שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  טל: אני מאוכזב מההתייחסות של מכבי פ"ת

  קשיים במשא ומתן על העברתו של הקשר לאברטון. אבי לוזון בתגובה: "טל רוצה שנתקפל בפניו. אני לא יודע על מה הוא מדבר"

  קשיים במשא ומתן בין מכבי פתח תקווה לאברטון בנוגע למכירתו של קשר הקבוצה ונבחרת ישראל, עידן טל. אמש, לאחר שאברטון פיקססה את החוזה למשרדי מכבי פ"ת, נפגשו הצדדים במטרה לחתום באופן סופי על ההעברה, אך לא הצליחו להגיע להסכמה.
  טל, שנשמע ממורמר מאוד הבוקר, אמר ל-ynet כי הוא מאוכזב מדרך ניהול המשא ומתן מצד ראשי מכבי פ"ת. "עמוס לוזון לא עומד בהבטחות כלפיי, יש דברים לא הגיוניים בחוזה, דברים שאתה לא מוצא באף חוזה נורמלי", אמר השחקן. "אני מאוד מאוכזב מההתייחסות ומהדרך שבה התנהל המשא ומתן מהצד של מכבי. אברטון היו הוגנים איתנו, ואי אפשר לדרוש שרק צד אחד ימלא את התנאים".
  ביום שני הקרוב אמור להתקיים הדרבי הפתח תקוואי, אך טל אמר הבוקר כי אין לו כל כוונה להשתתף במשחק, למרות שבחוזה המקורי הוסכם כי הוא יוכל לשחק בפ"ת עד שיוסדר רישיון העבודה באנגליה. על האפשרות שישחק בדרבי הוא אמר: "אני לא אשחק בשום פנים ואופן במכבי פ"ת. אי אפשר לבקש ולבקש ממני כל כך הרבה ולא למלא את התנאים של הצד השני".
  את תגובתו של נשיא מכבי פ"ת, עמוס לוזון לא ניתן היה להשיג בעת כתיבת שורות אלו, אך אחיו, יו"ר הקבוצה, אבי לוזון הסכים להגיב על דבריו של טל. "שטויות. עידן טל רוצה שנתקפל בפניו ונמלא את כל המשאלות שלו. אני לא יודע על מה הוא מדבר. כרגע אנחנו ואברטון מחליפים בינינו מסמכים וההעתקים של החוזה במטרה לסכם את המכירה שלו. אני מעריך שהכל יסתדר וייסגר לטובת כל הצדדים". לוזון הוסיף כי הוא בטוח שטל ישחק בדרבי במדי הקבוצה. "טל ישחק בדרבי, וימשיך במכבי פ"ת עד שיעבור לאברטון".
  רונן קצב, סוכנו של טל, הכחיש כי ישנם קשיים במשא ומתן. קצב: "לא התפוצץ כלום. בערב נסגור את הפרטים האחרונים".
  בתוך כך הבוקר פורסם באתר האינטרנט של אברטון, "אברטוניה", כי עידן טל חתם על החוזה עם אברטון, והוא נחשב שחקן הקבוצה. על-פי האתר, תשלם אברטון למכבי פתח תקווה סכום של 700 אלף ליש"ט, ותשלים את הסכום עד למיליון ליש"ט, בהתאם לכמות המשחקים שהוא ישחק בקבוצה. האתר סיפר כי טל הוא שחקן ישראלי "רגיל", הישווה אותו לאייל ברקוביץ', ואמר שהוא אמור להיכנס לנעליו של קווין שידי הגדול.

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: ארכיון ידיעות אחרונות
  אבי לוזון. הכל יסתדר
  צילום: ארכיון ידיעות אחרונות
  ארכיון ידיעות אחרונות
  טל. מאוכזב מפ"ת
  ארכיון ידיעות אחרונות
  מומלצים