שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  "הנחנו לבנת חבלה בביתך"
  כך הודיע אלמוני ליו"ר אגודת הפועל כפ"ס, שאולי דור. המשטרה סרקה את המקום ולא גילתה דבר. לטענת דור, אמר לו האלמוני "זה בגלל מה שעשית לטביב".

  "הנחנו לבנת חבלה בביתך". זאת ההודעה שקיבל ביום חמישי בבוקר יו"ר אגודת הפועל כפר סבא שאולי דור. סמוך לשעה שש וחצי התקשר אלמוני לביתו של דור, קילל אותו ואז אמר לו כי ביתו ממולכד. באותה שעה שהו בבית דור ומשפחתו. "האלמוני שהתקשר אליי פתח את השיחה בקללות ונאצות", שיחזר דור את האירוע, "ואז אמר ששמו מטען חבלה בביתי, 'בגלל מה שעשית לטביב'".
  דור התקשר מיד למשטרה. כוחות הבטחון פינו את בני המשפחה מהבית והחלו לבצע סריקות מסביבו, בתוכו ובכלי הרכב. בסיום הסריקות התברר כי האיום היה איום שווא.
  לדברי דור, הרקע לאירוע הוא פסק הדין של בית המשפט המחוזי שניתן השבוע, שהשעה את יו"ר הפועל כפר סבא, אלי טביב, מניהול הקבוצה.
  "זאת לא הפעם הראשונה שמאיימים עלי ומקללים אותי", הוסיף דור. "כבר שנה שלמה שאני מקבל איומים שירצחו אותי ואת ילדיי. זאת כן הפעם הראשונה שאומרים לי שהניחו בביתי לבנת חבלה. אני מפחד וגם בני המשפחה שלי מודאגים. במשטרה הבטיחו שיערכו סיורים תכופים סביב ביתי ואני נאלץ לבדוק כל בוקר אם האלמונים לא מימשו את האיומים והניחו מטען בבית או ברכב".
  מזכיר האגודה, גיל פנר, הסביר שהמצב מקשה על הקבוצה להישאר רגועה: "אמנם לא התגלו ממצאים, אבל כולנו לחוצים".
  בקבוצה הזכירו היום כי עוד בטרם התקבל פסק הדין המבטל את בעלותם של אלי טביב וגבי טווילי על הקבוצה, איים טווילי על דור בבית המשפט ואמר לו "אני אשחט אותך". לדבריו של פנר, בימים אלו עדיין נחקרת התלונה בעניין זה.

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: יוסי רוט
  אלי טביב. הושעה מניהול הקבוצה
  צילום: יוסי רוט
  מומלצים