שתף קטע נבחר

קניתם גבינה בבית אל? הצטרפתם ל"קמפיין הר שפי"

בעל צרכנייה בבית אל פתח בקמפיין חדש לשחרור מרגלית הר שפי: בתחתית כל חשבונית קנייה מופיע באותיות קידוש לבנה: "מ. הר שפי זכאית". "קיבלתי המון תגובות חמות מקונים", הוא אומר ומסביר: "צריך להוציא את מרגלית מההקפאה שהכניסו אותה אליה"

קניתם מוצרי מזון בבית אל? כדאי שתבדקו את החשבונית. בעל צרכנייה ביישוב פתח בקמפיין חדש לשחרור מרגלית הר שפי: בתחתית כל חשבונית קנייה מופיע כיתוב באותיות קידוש לבנה: "מ. הר שפי זכאית".
"הכיתוב הזה הוא רק עניין פנימי בתוך היישוב", אומר הבעלים, יעקב שטרית. בין מקרר הגבינות למקרר החלב, הוא מסביר כי "זה כאילו שייקחו בחורה צעירה וישימו אותה בהקפאה. בגלל המצב שאליו מרגלית נקלעה היא לא יכולה להתחתן, ולא יכולה לעבוד".
את עונש המאסר שלה צפויה הר שפי להתחיל לרצות בעוד כשבועיים, ב-21 במארס, בכלא נוה תרצה. המאסר המתקרב כבר הביא להקמתו של "הוועד למען מרגלית הר שפי", שקרא בימים האחרונים להפנות בקשות חנינה רבות כמה שאפשר לנשיא המדינה, לשר המשפטים ולשר לביטחון פנים. מעניין אם גם הגשת קבלות תתקבל בברכה.
"מדובר בבחורה תמימה, והיא קורבן של כל העסק הזה. ממתי שופטים מישהו על מחשבות שהוא חשב?", אומר שטרית. לדבריו, "קיבלתי המון תגובות חמות מתושבים על הכיתוב, ואנשים ממש שמחו לראות את זה". המשפחה עצמה לדבריו לא הגיבה, "לא לכאן ולא לכאן, והיה קשה לקרוא על פניו של אביה של מרגלית, דב הר שפי, שקונה בצרכנייה, מה דעתו על העניין".
הכיתוב, אגב, הוא לא האקטואליה היחידה ששטרית הכניס לחשבוניות שלו. "בזמן הבחירות הוא הדפיס כיתוב בו הביע תקווה ששרון ייבחר. ראש ממשלה עם קבלות...

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הקבלה בצרכנייה
צילום גלי תיבון
הר שפי. "כאילו ששמו אותה בהקפאה"
צילום גלי תיבון
מומלצים