שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  יאנה קלמן: "מפנה את הבמה"
  "ניגשתי לתחרות כעולה חדשה, וסיימתי את שנת התואר כצברית משופשפת"

  כל הרעיון של ההתמודדות על תואר מלכת היופי קרה לגמרי במקרה, די בזכות קארין דונסקי, שהדריכה אותי בקורס הדוגמנות. קארין דחפה אותי לגשת למיונים. למרות שפקפקתי ביכולתשלי להגיע להישג בתחרות, החלטתי בסופו של דבר ששווה לנסות, אפילו רק בשביל החוויה והפרסום.
  אני זוכרת את המחשבות שרצו לי בראש בערב התחרות. חלמתי להיכנס לחמישייה הסופית. כשהכריזו עלי כמנצחת פשוט לא האמנתי. לקח לי בערך חודשיים לעכל את הבשורה.
  בינתיים, התחילה בחיי שנה מאוד עמוסה ופעילה, וגם מאוד מהנה: טיילתי בעולם, הכרתי אנשים מרתקים ומקומות חדשות, השתתפתי בתצוגות אופנה גדולות ובתחרויות עולמיות, אפילו עליתי לעשירייה הסופית בתחרות "מיס אירופה".
  ההערכה לה זכיתי החמיאה לי מאוד, ואת החוויות שצברתי לא אשכח, אבל אני חייבת לציין, שיותר מכל דבר אחר התואר איפשר לי קליטה נוחה ומאוד מהירה בארץ: ניגשתי לתחרות כעולה חדשה, וסיימתי את שנת התואר כצברית משופשפת.
  בחמש השנים האחרונות המשכתי המשכתי לעבוד כאחות במחלקה האונקולוגית של בית החולים איכילוב, ובמקביל - דגמנתי והצטלמתי, ואף התחלתי להגיש חדשות ברוסית בערוץ 33.
  בשלושת החודשים האחרונים אני גם אמא במשרה מלאה לבתי הבכורה, אלכס.
  בגדול, אני חושבת לפרוש מהדוגמנות. החלטתי להקדיש את חיי למשפחתי ולבתי המקסימה. אני מפנה את הבמה לדוגמניות הצעירות ומאחלת המון הצלחה למתמודדות בתחרויות הבאות. לזוכה בתחרות הנוכחית ממתינה שנה לא קלה, אך גם מרתקת ומעניינת. מניסיון, דעי לנצל אותה.

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום ארכיון לאשה
  בערב ההכתרה הנוצץ: יאנה והכתר
  צילום ארכיון לאשה
  מומלצים