שתף קטע נבחר

הגיש תביעה נגד העירייה - ומאוים ברצח: "תאבד את ילדיך"

מנכ"ל עיריית קלנסווה לשעבר איימן קשקוש הגיש תביעה נגד העירייה ונגד אחד העובדים, וספג איומים: "אתה רוצה להביא דם למשפחתך". בהמשך הושלך רימון לעבר ביתו. קשקוש: "לא אבטל את התביעה גם אם ירצחו אותי", ראש העיר: "לא מקבלים את המעשים החמורים"

מנכ"ל עיריית קלנסווה לשעבר, ד"ר איימן קשקוש, סופג בימים האחרונים איומים ברצח עליו ועל ילדיו. אתמול (יום שלישי) גם השליך אדם רעול פנים רימון הלם לעבר ביתו בתקרית שהסתיימה ללא נפגעים. לטענת קשקוש, הרקע למעשים הוא תביעה משפטית שהגיש נגד העירייה ונגד אחד העובדים לאחר שפוטר מתפקידו. החשוד בזריקת הרימון נעצר.

ד
"ראינו רעול פנים ליד הבית - ואז הוא זרק רימון ונמלט". ד"ר קשקוש

ד
האיומים שקיבל ד"ר קשקוש

לפני מספר ימים קיבל קשקוש הודעת איומים חמורה, שבה נכתב: "ערב טוב. תשמע ותבין, אתה מכובד, אבל רואים עליך שאתה רוצה להביא דם לבני משפחתך. יש לך עד יום שני לבטל את התביעה, ואם לא, תתחיל לאבד את ילדיך. אתה נכנס למשהו גדול. אם אתה גבר ובעל אחריות, לך לשייח', אבל מכיוון שאתה זול ומפחד ממנו אתה רודף אחרי אנשים תמימים. אם לא תבטל את התביעה, זה יגיע לראש שלך ושל ילדיך".

 

אתמול, יום לאחר שעבר האולטימטום שהציבו המאיימים, הושלך כאמור רימון הלם לעבר ביתו של קשקוש. המנכ"ל לשעבר אמר: "מצער שהגענו למצב הזה. רק ביום שישי האחרון איימו עלי שיפגעו בי ובילדים שלי, וביקשו ממני לבטל את התביעה שהגשתי נגד העירייה בעניין הזכויות שלי. הם נתנו לי עד יום שני, ויום אחר כך השליכו רימון לעבר הבית".

ד
זריקת רימון ההלם לעבר ביתו של ד"ר קשקוש

ד

לדבריו, "אתמול הייתי כל היום ביחד עם המשפחה, וחזרתי לבית בשעות הערב. כשהורדתי את הילדים מהרכב, אשתו של אחי קראה לי ואמרה שהיא רואה רעול פנים ליד הבית. באותו רגע הוא ירד מהרכב, זרק את הרימון ונמלט".

 

"אני לא מבין למה משתמשים נגדי באלימות ובאיומים", הוסיף קשקוש. "יש בית משפט והוא יחליט בתביעה, ואני אכבד כל החלטה ללא שום התנגדות. מכאן אני אומר לפושעים האלה שלא אבטל את התביעה אפילו אם ירצחו אותי. אני ממשיך בדרך שבה אני מאמין. אני ממשיך בחיי למרות הסכנה. על ראש העיר לפעול ולגנות את התקרית, במקום להסתכל ולא לעשות כלום".

 עבד אל באסט סלאמה ראש עיריית קלנסווה ()
"קורא למשטרה לפעול ביד קשה". ראש העיר קלנסווה

 

 

 

ראש העיר קלנסווה, עבד אל בסט סלאמה, אמר כי "אנו מגנים את הפגיעה בד"ר איימן קשקוש, ולא מקבלים את המעשים החמורים האלה. מי שעומד מאחוריהם הם אנשים שמטרתם היא רק לסכסך. אנו דורשים מהמשטרה לפעול ביד קשה כדי לעצור את הפשעים במהירות".

 

בינתיים פתחה המשטרה בחקירת האירועים. בשעות הלילה עברו הרבה סיורים משטרתיים באזור, ואף נעצר חשוד במעורבות בהשלכת הרימון. היום צפויה המשטרה להאריך את מעצרו.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
"רק בית המשפט יחליט בתביעה". ד"ר איימן קשקוש
מומלצים