יש להישמר מפני מילים שאין להן מחילה.

   

  מזל אריה

  בחודש הקרוב אתם מרגישים שכולם סביבכם שמחים וצוהלים ומה קורה אצלכם? משקעים שהדחקתם פורצים וצפים אל ועל פני השטח, אל דאגה, המצב משפתר החל מה-10 לחודש.

   

  בהמשך החודש, בית הזוגיות שלכם סופג אנרגיות טובות מן השמש ומכוכב מרקורי: התופעה עשויה לסייע לאלה מכם המבקשים למצוא שותף לחיים, כמו גם לנשואים השואפים לשפר את המתרחש בתחום האישי. זה הזמן לתפוס שיחות אינטימיות בארבע עיניים. אל תערבו גורמים מבחוץ בבעיותיכם הפרטיות.

   

  לקראת סוף החודש מעברי הירח מבשרים על הצלחות לאלה מכם העוסקים בכספים, בבנקאות, במזון ובמלונאות. טיפ החודש: תוכניות לגבי דיאטה כסאח מומלץ להכניס לכספת.

   

  מזל בתולה

  השפעת מספר כוכבים על הבית החמישי שלכם, מעודדים אתכם להשקיע בשעות הפנאי: צפוי מצב אשר לפיו אתכם עשויים להפוך תחביב למקור הכנסה. שימו לב, בעוד שהירח מעודד אתכם להצטרף לחוגים בעלי צביון רוחני, חברים נוטים לזלזל בכל דבר רוחני, מה לעשות? תעשו מה שטוב לכם.

   

  בתחום הרומנטי צפויים מצבים בהם ההיגיון קובע "לא", בעוד הלב זועק "כן". אם יש לכם עקרונות האוסרים עליכם "משולשים רומנטיים" כדאי שתשמרו שבעתיים על צעדיכם. טיפ: מומלץ לשמור לעצמכם את חוויותיכם, ולא לחלוק אותן עם "כל העולם ואשתו".

   

  מזל מאזניים

  מיקום הכוכבים ברקיע מעורר לתחייה זיכרונות ילדות וניחוח של אגדות: צפויה התרפקות על אירועים נוסטלגיים. אתם מסירים את האבק מעל מספר טלפון ישנים, כמו גם מעל אלבומי זיכרונות ותמונות שהצהיבו. צפויות מתנות שערכן הסמלי עולה על שוויין הכספי.

   

  צפויות בשורות מרנינות לאלה מכם שהגו רעיון חדשני אשר עשוי להניב רווחים. לכו על זה בכל הכוח ושתפו חברים קרובים ברעיון אך אל תשכחו שגם רעיונות טובים נתקלים בבעיות בשלב היישום.

   

  מזל עקרב

  כוכב מאדים שולח אליכם אנרגיות מנוגדות בחלקו הראשון של החודש. התופעה יוצרת בנפשכם לא מעט קונפליקטים פנימיים. אתם נעים בין הסתגרות רגשנית לבין אקשן געשני - הפן הנקבי מתנגש בפן הזכרי. צפויות התנסויות רומנטיות אשר ליבכם הולך שבי אחריהן, אך גם כאלו הממלאות אתכם ברגשי אשמה.

   

  בתחום העבודה: אל תקלו ראש בג'ובים זמניים וארעיים, משום שהם עשויים להפוך למשרות של קבע ולעזור לכם בהתפתחות אישית ומקצועית בעתיד.

   

  לקראת סוף החודש צפו לשרשרת של התרחשויות מפתיעות בתחום המשפחתי ובתחום הזוגי.

   

  מזל קשת

  בחודש הקרוב השמש מעצימה בכם תכונות, כגון: עקשנות, יצירתיות, יציבות ורכושנות. מחזר מהעבר הרחוק ינסה להדק קשרים, מבלי לקבוע גבולות וכללים: נראה שאינכם נלהבים להקדים את המאוחר וקצת נמאס לכם ממשחקים של "הפוך על הפוך".

   

  אנרגיות מחזקות שמגיעים מכיוונו של כוכב וונוס מסלקות מחשבות שעצבנו אתכם בנוגע להופעתכם החיצונית. טיפ: לכו עם הטבעי וסלקו את המלאכותי, הסובבים אתכם יאהבו אתכם בדיוק כמו שאתם.

   

  מזל גדי

  השפעה חיובית של כוכב וונוס מרמזת על אירועים פיקנטיים בתחום האינטימי: נראה שבתקופה זו אתם מעדיפים קשר מסתורי וחמקמק, על פני מערכת יחסים שהכול צפוי בה מראש: אל תשכחו כי להעדפה זו יש מחיר.

   

  בעקבות מעבר כוכבים בעלי אנרגיה חזקה בחציו השני של החודש, שימו לב למצב הבריאותי. בימים אלה אתם עלולים לסבול מכאבי ראש וכאבי בטן. זה הזמן לקבל יעוץ נוסף מכיוונה של הרפואה האלטרנטיבית.

   

  מזל דלי

  כוכב מרקורי מכניס את הזוגיות אל נתיב קליל ולא ממש מחייב. אתם מזנקים עכשיו בקלילות לתוך מצבים רומנטיים מוזרים שבעבר אפילו לא העזתם לחלום עליהם. אתם מתאהבים בקלות באבירים על סוסים שבקרוב עלול להתברר כי הם רחוקים מאד מציפיותיכם.

   

  מזל דגים

  בחודש הקרוב כוכב האהבה וונוס מותיר את האהבה במצב של ערפול חושים. אינכם מסתפקים במה שאתם מקבלים בשדה האהבה, ותובעים עוד ועוד. אתם רוצים שהכול יהפוך להרבה יותר גדול והרבה יותר חזק. הציפיות שלכם מהפרטנרים ומבני המין השני בכלל, הולכות ומתעצמות מרגע לרגע.

   

  בעבודה: תרגיל דיפלומטי גורם גם למתחריכם לשתף אתכם במידע רב-ערך המצוי ברשותם - אל תשרפו את הגשרים האלה כי יתכן שתזדקקו לעזרתם בחודשים הקרובים.

   

  בתחום המשפחתי אתם מתחילים להרגיש לחץ ושעמום. זה הזמן לצאת לטיול בטבע ובקרבת נחלים. הדבר יעשה לכולם טוב.

   

  מה עוד מספרים הכוכבים על השבוע שלכם, החודש שלכם ובכלל? מסע בין הכוכבים

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים