שתף קטע נבחר

הרובוט ואני

"אדם מול מכונה" היא תחרות של תוכנות המדמות שיחה עם בנאדםמה מפריד את האדם מהמכונה? היכולת לדבר? לפעמים כן, אבל מסתבר שלא תמיד. בתחרות "אדם מול מכונה" נותנים ציונים לרובוטים של שיחה.


"אדם מול מכונה" היא תחרות chatterbots. למי שלא מכיר, chatterbots הן תוכנות דמויות אינטליגנציה מלאכותית, המאפשרות שיחה עימן. כמו בצ'אט, אתם מקלידים משפט ומקבלים תגובה מבן שיחתכם, אלא שבמקרה זה הוא איננו אנושי, אלא תוכנה שנכתבה על מנת לזהות תבניות שיחה ולהגיב להן במשפטים משלה. כיוון שיש הרבה chatterbots, חלקם רציניים וחלקם ברמת גימיק משעשע, נדמה כי היוזמה לתחרות כזו, שתעשה קצת סדר, היא בהחלט ברוכה.


אם כבר יצא לכם להתעניין בתחום, ודאי שמעתם על אליס, ה-chatterbot המפורסמת ו(אולי) גם המפותחת ביותר. אליס, כפי הצפוי, מובילה בתחרות זה זמן רב, אבל אתם מוזמנים בהחלט להכיר את רובוטי השיחה האחרים ולדרג גם אותם. כל רובוט מיוצג על ידי פרוטוקול שיחה שנערך בינו ובין שופטי האתר וזה גם מקושר לאתר בו נמצא הרובוט, על מנת שתוכלו להעריך אותו בעצמכם. ואם יצא לכם לבנות רובוט שיחה משלכם, תוכלו גם להציע אותו להנהלת האתר. אם הוא מספיק טוב, יציר כפיכם יוכל להכנס לתחרות "אדם מול מכונה".


ודבר אחרון - נבקש מכם, אם יוצא לכם לדבר עם רובוט שיחה, לא להזכיר שום דבר בקשר לגודל המודם שלכם, או המהירות של המעבד שלכם. זה לא נחשב למנומס.

לפנייה לכתב/ת
www exfapink com botcontest
www exfapink com botcontest
www exfapink com botcontest
מומלצים