שתף קטע נבחר

NBA: דייוויד בנואה ממשיך להסתבך

דייויד בנואה, הזכור מהמכות שהחטיף למוטי דניאל, השתתף בפרויקט מעורבות קהילתית של יוטה ג'אז בבית ספר יסודי בסולט לייק סיטי. קעקוע של אישה חשופת חזה על ידו גרם לו להסתבכות נוספת

כשדייויד בנואה היכה את מוטי דניאל באותה תיגרה מדוברת ביד אליהו ב-1999, אמרו לו שבפעם הבאה כדאי שיתעמת עם יריבים קרובים יותר למידותיו. שבוע לאחר סיום אותה פרשה בזירת בית משפט השלום בתל-אביב, הסתבך בנואה, היום שחקן יוטה ג'אז, בפרשה מביכה נוספת, הפעם מול תלמידי בית ספר יסודי בסולט לייק סיטי.
בניגוד גמור לתיגרה מול דניאל, התחילה הפרשה הנוכחית בפעילות חיובית דווקא. הפורוורד בן ה-33 (2.04 מ') הגיע לביקור בבית הספר המקומי "ג'יי.איי. טיילור", במסגרת פרויקט "היה שחקן קבוצתי - קרא" של הג'אז למעורבות בקהילה המקומית ולעידוד הקריאה בבתי הספר ביוטה.
במהלך ביקורו בבית הספר קרא בנואה סיפורים לתלמידים וענה לשאלותיהם, אך התלמידים הצעירים הפכו לנלהבים במיוחד לאחר שחולקו להם תצלומים של השחקן בחתימתו.
התלהבות הילדים, חלקה מחוייכת חלקה מסוייגת נבעה מסתבר מהקעקוע על זרועו הימנית של בנואה, שנחשף ברוב הדר בתצלום. הקעקוע המדובר הציג לראווה אישה חשופת חזה, שמשום מה הובלטה בתצלום. הקעקוע גרם לתגובות שונות מהתלמידים, שחלקם אף דאג לצייר חולצה על גבי הדמות המעורטלת שבציור.
מנהל בית הספר, רוד גרין, פעל מיד לאיסוף התצלומים הפרובוקטיבים, אך היה זה מאוחר מדי. תלמידים רבים לקחו את התצלומים לביתם וחלק מהם אף נשלחו לגנים מקומיים. גרין ניסה להמעיט בחשיבות הפרשה. "ילדים שמים לב לפרטים", אמר והוסיף "דייויד ניסה להיות בחור טוב. חבל שדבר פעוט כל כך מקלקל יוזמה שלמה, אבל זה לא כזה עניין רציני". הורי הילדים, בקהילה המורמונית השמרנית בעיר, חשבו דווקא שזה עניין מספיק חשוב כדי להתלונן על בנואה בפני הנהלת יוטה ג'אז.
"לא היינו מודעים למקרה עד שהורים פנו אלינו", אמר דובר הקבוצה, דייויד אלרד, "הפצת התצלומים גרמה לנו לבושה גדולה, גם אם זאת תוצאה של טעות תמימה".
בנואה עצמו נחלץ מיד להתנצלות בפני תושבי העיר. "הוספתי את הקעקוע לפני שחזרתי ליוטה, אבל לא עשיתי זאת כדי לפגוע במישהו" סיפר בנואה.
במהלך משחקים בנואה דואג לכסות את הקעקוע בשרוול יד. בנואה מנמק "מכיוון שאני מכיר את מקום העבודה שלי, והאנשים שתומכים בו ואני מכבד אותם ואת אמונתם".
מהנהלת הג'אז דווח כי הקבוצה לא תמשיך להפיץ את תצלומי בנואה ותחליף אותם בתצלומים של ג'ון סטוקטון נטול הקעקועים.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ארכיון
דייויד בנואה. מסתבך והולך
ארכיון
מומלצים