שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  ערפאת ייפגש בסוריה עם מנהיגים פלסטינים קיצוניים
  פארוק קאדומי החל בשיחות עם מנהיגים פלסטינים היושבים בסוריה, כדי להכין את ביקורו ההיסטורי של ערפאת בדמשק באמצע החודש

  יו"ר הרשות הפלסטינית, יאסר ערפאת, ייפגש עם מנהיגים פלסטינים קיצוניים המתנגדים לשלום עם ישראל, במהלך ביקור פיוס שיערוך בסוריה באמצע חודש אפריל. כך מסר אמש (שבת) בכיר פלסטיני.
  על פי הדיווח, פארוק קאדומי, בכיר באש"ף, החל בשיחות עם מנהיגים פלסטינים היושבים בדמשק, כחלק מההכנה לביקורו של ערפאת.
  קאדומי, שהגיע אמש לדמשק, נפגש עם נאיף חוואתמה, ראש החזית המרקסיסטית-דמוקרטית לשחרור פלסטין ועם חאלד אל-פאחום, ראש החזית הלאומית. קאדומי ייפגש גם עם אחמד ג'יבריל, מהחזית העממית לשחרור פלסטין, ועם נציגי החמאס והג'יהאד האיסלמי. כמו כן הוא צפוי לשוחח עם שר החוץ הסורי, פארוק א-שרע.
  מנהיגים אלה, היושבים בדמשק, נשבעו להרוס את הסכם השלום שחתם ערפאת עם ישראל בשנת 1993, על פיו קבלו הפלסטינים אוטונומיה בחלקים מרצועת עזה והגדה המערבית.
  "אנחנו מאוד מרוצים מהפיוס בין סוריה לאחינו ערפאת. אנחנו חושבים שזה יקדם את המאבק הפלסטיני נגד האויב הישראלי", אמר חוואתמה.
  גם אל-פאחום, שכיהן בעבר כיו"ר המועצה הלאומית הפלסטינית, הביע תמיכה ביחסים המחודשים עם ערפאת. "אנחנו גם מקווים שצעד זה יוביל לאחדות בין הפלסטינים כדי שנוכל להתמודד עם המדיניות הטרוריסטית של שרון", אמר אל-פאחום. "עלייתו של שרון לשלטון בישראל מצריכה אחדות פלסטינית ואיחוד כל הכוחות הערביים כדי להתמודד עם הטרוריסט הזה שהורג בנו".
  ביקורו של ערפאת בסוריה ישים קץ לאיבה ששררה בין הרשות לבין סוריה בשל חילוקי דעות בנושא הסכם השלום הפלסטיני-ישראלי, אליו התנגדה סוריה בשל אי מתן זכויות מספק לפלסטינים.

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים